R1 RN12 by Grzegorz :D
Autor Wiadomość
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#41
R1 RN12 by Grzegorz :D
Fajna ta z toru

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
2018-09-03, 08:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#42
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Odwazny jestes, ze na tor na takich oponach miejsko turystycznych :x
2018-09-04, 05:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,218
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
#43
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Dzięki dodziu Red_icon_cheesygrin , bart na sportowej oponie to każdy pojedzie Red_icon_tongue A tak na serio na moje umiejętności wustarczajaca opona.
2018-09-04, 06:30 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#44
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Grzesiu i tutaj masz zle podejscie... bo wlasnie na Twoje umiejetnosci o ile oceniasz je slabo to powinna byc lepsza opona ktora zapewni wieksza przyczepnosc i spokojna glowe... jesli cos odwalisz to opona nie zawiedzie a tak... jesli skill jest slaby i opona to równa sie ... kleska . Tak ja to widze.
2018-09-04, 06:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#45
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
(2018-09-04, 06:30 AM)Grzegorz86 napisał(a): ... na moje umiejętności wustarczajaca opona.

... i żebyś sie nie zdziwił jak ja na Jastrzębiu. Pierwsze co zrobiłem po poskładaniu moto, to wymieniłem opony.
Bart dobrze Ci radzi.
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-09-04, 07:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,218
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
#46
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Ehhh widać nie jeździliście na tej oponie po torze Red_icon_tongue dobrze się sprawdza jako kompromis jazdy na co dzień i kilku wypadów na tor. Na pewno nie trzyma jak typowa sportowa opona ale za to lepiej na drodze się sprawdza a ja póki co głównie po drogach jeżdżę nie jednokrotnie w deszczu.
2018-09-04, 07:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#47
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Grzesiu luzik nie ma sprawy, masz prawo do swojego podejscia i jazdy na oponie jakiejkolwiek Red_icon_smile Pozdro ! Red_icon_smile
2018-09-04, 07:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#48
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
(2018-09-04, 07:32 AM)Grzegorz86 napisał(a): Ehhh widać nie jeździliście na tej oponie po torze Red_icon_tongue dobrze się sprawdza jako kompromis jazdy na co dzień i kilku wypadów na tor. Na pewno nie trzyma jak typowa sportowa opona ale za to lepiej na drodze się sprawdza a ja póki co głównie po drogach jeżdżę nie jednokrotnie w deszczu.

Grześ jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.... 
weź kurna chata słuchaj chłopaków, bo na porządnych gumach w końcu zaczniesz się składać.... 
tak zaczniesz jak Ci zrobię moda z moto, tyle że teraz taśma nie wystarczy... dostaniesz stoper do klamki żeby hampel tak głęboko nie wchodził to z automatu jak nie wyhamujesz to na bombie wejdziesz w winkla  Red_icon_tongue2 ....
 a z tym deszczem to opona oponą ale trochę lepsza od niej też w koleinach potrafi zawieść, a o tym pewnie pogadamy przy grillu w kiełkach, bo taki jeden się jeszcze nie pochwalił zwiedzaniem rowów......
P.S mówi że klatka zrobiła robote....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-09-04, 08:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#49
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Identyczną "prawdę" jak Twoje wyżej głosiłem i ma to sens. Na swoje Diablo Rosso II nie dałem złego słowa powiedzieć, ale ...
ale ... jak jesteś na torze, to wcześniej, czy później włączy Ci się w głowie tryb RACE i przestajesz myśleć i jeździć "cywilnie" ... ale opony masz ... cywilne  Red_icon_tongue2
Nie mam zamiaru Cię namawiać do złego, nic mi do tego i guzik mnie to obchodzi Red_icon_tongue
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-09-04, 08:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,218
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
#50
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Widzisz ale taki jeden miał sportową oponę a nie taką jak ja Red_icon_tongue
(2018-09-04, 08:05 AM)shogun_zag napisał(a): Identyczną "prawdę" jak Twoje wyżej głosiłem i ma to sens. Na swoje Diablo Rosso II nie dałem złego słowa powiedzieć, ale ...
ale ... jak jesteś na torze, to wcześniej, czy później włączy Ci się w głowie tryb RACE i przestajesz myśleć i jeździć "cywilnie" ... ale opony masz ... cywilne  Red_icon_tongue2
Nie mam zamiaru Cię namawiać do złego, nic mi do tego i guzik mnie to obchodzi Red_icon_tongue

