R1 RN19 Check engine i nie odpala
Autor Wiadomość
bartex83 Offline
Świeżak
*

Pomorskie
Yamaha YZF RN19

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
#21
RE: R1 RN19 Check engine i nie odpala
(2016-03-24, 05:15 PM)Krzyt3k napisał(a): Czesc, moto jest znajomego ktory nie bardzo ogrania neta wiec pisze ja. Moto po robieniu rozrzadu. Po wlaczeniu zaplonu zapala sie check engine i moto nie odpala, kreci ale nie pali. Rozrzad robil wlasciciel ktory jest magikiem mechanicznym ale nie bardzo orientuje sie w elektryce wiec poprosil mnie. Zrobilem diagnoze w d62 mam 1 ale w d61 jest 00 i nie pokazuje zadnego bledu. Dla testu odlaczylem czujnik pod siedzeniem ten od wywrotek i zrobilem test. Komp wykryl dodatkowy blad i pokazywalo jego kod. Podlaczylem czujnik blad skasowalem i dalej jest d62: 1 i d61: 00. Mamy inny komputer. Po podlaczeniu tego innego komputera i wlaczeniu zaplonu leci test check engine zapala sie i za chwile gasnie wszystko tak jak byc powinno, tyle ze jest immobilaizer no i dalej nic nie da rady zrobic. Ma ktos jakies pomysly ? Czy probowac pozbyc sie immo z tego drugiego komputera i isc w ta strone czy cos innego ?

A ja mam podobnie, z tą różnicą, że motocykl nie był rozbierany, tylko po zimie zmieniałem akumulator i pech chciał, że kable podłączyłem odwrotnie (długa historia). Usłyszałem pyknięcie w okolicy kompa. Okazało się, że padł bezpiecznik 50A znajdujący się pod tym kompem. Bezpiecznik wymieniony i mam właśnie problem z odpaleniem. Kręci ale nie odpala. Mam też kontrolkę check engine (świeci się cały czas).
2017-03-14, 05:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->