Ankieta: Jaki Zlot preferujesz?
Ankieta jest zamknięta.
1 dzień
19.15%
9 19.15%
2 dni
80.85%
38 80.85%
Razem 47 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Autor Wiadomość
Platun Offline
Rn12 BLUE
***




Liczba postów: 219
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1
#40
RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
(2016-01-11, 08:39 PM)mad666 napisał(a): racja: takiej pieknej malowniczej drogi jak w górach stołowych to ja nie widziałem w moich regionach (byłem gdzieś za Nową Rudą gdziś tam są te góry najważniejsze i te drogi kolorowe jakby jesienne w kolorystyce), może po prostu już jestem przyzwyczajony do Małopolski ale to co widziałem za zachód ode mnie to kurde mol coś pięknego, do tego bardzo mało ludzi tam było jak się tam szwędałem.  

Ja bym proponował by co 2 miesiące zrobić inne miejsce w PL:
1. tatry    
2. góry stołowe
3. centralna PL
4. morze regiony mrzeżyno lub podobne (trasa ze Świnoujścia   na Hel )

to traktujcie jako troling bo to mało realne by się ziściło na forum

ale za to to jest dobra treść dla ludzi któzy lubią jeździć tak jak ja p o świecie :Red_icon_cheesygrin



Seba co do tematu alkoholu: ja moge bez alkoholu pod warunkiem że będę miał zagwarantowaną ładną laseczkę dla siebie na ten czas Red_icon_cheesygrin

Jak Mrzeżyno to możliwe, że udałoby mnie się załatwić tańsze noclegi. Tylko, że wątpię aby ludzie z południa polski chwili się tłuc tylko km na dwa dni chodź zawsze mogą zostać dłużej  Red_icon_cool


Mad666 może byłeś w okolicach Srebrnej Góry, Kłodzka, Duszniki-Zdrój, Ścinawki :Red_icon_smile jest tak jak mówisz jest tam baaardzo malowniczo no i oczywiście droga 100 zakrętów z Radkowa do Kudowy Zdrój Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-01-11, 09:14 PM przez Platun.)
2016-01-11, 09:13 PM
Szukaj


Wiadomości w tym wątku
RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista. - Platun - 2016-01-11, 09:13 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->