Stan oleju
Autor Wiadomość
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#21
RE: Stan oleju
magia czujników poziomu oleju i tyle, nie ma tu jakiejś nadzwyczajnej odpowiedzi. w wersjach 01 04 były nawet akcje wymian w ASO ale i tak sie nie poprawiało a niektórym podobno siadały te czujniki całkiem. Więc tak po prostu jest że pompa wyciąga olej w dużej ilości i zanim olej spływa do misy. Silnik wtedy zalany olejem ale na misie jest go mniej i czujnik wychwytuje niski poziom i włącza czerwoną kontrolke która powoduje u ridera emocje na poziomie " o ****** ! ! ! "
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-10-16, 04:02 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#22
RE: Stan oleju
mad nie zamierzam nawet w to wnikać ,moje życie to nie tylko forum i udowadnianie tutaj ludziom czy mam rację czy jej nie mam. Moja wiedza na temat motocykli jest jaka jest ,ani nie za duża ani nie za mała (pisałem o tym nie raz) ,cały czas się czegoś nowego uczę. To ,że odpuściłem pisanie na forum nie wynika z tego ,że coś mi tam naskrobałeś ale nie zamierzam nawet się Tobie z tego tłumaczyć ,wyluzuj Red_icon_cheesygrin Jeśli sprawi Tobie to radość to tak masz / miałeś rację ,nie rozumiem tylko dlaczego tak się upierałem? Wiesz ,kiedyś pycha mnie zgubiła i teraz postanowiłem ,że nie dam jej drugiej szansy Red_icon_cheesygrin pozdro mistrzu
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2015-10-16, 04:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#23
RE: Stan oleju
własnie rzecz w tym że coś mi kiedyś napisałes na mój temat i w temacie mojej sprawy ze sprżegłem która była jakże spektakularna, teraz próbujesz zabłysnąć szlacheckim uniesieniem i szarmanckim stylem, no i tak sobie czas leci ale ciekawe co też sobie teraz myślisz czego nie piszesz w ramach wytłuczenia całej tej historyjki, widzę że nie chcesz pisać bo cóż mógłbyś napisać. niech się darzy ale nie rób w balona nigdy ludzi, to polecam tez od serca !
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-10-16, 04:49 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#24
RE: Stan oleju
załóż sobie nawet wątek "jaki to żaba jest chujowy" Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Czy ty nie rozumiesz co ja pisze ??? wychodzi ,że nie !!! Dalsza dyskusja zbędna ,koniec OT
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2015-10-16, 05:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->