kosztorys odszkodowania PROAMA
Autor Wiadomość
griosek Offline
ninja
****

Warszawa
zx10r

Liczba postów: 796
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#21
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
tak ja napisałem, te 100-200 zł przy takiej sumie zawsze dołożą Red_icon_smile...

2014-11-21, 11:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#22
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
Czyli podstawowe nastawienie ubezpieczycieli...

Chujowe wycena na początek i zobaczymy czy klient bedzie sie odwolywal czy nie... Jesli nie to super jesli tak to damy mu pare groszy wiecej I niech spier... Red_icon_smile.


Czyste skur$^%#wo Made In Poland Red_icon_smile
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2014-11-21, 11:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Blue Offline
Konkretny
****

Bydgoszcz
ZX10R 2010

Liczba postów: 951
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 2
#23
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
Nie odpuszczaj bo po co ?
Poczekaj niech wypłacą kwotę, i odwołuj się dalej. Zabrać nie zabiorą, a jak dobrze rozegrasz to tylko będzie więcej.

Mi kiedyś dali 1500 zł za błotnik, parę odwołań, że koło przy okazji dostało półośki i takie tam, i wyszło że finalnie ponad 5000 dali.
2014-11-21, 12:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#24
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
ja chciałbym aby w końcu w Polsce skończyło się cwaniakowanie tych TU, za granicą te same grupy ubezpieczeniowe wypłacają dużo lepsze odszkodowania tylko u nas można powiedzieć, że "biorą nas od tyłu"
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2014-11-21, 12:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adams Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 223
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
#25
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
Porownaj kwote rocznego ubezpieczenia w UK np a w PL i zobaczysz czemu nas robia w dupsko :p ale ja rowniez bym nie odpuszczal.
2014-11-21, 02:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#26
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
doskonale wiem jaka jest mniej więcej kwota bo sam się ubezpieczeniami zajmuję Red_icon_smile
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2014-11-21, 06:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PawełkOMO Offline
banned
***

Kraków
ZŁOMEK

Liczba postów: 189
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 4
#27
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
Chłopaki! mi za skasowany całkiem motocykl chcą wypłacić 9 tysięcy z hakiem. Wg pzu przed wypadkiem wart był 23600zł. PZMot wycenił go przed wypadkiem na 32000. Tak więc wrak jest wg tych... wart niecałe 14000. Różnica to jakieć 9000, które chcą mi wypłacić i łaskawie dać wrak w rozliczeniu (tylna felga w ASO kosztuje 6500...). Teraz trzeba opłacić adwokata i do sądu.
A teraz najlepsze! Za prawie miesiąc śpiączki, ledwie mnie uratowali, kilka miesięcy w szpitalach, krwiaki na mózgu, spękane kręgi i jakieś kłykcie, stłuczone serce, płuca i nerki, rozjebany nadgarstek i bark, przypalony od wydechu brzuch, który się jeszcze nie zagoił a rana wielka jak tylna tarcza hamulcowa i jeszcze parę innych: W imieniu PZU SA informuję, iż po rozpatrzeniu zgłoszonego roszczenia, przyznaliśmy odszkodowanie w wysokości 8332.55PLN - kurwa. Miało być 16665.10 PLN, ale: Ustalone wyżej kwoty świadczeń zostały pomniejszone o 50% z tytułu przyczynienia się Poszkodowanego do zwiększenia rozmiarów szkody z uwagi na brak założonego kasku w chwili wypadku, o czym świadczy rozmiar i rodzaj doznanych obrażeń ciała.Je pierdole jestem debilem i jeżdżę bez kasku. A za opiekę nade mną w sumie całodobowo przez okres pobytu w szpitalach: 2464.00 hehe 8zł/h. Kurwa, który umyje obsraną dupę za takie pieniądze? W moje miejsce do sklepu zatrudnione zostały 2 osoby, którym trzeba zapłacić, i zus i podatki to huj, nie chcą oddać? Powiem, że lepiej mnie zus potraktował bo dali wolne do końca marca. A i jeszcze piszą, że pisma od nich to tajemnica, żeby nie podawać, bo to przestępstwo.
Pozdrawiam, i sorki za te gorzkie żale.
p.s. kask za prawie 4 tysie poszedł się jebać bo pękła szczęka. a i kurtkę za 3 tysi żeby mnie ratować przecięli na pół.
Ważne, że jestem.
Sory za OT.
Jadę tam gdzie jadę, nie jadę gdzie nie jadę,
Jadę tam gdzie lubię, nie jadę gdzie nie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-12-08, 12:17 AM przez PawełkOMO.)
2014-12-08, 12:13 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
alex. Offline
Młody
**

Katowice
GSX-R 750 k7

Liczba postów: 87
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#28
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
Razem z dziewczyną walczymy teraz z PZU, więc po Twojej wypowiedzi PawełkOMO widzę, że będzie ciężko... powrotu do zdrowia, bo Nasz wypadek w porównaniu do Twojego to nic.
2014-12-08, 12:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#29
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
Ja pierd.... w jakim my chorym kraju żyjemy? Zdrowia życzę i wytrwałości z tym naszym chorym systemem.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2014-12-08, 12:31 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#30
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
Jeśli masz jeszcze szczątki tego kasku to bym zrobił zdjęcia, wysłał im na maila, a dodatkowo wysłał paczkę z tymi szczątkami do tego kto się sprawą zajmuję i napisał na paczce "no faktycznie kurwa, bez kasku jechałem" DEBILE!

Paweł nie pamiętam już ale u Ciebie to było z czyjejś winy? Jeśli tak to o kask jak i kurtkę też powinieneś walczyć.
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2014-12-08, 01:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Blue Offline
Konkretny
****

Bydgoszcz
ZX10R 2010

Liczba postów: 951
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 2
#31
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
Porządnego adwokata, i za takie coś wypłacą spokojnie nawet i 200 000 zl, wypłacą bo muszą, ale co się dzieje z tymi ubezpieczalniami to ja już nie ogarniam...
2014-12-08, 07:25 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#32
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
PawełkOMO nie walcz z nimi sam bo nie ma sensu. Bedziesz się tylko wkurwiał i stracisz czas. Weź firmę (jakąś sprawdzoną) która zajmuje się wyciąganiem odszkodowań z TU. Mój Kolo miał dzwona na r1 to zapłacili z pzu więcej za nią nuż warta była. Stłuczone kolano, trzy dni w szpitalu i wiadomo trochę obity. jak widać nie ma najmniejszego porównania do Twojego wypadku i w pierwszym piśnie za zdrowotne chcieli dać 9 koła. Firma stwierdziła, że co najmniej jeszcze trzy razy tyle wyciagnie.
2014-12-08, 08:31 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#33
RE: kosztorys odszkodowania PROAMA
tak jak Baca napisał ,daj sprawę firmie i po kłopocie ,mówiłem Ci ,że kolega miał stłuczkę i dostał 6 tyś a jego uszczerbkiem było cytuje dosłownie "smagnięcie biczem " ogólnie nic mu się nie stało tylko poszedł do lekarza po 2 dniach ten stwierdził uraz ,nigdzie nie jeździł ,wszystko załatwiała firma ,jak chcesz daj znać to dowiem się co to za firma i dam Ci znać . Wracaj do zdrowia i nic się nie martw ,będzie dobrze trzymam kciuki
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2014-12-08, 11:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->