pajace na drogach vol.1
Autor Wiadomość
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#1
pajace na drogach vol.1
na drogach. Idac za rada mojego kolegi "to czemu kulek nie wozisz w kieszeni?" Wczoraj z Adamem (adamjasiu) spiknelismy sie na miescie troche polatalismy, pogadalismy. Mowa byla o pojebanych kierowcach ze jak stara beta czy golf to na 80% pajac ktory chce sie wykazac... no i nieminelo 10 min od naszej rozmowy i napotkalismy takiego zjeba w golfie4, gdy Adam probowal go wyprzedac na jego wysokosci gdy byli rowno pan golfiasz postanowil zepchnac go z drogi. Jechalem za nim doslownie 5m, gdyby nie jego refleks idiota by go na bank uderzyl, potem ja zaczalem wyprzedzanie a ten pedal to samo... pokazalem mu srodkowy i zeby w leb sie jebnal to w zamian kur%^a mi na ogonie 30 cm za moto siedziala odjechalem i niestety nr tablic niespisalem. Wszystko dzialo sie bo 2 tiry i jakis bus zrobily lekki korek i zawisci poprostu to zrobil. Gebe zapamietalem... wracajac probowalem namierzyc tego golfa niestety butelkowych golfow w tym roczniku 3 napotkalem ale geby w srodku sie niezgadzaly. Witki opadaja co za debile jezdza. Idac kumpla rada "to czemu nie wozisz w kieszeni kulek" chodzi o kulki lozyska jak taki ktos sie znajdzie wyprzedza sie go 2 km dalej zawraca, rozpedza sie w jego strone z kulkami w reku i mijajac sie znim puszcza sie w jego strone ;] dzis ide do jakiego rolniczego/metalowego sklepu. END ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-20, 10:27 AM przez Allah84.)
2013-06-20, 09:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: pajace na drogach vol.1
z całym szacunkiem Allah , ale nie wydaje mi się by był to dobry pomysł ,idąc tym tropem nic nie wywalczymy ,co zrobisz jak w aucie pojedzie dziecko ,zbije się szyba coś się stanie ? fakt idiotów nie brakuje i trzeba coś z tym robić ,dużo lepszym sposobem jest zwyczajnie zatrzymać takie auto i spytać kierowcy o co mu chodzi ,uwierzcie większość się zamyka w aucie i nie otworzy drzwi ,jeśli stworzył mocne zagrożenie to kopa w drzwi jak otwarte okno to kluczyli ze stacyjki lecą w pole ,wydaje mi się że taki kierowca następnym razem dwa razy sie zastanowi ,rzucając kulkami obawiam się że będzie się mścił na motocyklistach ,spotkanie oko w oko wydaję się być najlepszą nauczką ,bo wtedy wie że zawsze może dostać w twarz Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2013-06-20, 10:39 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#3
RE: pajace na drogach vol.1
jak zajedzie ktos droge to kulkami rzucamy a jak przepusci nas to co kwiaty kupujemy ?
--- R One  is The BesT OnE ---
2013-06-20, 11:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#4
RE: pajace na drogach vol.1
drastyczny pomysł rodem z Rosji
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-06-20, 11:27 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#5
RE: pajace na drogach vol.1
Ludzie mają różne pomysły i ten z kulkami do najlepszych nie należyRed_icon_smile ale jakby nie było tępić takich ludzi trzeba !!! Mi na szczęście jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś zajechał drogę czy próbował zepchnąć ale wiem na pewno, że za takie coś bym mu nie odpuścił Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Staram się raczej uczyć ludzi swoim zachowaniem na drodze, że w motocyklistach jest dużo kultury i na głupich światłach jak się przeciskam między samochodami to zawsze ładnie kiwnę głową jeśli ktoś zrobi troszkę miejsca. Takie błahe niby ale wierzcie mi kierowcy to doceniają . . .






Icon_baseball
2013-06-20, 11:36 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Jaszczu Offline
Młody
**

Polkowice
RN04

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#6
RE: pajace na drogach vol.1
(2013-06-20, 11:18 AM)incom napisał(a): jak zajedzie ktos droge to kulkami rzucamy a jak przepusci nas to co kwiaty kupujemy ?

Trzeba by za sobą kilka tirów z kulkami i kwiatami ciągać na każdą przejażdżkę.
2013-06-20, 11:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#7
RE: pajace na drogach vol.1
(2013-06-20, 10:39 AM)żaba napisał(a): z całym szacunkiem Allah , ale nie wydaje mi się by był to dobry pomysł ,idąc tym tropem nic nie wywalczymy ,co zrobisz jak w aucie pojedzie dziecko ,zbije się szyba coś się stanie ? fakt idiotów nie brakuje i trzeba coś z tym robić ,dużo lepszym sposobem jest zwyczajnie zatrzymać takie auto i spytać kierowcy o co mu chodzi ,uwierzcie większość się zamyka w aucie i nie otworzy drzwi ,jeśli stworzył mocne zagrożenie to kopa w drzwi jak otwarte okno to kluczyli ze stacyjki lecą w pole ,wydaje mi się że taki kierowca następnym razem dwa razy sie zastanowi ,rzucając kulkami obawiam się że będzie się mścił na motocyklistach ,spotkanie oko w oko wydaję się być najlepszą nauczką ,bo wtedy wie że zawsze może dostać w twarz Red_icon_smile

stary dobry żaba Red_icon_cheesygrin

wracajac do tematu to Alli chyba rano jeszcze był nieco wkurzony więc można zrozumieć bo sam się wkurzam na takie sytuacje Red_icon_smile ale takie rozwiązanie jakie dał żabson to jest najlepsze konfrontacja face to face i ludzie od razu miękną.

