NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Cześć wszystkim
Po wakacyjne przerwie karuzela MotoGP znowu się rozkręca tym razem na nowym obiekcie Red Bull Ring w Austrii. Z tego miejsca jestem zobowiązany poinformować Was, że wraz z tymi wszystkimi kosmitami, którzy przybyli na austriacką ziemię przybyłem ja samozwańczy reprezentant R1-forum hehe (przy okazji składam wniosek na oficjalnego korespondenta MotoGP dla R1-forum hehe). Dobra dość o mnie hehe. Rozkład jazdy w naziemnej TV elegancki jak królowa Elżbieta w czasie ogłaszania wyników referendum dotyczącego Brexitu hehe. Harmonogram jak na razie bez zakłóceń od piątku do niedzieli wszystkie treningi, kwalifikację i wyścigi w naziemnej TV, poniżej jak zawsze linki do rozkładu jazdy...o-)o

http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/...2016-08-12
http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/...2016-08-13
http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/...2016-08-14

Pierwsze newsy są takie, że ze względu na skargi zawodników pod względem bezpieczeństwa organizatorzy przebudowali ostatni zakręt pomniejszając nitkę asfaltu z 13 do 10 metrów. Warunki na torze w miarę dobre jeszcze sucho. Zachmurzenie z przejaśnieniami. Atmosfera wokoło toru jak zawsze gorąca do odciny Red_icon_cheesygrin
Z Red Bull Ring do odciny mówił dla Państwa MReusz samozwańczy wysłannik R1-forum w Austrii...o-)o
Pozdrawiam również do odciny...o-)o
2016-08-11, 05:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Jestem jak najbardziej ZA Red_icon_cheesygrin
No ciekawe jak rozłożą się siły w kwalifikacjach i wyścigu, bo ten tor jest chyba najkrótszy za wszystkich na jakich ścigają się zawodnicy MotoGp Red_icon_cheesygrin
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2016-08-11, 05:51 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#3
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Dzięki za poparcie, tak jak mówisz będzie ciekawie. I jeszcze te warunki pogodowe teren górzysty w każdej chwili zmiana front, ale jak na razie jakoś spoko. Niedaleko jest wojskowe lotnisko Eurofightery latają i przeganiają chmury...o-)o
2016-08-11, 06:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piteer83 Offline
303
***

Warszawa/Śródmieście
rn 04

Liczba postów: 244
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#4
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
(2016-08-11, 05:51 PM)Koczis napisał(a): Jestem jak najbardziej ZA Red_icon_cheesygrin
No ciekawe jak rozłożą się siły w kwalifikacjach i wyścigu, bo ten tor jest chyba najkrótszy za wszystkich na jakich ścigają się zawodnicy MotoGp Red_icon_cheesygrin

Najkrótszy nie jest bo np. Sachsenring oraz Misano są krótsze ale Red Bull Ring wydaje mi się, że będzie najszybszym. Tor praktycznie "stop and go", więc silne mogą się okazać Ducati ale czas pokaże.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-08-11, 07:39 PM przez piteer83.)
2016-08-11, 07:38 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#5
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Rossi pomimo czwartego czasu w obu treningach wyglądał dzisiaj bardzo pewnie...o-)o Lorenzo bez fajerwerków jednak po Marquezie widać było prędkość. Warunki na torze wymagające pod względem temperatury zimno jak na środek lata, ale ważne, że sucho. Zdjęcie ze specjalnym pozdrowieniem dla Żaby...o-)o Oczywiście wszystkich Was pozdrawiam do odciny...o-)o    
2016-08-12, 07:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#6
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Kwalifikacje super. Dla mnie tak może zakończyć się sam wyścig Red_icon_cheesygrin Choć nie będę miał nic przeciwko jak VR46 będzie 1st Red_icon_cheesygrin
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2016-08-13, 03:35 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#7
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Hehe dziękuję kolego Red_icon_smile oczywiście również popieram tą samozwańczą kandydaturę, bo jak nie Ty to kto .......Red_icon_cheesygrin
Q2 super ,tego się nie spodziewałem , Ducati mocne ale czy będą miały tempo ? Pogoda może znów na mieszać,oby Doctor nie popełnił tego samego błędu, Marc po glebie i wypadnięciu barku może być ciekawie Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2016-08-13, 05:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#8
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
No ducaty pokazały siłę. Szkoda, że Vale nie dał rady objechać Lolka, bo widać było, że tempo mieli takie same. MM93 jak widać zaczyna kalkulować i nie pcha się za wszelką cenę na pudło. W taki sposób na luzie dowiezie tytuł do końca sezonu. Z dwojga złego, wolę aby to on go zdobył, a nie Mr. Lolek.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2016-08-14, 03:14 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#9
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Dla Marqueza Iannone to żaden rywal w klasyfikacji generalnej. 93 na początku wyścigu zaatakować do trójki ale go wyniosło i skończyła się walka o najwięcej punktów. Rossi zaczął z wysokiego C, na trybunach po prostu szał:0. jednak Dovi przyatakował do trójki i pomógł tym samym Lolkowi ogarnąć trzecie miejsce, którego ten nie oddał do końca. Doctor i Lolek mieli rzeczywiście podobne tempo dlatego było jak sami widzieliście. Vale jednak zadowolony coś tam zawsze uciułał. Święto Ducati a dla Iannone gratulacje, że głowa w końcu wytrzymała. Pozdrawiam Was do odciny i dzięki wszystkim za niesamowity weekend w wyścigowej atmosferze...o-)o THE DOCTOR...o-)o
2016-08-14, 08:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#10
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Kto miał niesamowity weekend to miał hehe Red_icon_cheesygrin pozdrawiam do odciny nasz szczęściarzu Red_icon_smile
Wyścig na początku mega ostro i ciekawe, znów wróciły emocje Red_icon_smile lecz później Ducati pokazało tą swoją moc , wrócili na podium (1) po latach posuchy ,ciekawe bo to Ianone który opuszcza Ducati ,teraz mogą trochę sobie pluć w brodę ,bo jak widać zrobił wiele dla marki przez te lata Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2016-08-15, 10:11 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#11
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Należała mu się ta wygrana. Czyli Lorek może na Ducati wygrywać w przyszłym sezonie a Iannone może klasę na Yamajce pokaże

