Podziękowanie dla Robot
Autor Wiadomość
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#1
Podziękowanie dla Robot
Witam.

Piszę ten post, bo bardzo mnie wzruszyła forma podziękowania za pomoc jaką udzieliłem dla Forumowicza Robot.
Nie spodziewałem się TAKIEJ paczki z giftami.

   

Serio pomagam wszystkim jak tylko mogę, dzielę się wiedzą i robię to bezinteresownie.

Zaskoczyłeś mnie, bo miał być tylko preparat do umycia opony z tego konserwującego badziewia Red_icon_cheesygrin

Jak widać w środku jest też pewna buteleczka, którą pozwolę sobie przywieźć na Zlot i wypijemy ją razem z innymi (jeśli nie masz nic przeciwko).

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ.

Pzdr
Koczis
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-11-20, 05:30 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#2
RE: Podziękowanie dla Robot
No i proszę bardzo ... super Robot, super Kuba Red_icon_cheesygrin
Ty dajesz, Tobie dają. Ty zabierasz, Tobie zabierają ... jakoś tak dziwnie to działa Red_icon_smoke
Zobaczcie, jak wiele nie trzeba, a jak miło sie robi. Czasem obcy ludzie ..., a wcale nie tak obcy
Kuba, to ... kiedy ten zlot? Red_icon_banana
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-11-20, 05:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#3
RE: Podziękowanie dla Robot
Red_icon_angel Może taki minizlocik przed Wigilią jak nie będzie padać?
2017-11-20, 05:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#4
Podziękowanie dla Robot
To ja powinienem jeszcze raz podziękować Tobie Red_icon_smile ,
Cieszę się że przydadzą Ci się te rzeczy, bo wiem jak każdy z nas lubi "Być" przy swoim moto i coś robić, w szczególności że nadchodzi zima, a do następnego sezonu jeszcze trochę czasu Red_icon_smile

Co do pewnej buteleczki to myślę że możesz śmiało Próbować Hehe(chyba że chcesz inaczej), ja na następny zlot obowiązkowo przywiozę ze sobą następną Red_icon_smile

Ps.Chyba już wszyssscy tęsknią za przyszłym spotkaniem(zlotem) hehe :-D


WE/R1 Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-11-20, 06:19 PM przez Robot.)
2017-11-20, 06:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#5
RE: Podziękowanie dla Robot
Fajnie jak życie składa się z dobrych uczynków  Icon_rock

2017-11-20, 06:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#6
RE: Podziękowanie dla Robot
PETARDA !!! Red_icon_smile !!!!
2017-11-20, 08:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#7
RE: Podziękowanie dla Robot
Brawo dla Pana Robota!!! Red_icon_smile Super, że są na świecie i na tym forum ludzie którzy potrafią robić dobre uczynki Red_icon_smile Ja to już bardzo mocno nie mogę doczekać się przyszłorocznego zlotu i domyślam się, że nie tylko ja Red_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2017-11-20, 10:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#8
RE: Podziękowanie dla Robot
szacuneczek Robot Red_icon_wink Kuba poprzeczka została założona Red_icon_cheesygrin życzę więcej takich podziękowań Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-11-21, 11:28 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#9
Podziękowanie dla Robot
Dzięki Panowie za miłe słowa Red_icon_smile ,

Oczywiescie służę swoją pomocą dla każdego z Was(może zawsze uda się coś pomóc Red_icon_smile , jakieś nietypowe części lub zagwostki hehe... to pisać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-11-21, 06:50 PM przez Robot.)
2017-11-21, 06:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#10
RE: Podziękowanie dla Robot
Poznałem osobiście Koczisa - wspaniały człowiek   Red_icon_smile
Poznałem osobiście Robota - wspaniały człowiek   Red_icon_smile 
Poznałem osobiście  Red_icon_smile szoguna , Kafla, GoPro, miśka - wspaniali ludzie , nie znam osobiście A.S.a, ale czuć przemawiające dobro przez niego  , nie znam osobiście żaby ale napewno gdzieś kiedyś ... poznam  Red_icon_smile 
I poznałem na tym forum dużo więcej wspaniałych Ludzi o których nie wspomniałem a śmiało mogę powiedzieć , że są moimi braćmi. Tak simon , artuś wy łobuzy jedne - też jesteście wspaniali  Red_icon_smile ...ale posypałem..cukru , oby się nic nie odcukrzyło  Red_icon_smile
2017-11-21, 11:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#11
RE: Podziękowanie dla Robot
(2017-11-21, 11:08 PM)romuald napisał(a): Poznałem osobiście Koczisa - wspaniały człowiek   Red_icon_smile
Poznałem osobiście Robota - wspaniały człowiek   Red_icon_smile 
Poznałem osobiście  Red_icon_smile szoguna , Kafla, GoPro, miśka - wspaniali ludzie , nie znam osobiście A.S.a, ale czuć przemawiające dobro przez niego  , nie znam osobiście żaby ale napewno gdzieś kiedyś ... poznam  Red_icon_smile 
I poznałem na tym forum dużo więcej wspaniałych Ludzi o których nie wspomniałem a śmiało mogę powiedzieć , że są moimi braćmi. Tak simon , artuś wy łobuzy jedne - też jesteście wspaniali  Red_icon_smile ...ale posypałem..cukru , oby się nic nie odcukrzyło  Red_icon_smile

