czarna wdowa
Autor Wiadomość
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#21
RE: czarna wdowa
Mój plecak ściska dobrze kolanami i nie mam tego problemu za często. Choć wiadomo czasami się przesunie.
2014-04-27, 10:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#22
RE: czarna wdowa
Baca tru, siedzenie to jedno, a to czy plecak umie jeździć to drugie. ja moją ''starą'' tak nauczyłem, że za drugim razem jak ze mną jechała to już wiedziała, że ma ogarniać drogę i wyprzedzać fakty tzn. wychylać się przed zakrętem itp. itd. Później nawet na gumie ze mną latała, tak więc fotelik na pewno się przyda ale jeżdżąc z Tobą nie może też być ''leniwa''.






Icon_baseball
2014-04-27, 10:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#23
RE: czarna wdowa
jeszcze się nie spotkałem żebyś ktoś na siedzenie pokrowiec zakładał, prędzej się wymienia siedzenia na akcesoryjne z inną gramaturą, zobacz siedzenie pasażera jakie Marider ma w swojej rn22

a co do jazdy z plecakiem to co jakiś czas zabierałem koleżankę na przejażdżki i nie miewałem problemów ale sama zwróciła uwagę, że dziwnie zakonstruowany tył dla pasażera bo gdyby się źle trzymała to zaraz spływała nawet na moje siedzenie, no i tak jak Baca pisze kolanami + ręce oparte o zbiornik moja miała i się jeździło przyzwoicie nawet dłuższe trasy
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2014-04-27, 11:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#24
RE: czarna wdowa
Zalezy jakie moto, czasami trzeba miec rece dlugie jak malpa zeby lapnac za zbiornik i nie gniesc kierowcy czy nie walic o kask swoim przy heblowaniu a to drazni...

Jutro zobacze jak sie nazywa to co mam na tyle naciagniete i z jakiej firmy. Fajna sprawa i sie dupa po tym nie slizga. W rn19 tez takie mialem wiec sprawdzone.
2014-04-28, 12:35 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->