2016-08-15, 07:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#12
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Właśnie wróciłem do naszego pięknego krajuRed_icon_wink Mam takie przeczucie, że dla Iannone to był jednorazowy wybryk. Ducaty mają odpał, Lorek może ogarnie, ale bez skrzydeł czy napewno? Kafel chodziło Ci o to, że Iannone to z Suzi na tej Yamajce bedzie jeździłRed_icon_wink Pozdro do odciny...o-)o
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-08-15, 10:43 PM przez MReusz.)
2016-08-15, 10:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#13
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
A no pomyliłem się. Viniales Yamaha ,Ianonne Suzuki. PS. Ten wyścig to ledwo oglądałem na takim kacu że masakra. Znowu się nie upilnowałem i dałem czadu w sobotę że się skończyło wybiciem głową  przeze mnie szyby w drzwiach. Najebany poszedłem jak dzik w kopiec. I tak mogło być gorzej. Alkohol to zło Red_icon_cheesygrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-08-16, 10:59 AM przez Kafel.)
2016-08-16, 10:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#14
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Kafel, ale Ty kot jesteśRed_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2016-08-16, 04:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#15
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Bardziej pojebany kot hehe

2016-08-16, 07:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#16
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Muszę kiedyś z Tobą przyimprezować i popłynąćRed_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2016-08-16, 07:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#17
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Kafel szczerze Ci powiem, że w sobotę miałem to samo (może bez szyby hehe) poszedłem tylko na jednego bro i jakiś burger do fan villageRed_icon_smile Nie było za bardzo wolnych miejsc, żeby przysiąść. Znalazłem w końcu taki stolik przy, którym siedziało dwóch gości a stolik na sześć osób. To się pytam czy możemy sobie przysiąść? Ok to ok i od słowa do słowa, od bro do bro melanż do odciny hehehe...o-)o Spoko wariaty z Austrii, a budzik na 7:00 nastawiony to było bolesne hehe...o-)o Pozdro Red_icon_cheesygrin
2016-08-16, 11:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#18
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Ja browarami nie lubię się nawalić bo mnie głowa boli. Chociaż ostatnio coś nawet na srogim kacu nie boli. Chyba się coś przestawiło we łbie Red_icon_cheesygrin Przeważnie pije max 4 szt. Ale bywało że walnąłem 20 przez cały dzień. Z reguły łoję wódeczkę. A przy niej to chwila moment i można popłynąć. Już ponad pół roku piłem z umiarem ale wiadomo nowy teren to bydło trzeba zrobić hehe. Trzeba walić i liczyć kielonki a przy 10 powiedzmy koniec i chuj. Wtedy może człowiek spokojnie się położy i nie zrobi chlewu.

2016-08-17, 06:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nowy Offline
Użytkownik
***

BB
RN12 '05

Liczba postów: 145
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
#19
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
Widzę, że nie tylko ja potrafię grubo popłynąć Red_icon_cheesygrin Szyby głową jeszcze nie wybijałem, ale krawężnik nosem kruszyłem Red_icon_cheesygrin
2016-08-17, 09:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#20
RE: NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich Austria...o-)o
No naodwalało się już w życiu to i owo. Ale niektórej patologii to nawet ja nie przebije. Kolega mi opowiadał ostatnio że jak się najebali na rybach to jego ziomek zjadł surowego węgorza. Przypomniała mi się jeszcze sutuacja apropos nosa. Kierowniczka jednego salonu Orange mi opowiadała że dziewczyna nie zauważyła szklanych drzwi wchodząc i tak zajebała w szybę że nos złamała.

2016-08-18, 09:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->