Hard Enduro
Autor Wiadomość
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#1
Hard Enduro
Strzała czy ktoś może ma posiada, użytkuje takie coś???
Nudzi mi się a zawsze ciągnęło mnie w stronę off road akurat zamieszkuję niedaleko fajnych terenów do polatania a brakuje mi ostatnio adrenaliny Red_icon_LOL
2011-10-04, 03:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#2
RE: Hard Enduro
Mój brat ma CRFe 450. Latam tym od czasu do czasu, ale po 15min jazdy mi się nudzi, a po 30min to już się męczące robi. Szarpie tym, wyrywa z pod dupy, siedzenie niewygodne, ogólnie dużo energii trzeba żeby jeździć w terenie. Poza tym koszty, mój brat w sezonie ze sześć opon zjeździ i wiaderko tłoków (z tym wiaderkiem to żartuje, ale dość często coś trzeba robić w takim silniku) Podsumowując to nie dla mnie, ale to tylko moja opinia.
Ps. No i ten kopniak co nogi urywaRed_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-10-04, 04:57 PM przez roman1986.)
2011-10-04, 04:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#3
RE: Hard Enduro
I o to chodzi żeby było HARD o czymś takim właśnie myślę mniejszej pojemności nie chcę.Lubie czuć moc to słaby jesteś ja jak pierwszy raz się dorwałem to 1,30H (wynajęliśmy w górach) lataliśmy po lasach żwirowniach polach i takich tam.Ale zastanawiam się nad marką bo słyszałem że te Hondy mają słabą głębokość brodzenia i jak się woda dostanie to czka i nie chce współpracować.Po za tym problemy z zaworami występują.Co ile robi serwis i takie techniczne duperele byś przedstawił jak znasz wiesz wymiana tłoków ustawianie zaworów czyszczenie i regulacja gaźnika świeczki itp???
2011-10-04, 06:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#4
RE: Hard Enduro
Pogadam z nim i dam ci znać. Co do marki to wiem tylko że KTMy z dużymi pojemnościami się sypały, mój brat i jeszcze dwóch kolegów mówią że jak enduro to tylko CRFa, znowu kilku moich kolegów kupiło HUSABERGi i bardzo sobie chwalą. To co mogę powiedzieć od siebie, to nie kupuj dwusuwa.
2011-10-04, 07:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#5
RE: Hard Enduro
To czekam na konkretniejsze info KTM jest dla mnie stanowczo za drogi jako zabawka.
Ale znowu 2sów ma lepszą pizdę i jest bardziej agresywny (tyle co się naczytałem) bo nawet nie wiem na czym w tych dzikich ostępach górskich latałem hehehehehehe.Wiem że była to kawa ale coś bliżej to nie za specjalnie.Akurat na zimę żeby coś już w garażu stało nie było by źle polatać
2011-10-04, 09:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
daahool Offline
Kandō 感動
***

Pleszew / Fabianów
RN 22

Liczba postów: 340
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 1
#6
RE: Hard Enduro
Osobiście dwa lata użytkuję Yamahe XT600 3TB rasowy endurak niestety za ciężki w głęboki piasek i orane. Ale daje dużo radości z latania po lesie i gdzie tylko się da wjechać. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Nie zawiódł mnie ani razu. Reasumując nie będziesz na nim latał jak X-fighter ale za to oferuje wytrzymałość i solidność. Takie zboczenie do Yamahy Red_icon_wink
Red_icon_cheesygrin Zostanę NINJA i będę hodował lamy Red_icon_mad2
2011-10-05, 02:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marker Offline
Młody
**

Milanówek
RN 23 biała

Liczba postów: 49
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 0
#7
RE: Hard Enduro
Siema.Jeżeli ma być HARD enduro to może CROSSSSSS!!!!!!!
YAMAHA YZ 450 zajebisty czteropak. Znam ten sprzęt, jeżeli tylko pamiętasz o godzinowej zmianie oleju to bedie Ci wiernie służył.
Nie za ciężka, piekielna moc, budzi respekt.
Przyjemność z jazdy i doznania gwarantowane.
http://www.ganges.com/Łukasz_Kurowski_YA...o_6945288/
Pozdrawiam.
2011-10-05, 10:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->