Pamiętam sytuacje jak jechalo nas chyba z 15 i koles wyjechaj kumplowi co nas prowadził i chamsko jechal jeszcze środkiem. No to my go z każdej strony obstawiliśmy i prowadziliśmy z 5km. Koleś od razu nie wiedział co ma robić i nerwowo trzymał telefon w ręku Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-20, 01:07 PM przez szymek.)
2013-06-20, 01:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#8
RE: pajace na drogach vol.1
moim zdaniem to nie ma sensu zniżać sie do poziomu debili ktorym przyroda poskąpiła rozumu i nietylkoRed_icon_smile
a jak to w życiu bywa "jeszcze sie trafi..."
(mi sie trafił po 3 tygodniachRed_icon_smile))))
2013-06-20, 01:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adamjasiu Offline
Młody
**

Nakło nad Notecią
RN22

Liczba postów: 50
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#9
RE: pajace na drogach vol.1
No cały czas mam tego golfa w prawym oku normalnie jak mi chciał zajechać... ale to nie był pierwszy przypadek na szczęście w którym musiałem troche pouciekać na lewą strone jezdni także jakoś bardzo mnie to nie zaskoczyło Red_icon_wink
2013-06-20, 07:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pewus Offline
Konkretny
****

Powiat Chrzanowski
RN20 US

Liczba postów: 633
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 3
#10
RE: pajace na drogach vol.1
(2013-06-20, 11:18 AM)incom napisał(a): jak zajedzie ktos droge to kulkami rzucamy a jak przepusci nas to co kwiaty kupujemy ?

Incom trafił w sedno Red_icon_smile
2013-06-20, 07:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#11
RE: pajace na drogach vol.1
hardcore nie jestem ;d a w pysk niedam bo spisze rej i sady srady... ja nie moge byc kkarany bo co roku musze o niekaralnosci kwita pokazac w pracy ;d incom ale to nie bylo zwykle zajechanie drogi ten hujek ewidetnie chcial go walnac... Adam ledwo nawial odbijajac i dajac ostro gazu... gdyby nie to, to na bank by w rowie wyladowal z potrzaskanym moto... a aaaa kulki to nie jakies duze.... tyle zeby rozdziabac powloke lakiernicza ;d no gdzie zaraz szyby ;d raz kupe lat temu widzialem 2 gosci na sporcie jak dojechali do tira z mlotkiem czy czyms tam i mu lusterko sciagneli ;d bo im na stopie hujek wyjechal bo w dupie mial moto mysle ze takie lustereczko sporo go kosztowalo
(2013-06-20, 01:01 PM)szymekshow napisał(a):
(2013-06-20, 10:39 AM)żaba napisał(a): z całym szacunkiem Allah , ale nie wydaje mi się by był to dobry pomysł ,idąc tym tropem nic nie wywalczymy ,co zrobisz jak w aucie pojedzie dziecko ,zbije się szyba coś się stanie ? fakt idiotów nie brakuje i trzeba coś z tym robić ,dużo lepszym sposobem jest zwyczajnie zatrzymać takie auto i spytać kierowcy o co mu chodzi ,uwierzcie większość się zamyka w aucie i nie otworzy drzwi ,jeśli stworzył mocne zagrożenie to kopa w drzwi jak otwarte okno to kluczyli ze stacyjki lecą w pole ,wydaje mi się że taki kierowca następnym razem dwa razy sie zastanowi ,rzucając kulkami obawiam się że będzie się mścił na motocyklistach ,spotkanie oko w oko wydaję się być najlepszą nauczką ,bo wtedy wie że zawsze może dostać w twarz Red_icon_smile

stary dobry żaba Red_icon_cheesygrin

wracajac do tematu to Alli chyba rano jeszcze był nieco wkurzony więc można zrozumieć bo sam się wkurzam na takie sytuacje Red_icon_smile ale takie rozwiązanie jakie dał żabson to jest najlepsze konfrontacja face to face i ludzie od razu miękną.