tak se siedzę w robocie i czytam, i się muszę gorzkiej kawy napić bo mi słodko od twojego słodzenia Bracie Red_icon_cheesygrin ....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-11-22, 09:15 AM przez simon68.)
2017-11-22, 09:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#12
RE: Podziękowanie dla Robot
(2017-11-21, 11:08 PM)romuald napisał(a): Poznałem osobiście Koczisa - wspaniały człowiek   Red_icon_smile
Poznałem osobiście Robota - wspaniały człowiek   Red_icon_smile 
Poznałem osobiście  Red_icon_smile szoguna , Kafla, GoPro, miśka - wspaniali ludzie , nie znam osobiście A.S.a, ale czuć przemawiające dobro przez niego  , nie znam osobiście żaby ale napewno gdzieś kiedyś ... poznam  Red_icon_smile 
I poznałem na tym forum dużo więcej wspaniałych Ludzi o których nie wspomniałem a śmiało mogę powiedzieć , że są moimi braćmi. Tak simon , artuś wy łobuzy jedne - też jesteście wspaniali  Red_icon_smile ...ale posypałem..cukru , oby się nic nie odcukrzyło  Red_icon_smile

Jak nie jak tak Red_icon_smile  dołożę i ja tego lukru ...................a co do kawy jak znalazł Red_icon_cheesygrin Romualdzie i z ciebie widać dobra duszyczka jest Red_icon_wink ogólnie  spoko ekipa się klaruje widzę , kibicuje  Wam mocno ,by czas niczego nie popsuł Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-11-22, 11:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#13
RE: Podziękowanie dla Robot
Dzięki Romciu Red_icon_smile Szkoda, że wtedy w Krynicy nie mogłeś zostać na dłużej bo wypiłbyś z nami coś więcej niż pepsi... Red_icon_wink Podpisuje się pod tym co napisał Romuald bo też osobiście poznałem te osoby oprócz Robota ale mam nadzieję, że poznam go w przyszłym sezonie i są to MEGA ludzie Red_icon_smile Nie można w tej liście pominąć RubegoR1 bo jest to również MEGA osoba i niewątpliwie jeden z filarów tego forum Red_icon_smile Jest jeszcze długa lista osób które poznałem osobiście i których bardzo szanuje Kyniu, Szpaku, AndreRLE, Tomek, Kris86, Smokthc, Qraz, Stachu, Grzegorz86, Siupa, kris_rn22, Adrian_00, Karol, Dżony, Cheester i kogo zapomniałem jeszcze wymienić to przepraszam najmocniej Red_icon_smile Tak jak pisałem wcześniej mam nadzieję w przyszłym sezonie poznać osobiście Robota, A.S.a, żabę bo bije od nich pozytywna energia i widać, że są to dobrzy ludzie Red_icon_smile Ale się rozpisałem Red_icon_wink


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2017-11-22, 07:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#14
RE: Podziękowanie dla Robot
Red_icon_tongue2 Miśku! Nie gniewam się Red_icon_tongue2
2017-11-22, 07:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#15
RE: Podziękowanie dla Robot
(2017-11-22, 07:52 PM)GoProR1 napisał(a): Red_icon_tongue2 Miśku! Nie gniewam się Red_icon_tongue2

Areczku no co Ty przecież wymieniłem Ciebie Red_icon_smile Jak mógłbym o Tobie zapomnieć Red_icon_smile Pisałem w poście, że wszyscy Ci których wymienił Romuald + dodatkowo Ci których ja napisałem Red_icon_smile


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2017-11-22, 08:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
admin Offline
Administrator
*******

Warszawa
pająki

Liczba postów: 58
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#16
RE: Podziękowanie dla Robot
Można odbudować wiarę w ludzi i nasze społeczeństwo! Red_icon_smile


SZACUN!
2017-11-22, 10:44 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#17
RE: Podziękowanie dla Robot
Panie żaba a dlaczego mówisz ,,kibicuje Wam'' , będziesz stał obok i tylko patrzył..? Powinieneś też brać w tym udział !! Red_icon_smile
2017-11-22, 11:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#18
RE: Podziękowanie dla Robot
Boooo ... ktoś trzeźwy musi być Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-11-23, 09:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#19
RE: Podziękowanie dla Robot
(2017-11-23, 09:47 AM)shogun_zag napisał(a): Boooo ... ktoś trzeźwy musi być Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3

popieram zawsze jeden trzeźwy jest potrzebny, bo jak wichury i burze i gałęziami wali po kasku, to ktoś musi podjechać te ostatnie 20 kilometrów busem i pomóc dojechać do celu  Red_icon_tongue2 , tak się mnie wspomniało na moją podróż do Romcia, w te sławetną wichurę.....
2017-11-23, 10:29 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#20
RE: Podziękowanie dla Robot
(2017-11-22, 11:20 PM)romuald napisał(a): Panie żaba a dlaczego mówisz ,,kibicuje Wam'' , będziesz stał obok i tylko patrzył..? Powinieneś też brać w tym udział !! Red_icon_smile

Jeśli tylko okoliczności pozwolą ,to z miłą chęcią wezmę czynny udział  Red_icon_wink A napisałem "że Wam kibicuje" bo fajne ekipy przychodzą i odchodzą z tego forum ,zawsze obserwowałem to ze smutkiem............... ,jak się towarzystwo zebrało ,tak po jakimś czasie się wszystko uciszyło Red_icon_sad Tak jest pewnie wszędzie ,ludzie nie mają czasu. Więc nie rozwijam się już za bardzo kibicuje dalej Red_icon_cheesygrin
Ps; Co do picia to raczej wolał bym uczestniczyć aktywnie Red_icon_cheesygrin  Sorry guys........... Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-11-23, 11:11 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->