Zgadzam się, masz rację ale póki co daleko do trybu race, pewnie jak będę więcej jeździł po torach to po prostu kupię drugi zestaw kół z oponami.
2018-09-04, 08:09 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#51
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Grzesiu pozwole sobie jeszcze jedną tylko myśl Ci przekazac. Uwazam, ze lepsza opona pozwoli Ci sie rozwinąć. Bo mając turystyczną oponę zawsze bedziesz o tym pamietal i nie bedziesz robil progresu bo tam gdzie inni beda sie skladac tam ty bedziesz jechal na kwadratowo bo ... bo nie masz sportowej opony. Nie pozwol aby sprzet Cie ograniczal, on ma Ci dawac mozliwosci a nie ograniczac Cie Red_icon_smile Tak osobiscie uwazam, dlatego ja staram sie uzywac jak najlepsze dostepne akcesoria czy to opony czy to klocki hamulcowe itp abym mogl miec z glowy pytanie ... czy sprzet ogarnie, czy nie zawiedzie ... tylko skupiam sie na tym ABYM TO JA NIE ZAWIODL . Z takim podejsciem jak moje moge sie rozwijac i przesuwac swoje granice strachu. A wiem, ze to nie gadka z czapy ani efekt placebo poniewaz jezdzac po swoich stalych trasach w okolicy poprawiam swoje kąty złożenia (wiem o tym bo na wyswietlaczu widze wyniki swoich kątów pochylenia) oraz czasu ktore sa coraz lepsze. Opony kleją , nie mam uslizgow i mogę sie bawic i rozwijac Red_icon_smile Polecam Grzesiu sprobowac nieco innego podejscia do tematu i moze dostrzeżesz , ze to dobra droga i dal Ciebie. Red_icon_smile
2018-09-04, 08:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#52
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
(2018-09-04, 08:20 AM)bart napisał(a): Grzesiu pozwole sobie jeszcze jedną tylko myśl Ci przekazac. Uwazam, ze lepsza opona pozwoli Ci sie rozwinąć. Bo mając turystyczną oponę zawsze bedziesz o tym pamietal i nie bedziesz robil progresu bo tam gdzie inni beda sie skladac tam ty bedziesz jechal na kwadratowo bo ... bo nie masz sportowej opony. Nie pozwol aby sprzet Cie ograniczal, on ma Ci dawac mozliwosci a nie ograniczac Cie Red_icon_smile Tak osobiscie uwazam, dlatego ja staram sie uzywac jak najlepsze dostepne akcesoria czy to opony czy to klocki hamulcowe itp abym mogl miec z glowy pytanie ... czy sprzet ogarnie, czy nie zawiedzie ... tylko skupiam sie na tym ABYM TO JA NIE ZAWIODL . Z takim podejsciem jak moje moge sie rozwijac i przesuwac swoje granice strachu. A wiem, ze to nie gadka z czapy ani efekt placebo poniewaz jezdzac po swoich stalych trasach w okolicy poprawiam swoje kąty złożenia (wiem o tym bo na wyswietlaczu widze wyniki swoich kątów pochylenia) oraz czasu ktore sa coraz lepsze. Opony kleją , nie mam uslizgow i mogę sie bawic i rozwijac  Red_icon_smile Polecam Grzesiu sprobowac nieco innego podejscia do tematu i moze dostrzeżesz , ze to dobra droga i dal Ciebie. Red_icon_smile

co używasz do podglądu kąta złożenia ??

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-09-04, 09:30 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#53
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
(2018-09-04, 09:30 AM)simon68 napisał(a):
(2018-09-04, 08:20 AM)bart napisał(a): Grzesiu pozwole sobie jeszcze jedną tylko myśl Ci przekazac. Uwazam, ze lepsza opona pozwoli Ci sie rozwinąć. Bo mając turystyczną oponę zawsze bedziesz o tym pamietal i nie bedziesz robil progresu bo tam gdzie inni beda sie skladac tam ty bedziesz jechal na kwadratowo bo ... bo nie masz sportowej opony. Nie pozwol aby sprzet Cie ograniczal, on ma Ci dawac mozliwosci a nie ograniczac Cie Red_icon_smile Tak osobiscie uwazam, dlatego ja staram sie uzywac jak najlepsze dostepne akcesoria czy to opony czy to klocki hamulcowe itp abym mogl miec z glowy pytanie ... czy sprzet ogarnie, czy nie zawiedzie ... tylko skupiam sie na tym ABYM TO JA NIE ZAWIODL . Z takim podejsciem jak moje moge sie rozwijac i przesuwac swoje granice strachu. A wiem, ze to nie gadka z czapy ani efekt placebo poniewaz jezdzac po swoich stalych trasach w okolicy poprawiam swoje kąty złożenia (wiem o tym bo na wyswietlaczu widze wyniki swoich kątów pochylenia) oraz czasu ktore sa coraz lepsze. Opony kleją , nie mam uslizgow i mogę sie bawic i rozwijac  Red_icon_smile Polecam Grzesiu sprobowac nieco innego podejscia do tematu i moze dostrzeżesz , ze to dobra droga i dal Ciebie. Red_icon_smile

co używasz do podglądu kąta złożenia ??