Pamiętam sytuacje jak jechalo nas chyba z 15 i koles wyjechaj kumplowi co nas prowadził i chamsko jechal jeszcze środkiem. No to my go z każdej strony obstawiliśmy i prowadziliśmy z 5km. Koleś od razu nie wiedział co ma robić i nerwowo trzymał telefon w ręku Red_icon_smile

mi raz koles w tylek wjechal niepamitam juz dokladnie o co szlo wiem ze zrobil on blad na jednokierunkowej i na mnie z klaksonem... zsiadlem dolecialem do niego a ten ciul sie zamknal w samochodzie i glupio sie smial.... dobrze ze brat byl i mnie ostudzil bo bym mu szybe wybil ;] w sumie to tylko raz doszlo do zajscia fizycznego ale jak jechalem samochodem... koles myslal ze sie niezatrzymam na ustap pierszenstwa i na wszelki wypadek wczesniej schamowal, ale ja normalnie zatrzymalem i daje mu droge a ten na mnie z ryjem od takich i owakich... skonczylo sie na wgnieconych jego drzwiach i ucieczka z piskiem opon ;] ale na ogol jestem baaardzo spokojny ;d
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-21, 10:37 AM przez Allah84.)
2013-06-21, 10:29 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Oficer2013 Offline
Młody
**


RN22

Liczba postów: 30
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
#12
RE: pajace na drogach vol.1
...urwane lusterko w samochodzie kosztuje od kilku do kilkunastu złoty ... nie jeden kierowca zastanowi się następnym razem czy faktycznie warto "specjalnie" zajeżdżać drogę motocykliście.
...urwane lusterko w samochodzie kosztuje od kilku do kilkunastu złoty ... nie jeden kierowca zastanowi się następnym razem czy faktycznie warto "specjalnie" zajeżdżać drogę motocykliście.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-21, 11:17 AM przez Oficer2013.)
2013-06-21, 11:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#13
RE: pajace na drogach vol.1
oficer2013 .... przewrócone moto też mało naprawa nie kosztuje ...... przyklad pod salonem yamaszki przewrucila sie nowka r1 na chodniku .... straty = wyszła całka Red_icon_smile
--- R One  is The BesT OnE ---
2013-06-21, 12:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#14
RE: pajace na drogach vol.1
całka za przewortkę na chodniku? to chyba krawężnik był metrowy albo auto na moto jeszcze wpadło bo nie chce mi się w to wierzyć

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-06-21, 12:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#15
RE: pajace na drogach vol.1
a jednak sie da Red_icon_smile ja sie wcale nie dziwie jesli 1/5 całki to sam bak Red_icon_smile moja byla jedna strona szlifnięta i to wcale nie mocno wyszło 70kilka tys zl Red_icon_smile
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-21, 01:12 PM przez incom.)
2013-06-21, 01:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Rolsob Offline
Użytkownik KTM RC8R
*****

Śląsk
KTM RC8R

Liczba postów: 1,162
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 3
#16
RE: pajace na drogach vol.1
To trzeba lać aby zgasiło się światełko lub aby nie widzaił na oczka przez najbiższe 2 tygodnie wtedy nie spisze rej.
KTM RC8 R / SHOEI XR-1100 / BERIK LS2-8323-BK / KNOX HANDROID / SIDI Vortice
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-21, 01:43 PM przez Rolsob.)
2013-06-21, 01:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
KajoZG Offline
Dawca
**

Zielona Góra
R1 RN01

Liczba postów: 70
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 1
#17
RE: pajace na drogach vol.1
Jak dla mnie slaby pomysl z tymi kulkami. Lepiej sie zatrzymaj na poboczu znajdz jakis kamien lub zabieraj ze soba ceglowke i mu pierdolnij. Jak chuj chce cie zabic to mozna to zaliczyc do samoobrony Red_icon_cheesygrin
2013-06-21, 10:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Oficer2013 Offline
Młody
**


RN22

Liczba postów: 30
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
#18
RE: pajace na drogach vol.1
Wracając do tematu. Szarpnąć lusterko w czasie jazdy to nic trudnego. Ewidentne wymuszenia muszą się zakończyć karą.
2013-06-22, 08:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rubyR1 Offline
Konkretny
****

Mysłowice
pięta palec

Liczba postów: 794
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8
#19
RE: pajace na drogach vol.1
cza bylo jechac dalej za tym ciulem do miejsca w ktorym musi zwolnic i ujebac mu lusterko lub wjebać buta w drzwi tym bardziej jesli tak odpierdolil i was wkurwil, mnie dziwi to ze odpuściliście a teraz gadka o kulkach i rozgladanie za typem moze sie trafi i co mu zrobicie, zapytacie czy pamieta sytuacje i dacie mu klapasa, takie sprawy zalatwia sie na gorąco
Red_icon_mad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-22, 09:13 AM przez rubyR1.)
2013-06-22, 09:13 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
[*]AdamV[*] Offline
Młody
**




Liczba postów: 80
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#20
RE: pajace na drogach vol.1
ja zawsze utrudniam debilom jazde. zwalniam, pozniej nie daje sie wyprzedzic. moze to byc ryzykowne. zawsze jestem przygotowany, zeby dac klapsa w nos Red_icon_wink, po zatrzymaniu- rezygnuja. tak samo po sygnale dzwiekowym z puszki.
2013-06-22, 10:08 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->