Autor Wiadomość
Siupa Offline
Użytkownik
***

Marki
rn22 2010 r.

Liczba postów: 349
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
#21
RE: S1000RR
Ja mialem potorową rn19. Kupilem z przebiegiem 4000 tyś. Sprzedalem jak miala 11000 tyś km. Jeździłem jeden sezon. Dwa wyjazdy na radom caly dzien jazdy na 1 biegu. Przez 7 tysiecy km caly czas byla pełna pizda i poza masakrycznie słabym dołem uważam że to zajebisty sprzęt. Takie same zdanie mam o rn22 tyle że w niej dół na trybie A w wersji Europejskiej jest git.
2017-01-17, 03:55 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#22
RE: S1000RR
(2017-01-17, 01:27 PM)żaba napisał(a): Wypowiadać się powinny osoby co znają temat u źródła robią to na co dzień ,jeżdżą na kursy i szkolenia organizowane prze markę ,znają prawdziwą przyczynę lub skutek problemu danego motocykla  ,ale co tam fachowcy lepiej mieć 20 gwiazdek i 2 tyś postów na forum R1 i jest się gość i znawca marki ,młodego trzeba pouczyć by się ładnie przywitał bo inaczej to........panowie którędy zmierzacie ?

To chyba do mnie było. Tylko ja tu nic nie napisałem, a jedynie poprosiłem o więcej info Red_icon_cheesygrin
Dodatkowo nigdy nie udzielam rad technicznych, bo się na tym nie znam, co też wiele razy zaznaczałem w swoich wypowiedziach, gdy coś ew. sugerowałem.

Aby nie było OT. Mi tam się ta beemaka nie podoba, ale Barta już tak Red_icon_cheesygrin
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-01-17, 06:45 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#23
RE: S1000RR
Koczis jemu chodzilo o A.S. dlatego napisal, ze nie bedzie pisal inicjalow Red_icon_smile Red_icon_smile
2017-01-17, 07:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#24
RE: S1000RR
(2017-01-17, 07:34 PM)bart napisał(a): Koczis jemu chodzilo o A.S. dlatego napisal, ze nie bedzie pisal inicjalow Red_icon_smile  Red_icon_smile
A.S. nie ma 2 tyś postów - jeszcze Red_icon_cheesygrin
Ale luz, do mnie czy nie, to R1 są ZAJEBISTE, a białe najszybsze hehehehe
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-01-17, 07:37 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Siupa Offline
Użytkownik
***

Marki
rn22 2010 r.

Liczba postów: 349
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
#25
RE: S1000RR
(2017-01-17, 07:37 PM)Koczis napisał(a):
(2017-01-17, 07:34 PM)bart napisał(a): Koczis jemu chodzilo o A.S. dlatego napisal, ze nie bedzie pisal inicjalow Red_icon_smile  Red_icon_smile
A.S. nie ma 2 tyś postów - jeszcze Red_icon_cheesygrin
Ale luz, do mnie czy nie, to R1 są ZAJEBISTE, a białe najszybsze hehehehe

Chyba że Kuba jedzie wtedy szybkość nie jest ważna   Red_icon_cheesygrin
2017-01-17, 07:43 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#26
RE: S1000RR
Żaba >> ale ja bez problemu POZWALAM ci używać moich inicjałów tu na forum co za problem ?
Nie obrażam się ... Jako internetowy trol z wiedzą wyczytaną w Baśniach Braci Grimm - wiem też jakie jest koszt pisanie szczerze ..
Wady fabryczne RN22 ( te najfajniejsze )
- Napinacz
- Wiązka lampy
- WIĄZKA TPS .. ta jest wprost mega spektakularna..
- kosz sprzęgłowy
- padający rozrusznik
- uszczelka pod głowicą

Wady fabryczne ZX-10 IV generacji
- sprężyny zaworowe w modelu z przedsprzedaży .. wada usunięta wycofaniem tych motocykli z rynku
................................. i ????

O tym pisałem .. porównywałem dwa motocykle w jednej cenie w okolicy 40.000 zł nie jakieś tam RN12 czy 19 czy co tam innego za połowę tej kwoty.. tylko dwa motocykle w tej samej cenie !!
Poza tym ich elektronikę i wyposażenie >> JAKIE .. no mało wiem więc wspomnę tylko np. o przednim zawieszeniu typu BigPiston w Kawie i TC ( poważne a nie zabawkę ) i ABS - tak qrwa Kawasaki odkryło w 2011 roku coś takiego jak ABS .. no Yamahsze zeszło jeszcze kilka sezonów .. co za smuteczek ..

