Prośba o radę
Autor Wiadomość
luciu222 Offline
Użytkownik
***

LUBIN
R1

Liczba postów: 278
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 3
#21
RE: Prośba o radę
Chłopaki spokojnie - widze że każdy się rozkręcił .. Gość nic mu nie zrobi po takim czasie . W umowie jest jasno napisane ..
Mam przykład kolega kupił samochód niby bezwypadkowy, po tygodniu pojechał do serwisu i okazło się ze był lepiony - cały malowany .. Wniósł sprawę do sądu i nic nie wskurał . Zaznaczam auto było wartę trochę kasy ... Niczym się nie przejmuj - gość zajechał sprzęt i chce od Ciebie wyłudzić więcej kasy ...
2014-12-05, 07:40 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marecki_ Offline
DarkMan
**

Bojanowo


Liczba postów: 41
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
#22
RE: Prośba o radę
Postanowiłem znów napisać w tym wątku, gdyż najprawdopodobniej potwierdziły się moje przypuszczenia co do próby naciągnięcia mnie na kasę...
Od tamtej pory jakiegokolwiek kontaktu brak.
Dziś odpalam sobie allegro i co widzę - na sprzedaż R1 o której mowa w wątku.

http://allegro.pl/yamaha-r1-rn04-2002r-s...21241.html

Gość pisze "...Motocykl został odebrany z serwisu 10.12.2014r gdzie przeszedł kompletny przegląd oraz kompleksowa regulacje (gaźniki, zawory) Został również wymieniony łańcuch rozrządu, płyn chłodniczy, olej i filtr..."
Także wymienił rozrząd i wszystko było w jak najlepszym porządku, a liczył, że wpadnie mu lewy grosz... Po zdjęciach widzę, że silnik jest ten sam...
Brak słów...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-03-15, 11:10 PM przez Marecki_.)
2015-03-15, 11:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86 Offline
Użytkownik
***

Brańsk
Kawa ZX10R '09

Liczba postów: 365
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 3
#23
RE: Prośba o radę
Spokojnie, ja wczoraj miąłem takich klientów co cykanie zaworów na początku słyszeli, później im rozrząd nie pasował hahah (chyba ogłoszenia nie czytali) mówie że zadzwonie do serwisu jednego z lepszych w okolicy i pogadają o tych rozrzadach i zaworach bo to akurat tam było dość niedawno robione... to póżniej wymyślili że kosz sprzęgłowy regeneracja to 2 tysiace zł... Spierdalać dziady :p

Chronologicznie: 
RN01, RN12, ZX10r'09, RN20, ZX10R'09

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/P2cB/
2015-03-15, 11:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->