Podziękowanie dla Robot
Autor Wiadomość
Michaelo Offline
Użytkownik
***


Rn12

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#21
RE: Podziękowanie dla Robot
Co tu dużo mówić, klasa sama w sobie. Pozdrowienia zarówno dla Wojtka jak i Kuby. Dobrze wiedzieć, że forum to nie tylko źródło informacji, ale również grupa wartościowych ludzi Red_icon_cheesygrin Oby tak dalej chłopaki Red_icon_cheesygrin
2017-11-23, 06:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#22
RE: Podziękowanie dla Robot
Szanowny kolego żaba...zrozumiałem Cię teraz  Red_icon_yes 
Zawsze znajdzie się ochotnik ...by czuwać.. gdy inni czuwają   Red_icon_smile  mniej  Red_icon_mad3 więcej..więcej mniej jak więcej..  Red_icon_surprised
Tego wieczoru ..Szymciu .. czuwał tomekwwl ...Tomi jesteś wspaniały . Te 20 km. jechalim po Ciebie 2 całe godziny , tyle leżało drzew na drodze  Red_icon_mad2 

Ps: jak się nie znajdzie ochotnik to będzie losowanie  na ..czuwającego..    Red_icon_cheesygrin  Red_icon_cheesygrin
2017-11-23, 08:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#23
RE: Podziękowanie dla Robot
(2017-11-23, 08:56 PM)romuald napisał(a): Ps: jak się nie znajdzie ochotnik to będzie losowanie  na ..czuwającego..    Red_icon_cheesygrin  Red_icon_cheesygrin

Ja mam immunited i jestem zwolniony z udziału w losowaniu... Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin   Red_icon_banana Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2017-11-23, 10:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#24
RE: Podziękowanie dla Robot
(2017-11-23, 08:56 PM)romuald napisał(a): Szanowny kolego żaba...zrozumiałem Cię teraz  Red_icon_yes 
Zawsze znajdzie się ochotnik ...by czuwać.. gdy inni czuwają   Red_icon_smile  mniej  Red_icon_mad3 więcej..więcej mniej jak więcej..  Red_icon_surprised
Tego wieczoru ..Szymciu .. czuwał tomekwwl ...Tomi jesteś wspaniały . Te 20 km. jechalim po Ciebie 2 całe godziny , tyle leżało drzew na drodze  Red_icon_mad2 

Ps: jak się nie znajdzie ochotnik to będzie losowanie  na ..czuwającego..    Red_icon_cheesygrin  Red_icon_cheesygrin

ale mówcie co chcecie, na R1 przy 130 na blacie po 700km przejechanych z plecakami, ćma (bo 2 w nocy) i  deszcz jak przeleciałem przez gałęzie korę i inne cuda co strażaki zostawiły na drodze po wycince połamanych drzew to się mało co nie zesrałem, dobrze że Aga już na busie z chłopakami jechała i z plecakami bo z balastem mógłbym tego nie wyprowadzić ....... zdał się balans ciała z KTM-a z gór.......

Romcio se tera wspomniałem twojego karniaka o 8 rano   Icon_hug ............. i palenie kredensa po karnioku.........
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-11-24, 12:19 AM przez simon68.)
2017-11-24, 12:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#25
RE: Podziękowanie dla Robot
..   Red_icon_cry ..
2017-11-24, 07:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->