Pozbycie się katalizatora - czy to ma sens?
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#38
RE: Pozbycie się katalizatora - czy to ma sens?
Skoro cały czas piszesz jak spokojnie jeździsz to o jakim przyspieszaniu mówimy ? Red_icon_cheesygrin do 100km/h ? 600 pojedzie podobnie ,do 150 km powinieneś poczuć lekką różnice, jednak  przy takiej jeździe nie powinno być problemem Red_icon_smile
Kuba ja się nie czepiam ,tylko Twoje pytanie nieraz są zwyczajnie nie logiczne , skoro pytasz to odpowiadam i ja ,czasem widzę takie zjawisko jak ktoś broni pojemności 1000cm jak by to był jakiś święty gral , nie bądźmy hipokrytami....... , ilu ma motocykle o pojemności 1000cm a nie potrafi dobrze zakrętu przejechać ? znam nawet takich na forum Red_icon_smile wiadomo ,że 1000cm to jest szacun na mieście bo 600cm to jeżdżą gimbusy i się chujowo słyszy ,możecie się śmiać ,taka moda niestety .........
Nikogo tutaj nie mam zamiaru obrażać czy oskarżać ,każdy robi jak uważa i mi nic do tego ,czasem tylko niektóre tłumaczenia są śmieszne i nielogiczne ale i tak nie dacie sobie powiedzieć.
Bo jazda ma 600cm to po prostu obciach i mniej skila na mieście czy wsi ,od cała prawda ,można się kłócić ,nie zgadzać ,tylko argumentów brak Red_icon_smile nie uogólniam bo nie każdy i nie wszyscy wiadomo..... Jednak tak ja widzę to zjawisko i argumentów też trochę mam Red_icon_smile sam nie uważam się za super kierowce ,żeby nie było.......... moja babcia ma zresztą tyle koni co obecne i ciut starze 600 tki więc o czym tu pisać , za to RN09 ma świetną elastyczność , co sprawia że  jet to bardzo praktyczny motocykl jak dla mnie.
Reasumując nikogo się nie czepiam i nie mam zamiaru obrażać  ,staram się obiektywnie spojrzeć na temat i problem ,a że jest trochę nie spójności ,wyraziłem swoje zdanie tylko Red_icon_smile można się zgodzić lub nie ,każdy z Was wie jak to jest najlepiej ,każdego można oszukać lecz siebie samego raczej nie ,no chyba ,że ktoś jest obłudnikiem i niema z tym problemu Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-01-31, 01:00 PM przez żaba.)
2016-01-31, 12:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Pozbycie się katalizatora - czy to ma sens? - żaba - 2016-01-31, 12:49 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->