To :


Załączone pliki Obrazki
   
2018-09-04, 09:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#54
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Ale bajer. Fajna rzecz i to w serii

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
2018-09-04, 10:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#55
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
a poniżej kątów te cyferki to co to?

2018-09-04, 11:13 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#56
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Jeden rządek cyferek mówi o ingierencji ESP a drugi o ABS . Mam nadzieje, ze dobrze pamietam i nie wprowadzam w błąd - dawno instrukcji obslugi nie czytalem Red_icon_smile
2018-09-04, 11:36 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kamool Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 445
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 1
#57
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
Nie pamiętasz - ten z % to informacja na ile % wykorzystujesz potencjał maszyny Red_icon_cheesygrin

A tak na serio - pierwszy to DTC, drugi to opóźnienie od hamowania.
2018-09-04, 11:39 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#58
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
(2018-09-04, 11:39 AM)Kamool napisał(a): Nie pamiętasz - ten z % to informacja na ile % wykorzystujesz potencjał maszyny Red_icon_cheesygrin

A tak na serio - pierwszy to DTC, drugi to opóźnienie od hamowania.
Dziękuje za poprawkę ! Red_icon_smile))

Co do wykorzystywania potencjału to .. staram sie .. w miare mozliwosci podczas jazdy po drogach publicznych. Wiadomo, że na torze możnaby iść w opór i niczym sie nie przejmować a na drogach no niestety ... "robim co możem" Red_icon_smile
2018-09-04, 11:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#59
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
(2018-09-04, 08:01 AM)simon68 napisał(a):
(2018-09-04, 07:32 AM)Grzegorz86 napisał(a): Ehhh widać nie jeździliście na tej oponie po torze Red_icon_tongue dobrze się sprawdza jako kompromis jazdy na co dzień i kilku wypadów na tor. Na pewno nie trzyma jak typowa sportowa opona ale za to lepiej na drodze się sprawdza a ja póki co głównie po drogach jeżdżę nie jednokrotnie w deszczu.

Grześ jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.... 
weź kurna chata słuchaj chłopaków, bo na porządnych gumach w końcu zaczniesz się składać.... 
tak zaczniesz jak Ci zrobię moda z moto, tyle że teraz taśma nie wystarczy... dostaniesz stoper do klamki żeby hampel tak głęboko nie wchodził to z automatu jak nie wyhamujesz to na bombie wejdziesz w winkla  Red_icon_tongue2 ....
 a z tym deszczem to opona oponą ale trochę lepsza od niej też w koleinach potrafi zawieść, a o tym pewnie pogadamy przy grillu w kiełkach, bo taki jeden się jeszcze nie pochwalił zwiedzaniem rowów......
P.S mówi że klatka zrobiła robote....
Chyba wiem o co kaman i o kogo  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-04, 12:06 PM przez GoProR1.)
2018-09-04, 12:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
artek45 Offline
Konkretny
****

Opolskie
RN 12;)

Liczba postów: 668
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 1
#60
RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
(2018-09-04, 12:04 PM)GoProR1 napisał(a):
(2018-09-04, 08:01 AM)simon68 napisał(a):
(2018-09-04, 07:32 AM)Grzegorz86 napisał(a): Ehhh widać nie jeździliście na tej oponie po torze Red_icon_tongue dobrze się sprawdza jako kompromis jazdy na co dzień i kilku wypadów na tor. Na pewno nie trzyma jak typowa sportowa opona ale za to lepiej na drodze się sprawdza a ja póki co głównie po drogach jeżdżę nie jednokrotnie w deszczu.

Grześ jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.... 
weź kurna chata słuchaj chłopaków, bo na porządnych gumach w końcu zaczniesz się składać.... 
tak zaczniesz jak Ci zrobię moda z moto, tyle że teraz taśma nie wystarczy... dostaniesz stoper do klamki żeby hampel tak głęboko nie wchodził to z automatu jak nie wyhamujesz to na bombie wejdziesz w winkla  Red_icon_tongue2 ....
 a z tym deszczem to opona oponą ale trochę lepsza od niej też w koleinach potrafi zawieść, a o tym pewnie pogadamy przy grillu w kiełkach, bo taki jeden się jeszcze nie pochwalił zwiedzaniem rowów......
P.S mówi że klatka zrobiła robote....
Chyba wiem o co kaman i o kogo  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2
2018-09-04, 06:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->