Brak Pradu! :/
Autor Wiadomość
Maly Offline
Młody
**




Liczba postów: 65
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
#1
Brak Pradu! :/
Problem jest taki... Podlaczylem wczoraj zle przewod od alarmu a mianowicie kabelek wygladajacy jak masowy podlaczylem poprostu do ramy bo zapomnialem gdzie byl (idiota).. przy probie odpalenia doszlo do zwarcia.. uslyszalem tylko takie "pyrkanie" po czym prad przepadl... po jakims czasie stwierdzilem ze pewnie szlag trafil akumulator i podlaczylem przez kable do samochodu... przekrecilem kluczyk i wszystko dzialalo OPROCZ dzwieku jaki wydaje alarm po uruchomieniu go lub jego wylaczeniu.. no ale niestety przy kolejnej probie wlaczenia rozrusznika koledze ktory trzymal kable zaczely iskrzyc przy styku i je odpial po czym juz pana prada ponownie nie zobaczylem.... wa mac... jade teraz po nowe aku z nadzieja ze jak je podepne to wszystko wroci do normy... a was koledzy prosze o jakies podpowiedzi jak to naprawic.. sprawdzilem bezpieczniki pod siedzeniem i sa dobre poza jednym 50A ktory sie przepalil po odwrotnym omylkowym podlaczeniu ale zostal juz naprawiony... wszystko szlo dobrze bo odpalalem go wczesniej zanim podlaczylismy ten nieszczesny kabelek i wszystko dzialalo idealnie az do dzis kiedy mialem wlasnie ruszac na pierwsza probna jazde od prawie pol roku kiedy zaczalem swoje modyfikacje... wybieralem sie do Thruxton na BSB... i lipa.. aha moj model to RN09.. jesscze takie pytanie czy na rozruszniku jest jakis bezpiecznik bo nie pamietam dokladnie a chyba jest..
2015-08-02, 10:53 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Maly Offline
Młody
**




Liczba postów: 65
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
#2
RE: Brak Pradu! :/
Dobra, juz po strachu... juz mi nie odpisujcie Red_icon_wink
2015-08-02, 05:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#3
RE: Brak Pradu! :/
to moze jeszcze napisz co byłoRed_icon_smile
NIGDY NIE BĘDZIESZ MIAŁ DRUGIEJ SZANSY ZROBIENIA PIERWSZEGO WRAŻENIA
2015-08-02, 07:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Maly Offline
Młody
**




Liczba postów: 65
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
#4
RE: Brak Pradu! :/
No zle podpiety kabelek wystarczylo odpiac... wymienilem akumulator bo stary i tak sie do tego nadawal i po podpiecie reszta wrocila (prawie) do normy. Mowie prawie bo alarm jednak nie dziala tak jak powonien. Nie da sie go odzbroic z kluczyka bez wczesniejszego przekrecenia zaplonu.. ale to mysle jest temat do ogarniecia.. dodam jeszcze ze bezpiecznik tez wymienilem ale na 60A bo nie mieli mniejszych.. no troche spanikowalem bo elektryka to taka troche czarna magia dla mnie.. a ogolnie w takich sytuacjach staram sie wrocic do momentu kiedy jeszcze wszystko dzialalo dobrze.. tylko w tym przypadku "pomagal" mi kolega i sie stalo co sie stalo i nie wiem czy sobie poradze z tym alarmem
2015-08-09, 09:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->