Kontrolka rezerwy
Autor Wiadomość
komandosnr1 Offline
Użytkownik
***

Radomsko
YZF r1 rn12 2004r

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 5
#21
RE: Kontrolka rezerwy
Też mi się wydaje że to coś przy pompie może być nie tak, nigdy tam nie zaglądałem ale czujnik od rezerwy na pewno jakiś jest i pewnie z nim coś nie halo
Proste drogi są dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte Red_icon_smile
2012-05-11, 06:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#22
RE: Kontrolka rezerwy
Dobra to teraz ja. RN01 czujnik rezerwy nie dziala więc zeby skazówka nie latała mam na krótko skręcone kable i rezerwa ciągle się świeci. Chcę przerwać tą meczarnie i wyliczanie kilometrów, ale na alegro nie mogę znaleść takiego czujnika albo źle szukam. pomóżcie znaleść taki czujnik. ile on moze kosztować i gdzie go znalesc, a moze da sie to naprawic??
2012-05-27, 10:26 AM
Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#23
RE: Kontrolka rezerwy
nikt nic o tym nie wie??
2012-05-27, 10:29 PM
Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#24
RE: Kontrolka rezerwy
(2012-05-27, 10:26 AM)kringer napisał(a): Dobra to teraz ja. RN01 czujnik rezerwy nie dziala więc zeby skazówka nie latała mam na krótko skręcone kable i rezerwa ciągle się świeci. Chcę przerwać tą meczarnie i wyliczanie kilometrów, ale na alegro nie mogę znaleść takiego czujnika albo źle szukam. pomóżcie znaleść taki czujnik. ile on moze kosztować i gdzie go znalesc, a moze da sie to naprawic??
Ja kupiłem na allegro czujnik do RN01. Musisz śledzić aukcje. Aktualnie też nie znalazłem ale może się pojawi. Ja akurat jak szukałem to chyba jedna sztuka była. Za 30 zł kupiłem. Jak mi nie działał to po prostu włączałem trip 1 i przejeżdżałem od pełnego baku 150 km i znowu do pełna. Naprawić też może się da. Może kabelek się rozłączył. Jak mój stary oglądałem to nie zobaczyłem co z nim nie tak. Wyglądał niby wporządku ale nie działał

2012-05-28, 11:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bpr1 Offline
ZIOMUS
****

Haugesund/Viken
BMW E46

Liczba postów: 594
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#25
RE: Kontrolka rezerwy
No to tak mi tez nie działa czujnik rezerwy
kontrolka sprawna na 100% bo po przekreceniu kluczyka zapala sie na 3 sek
ale jak juz nie ma wachy w zbiorniku to juz sie nie zapala
moze wiecie kto moze miec taki czujnik sprawny na zbyciu
2013-04-18, 09:00 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bpr1 Offline
ZIOMUS
****

Haugesund/Viken
BMW E46

Liczba postów: 594
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#26
RE: Kontrolka rezerwy
No i moge sie pochwalic 1h w garazu i czujnik wymieniony
Sprawiło mi to tyle frajdy ze szok no i nareszcie moge swobodnie podrozowac
2013-05-02, 11:23 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->