Wady te trzy pierwsze to WADY które fabryka oficjalnie usuwa albo sprzedaje części POPRAWIONE i poprzednie są już NIEDOSTĘPNE ... Według twojego wywodu >> powodem tych wad jest poprzedni właściciel ... nooo ... spoko .. jest dobrze Red_icon_smile ..

Co do BMW ... Wcale nie jest lepiej niż w RN22 ... ale od 2012 czy tam 2013 idzie kupić sztukę poprawioną w kwestii wad wrodzonych ....
CO tu jest aż tak zawiłe w tym temacie że trzeba co chwile i co chwile i co chwile i nieustannie i od nowa i raz jeszcze i ponownie ciągle to tłumaczyć ??
BO JA MOM i mega sie jeździ .. a 10 innych mo i sie piec rozjeboł i co ? 10 idiotów a jeden sprawiedliwy ??
ILE jest filmów na YT gdzie ludzie z całego Świata .. kryncom i kryncom rozrusznikiem .. jebnie, pierdnie i chuj .. i co same bidasy co se pokupowały złomy po 20 właścicielach ( szczególnie gogusie z USA z nówkami ), debile co motocykla obsłużyć nie potrafią .. bo akurat 3 czy 4 inne palą bez problemu ?? No ... JEST GIT !!!!
2017-01-17, 10:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zelo970 Offline
Burza
***

Ełk
RN22

Liczba postów: 209
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 4
#27
RE: S1000RR
Taki trochę offtop za 34 do oddania.2012r 21kkm , za sobą ma szlifa standardowo na cięższy  lewy bok Red_icon_smile     . Uszczelniacze do roboty.
2017-01-18, 12:36 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#28
RE: S1000RR
Tylko napisze tu jeszcze raz, bo gdzieś to przeczytałem ( nie żeby znał historię osobiście od sprowadzenia po wysyłanie kompa do Piasiniego i testy na Pozen ) że jednak najlepiej szukać wersji EU .. Red_icon_tongue .. żeby potem nie było że mocy ni mo ..
2017-01-18, 09:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#29
RE: S1000RR
hihihihihhii trochę się uśmiałem ,Panowie jeśli chodzi o inicjały nie chodziło mi o Twoje Arku tylko inicjały mojego kolegi ,który jest dość znanym  zawodnikiem w Polsce ,napisałem tak by podać konkretny argument jak to czasem może być z motocyklem  Red_icon_wink Nie uważam jego za idiotę ,chciałbym umieć jeździć jak on Red_icon_wink
Kuba i A.S ,jest takie powiedzenie ,uderz w stół a nożyce ................ Red_icon_smile jeśli poczuliście się urażeni bądź uznaliście to za głos w Waszą stronę ,to widocznie coś musieliście pisać o czym pisałem ogólnie hehe Red_icon_smile
Nie jest to żadna spina z mojej strony ,tylko co jakiś czas jak już się naczytam tych wszystkich rzeczy o Yamaszce i prawach na forum ,skrobne coś od siebie i tyleRed_icon_wink ,pojadę klasykiem ; to jest forum i do tego służy ,więc ja też mogę mieć swoje zdanie i je wypowiadać Red_icon_cheesygrin
Forum tworzą WSZYSCY użytkownicy ,nie 20 osób ( piszę specjalnie 20 by znów nie liczyć do kogo to może być skierowane Kuba Red_icon_wink ) najaktywniejszych ,owszem o nich  można najwięcej powiedzieć ,  chcąc nie chcąc sami do tego doprowadzają , wypowiadając się w różnych tematach na forum.
Tak działają fora ,niestety my Polacy mamy jakieś dziwne nawyki ................a no takie właśnie jak pisałem ,bez osobistych wycieczek ,o młodych ,nowych ,o jakiś statusach najaktywniejszych i inne takie bzdury ,hierarchia czy monarchia ? Red_icon_cheesygrin
Co jakiś czas wyskakują kwiatki ,by przypomnieć kto tu jaki ma status Red_icon_smile Jeśli myślicie ,że tak nie jest to uwierzcie mi z punktu widzenia obserwatora tak to właśnie wygląda
Bart sorry za off top kolejny raz ale chciałem tylko sprostować  temat ,tutaj jest o sprzedaży BMW kolegi wiec nie jakieś mega przestępstwo 
Pozdrawiam Wszystkich ,piszcie prawdę, wymieniajcie się wiedzą byle rzetelnie a forum nie skończy jak inne fora ,nie wiem ,nie bywam ale słyszałem od tych co bywają Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-01-18, 12:18 PM przez żaba.)
2017-01-18, 12:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->