Kontrola policyjna
Autor Wiadomość
adriano Offline
Młody
**

Zbuczyn


Liczba postów: 34
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#21
RE: Kontrola policyjna
Mnie raz ciapnęli za 111km/h ponad dopuszczalną na Siedlcach... i puścili bez mandatu - pierwszy raz mi się tarfiło takie coś a co najśmieszniejsze nawet nie prosiłem. Miałem chujowy dzień i wyjebane na tą całą kontrolę... a on w końcu do mnie dobra powodem zatrzymania była kontrola drogowa.... za to, że się zatrzymałeś... jedź... a ja głupi pojechałem na cpn zatankowałem i wracając zapomniałem o nich i 150 przeleciałęm a on tylko ręką machnął...gdzie miałem wyrzuty, że im po jakiejś "mineralce" nie zawiozłem bo 10pkt i 500pln na początku mi proponował.
2013-05-30, 02:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#22
RE: Kontrola policyjna
Chujozy i tyle !!!!!!!! Jak już chcą być tacy porządniccy to niech zrobią bramki na każdym wjeździe do centrum miasta i sobie sprawdzają bierzniki i kto jakich gum używa Red_icon_cheesygrin ciekawe co by zrobili jakby gościu od motocykla był na ten przykład z nad morza, a droga którą przebył zaważyła na zurzyciu opony ? ? ? ? no niech mi ktoś odpowie co w takiej sytuacji ma zrobić człowiek który zostaje w kombinezonie kasku i butach będąc w totalnie ciemnej dupie dzięki ''panu władzy'' ????????????? - i tu tekst który mnie rozjeb...'' jebane szeryfy'' Red_icon_cheesygrin: D: D:






Icon_baseball
2013-05-30, 02:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Jaszczu Offline
Młody
**

Polkowice
RN04

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#23
RE: Kontrola policyjna
(2013-05-30, 12:36 PM)mad666 napisał(a): A Policja .... hmmm oni zarabiają jak firma musicie zacząć to pojmować że gliny zaczynają funkcjonować jak koncern, Panowie milicjanci mają procent z mandatów od tego roku, tak jak przedstawiciele handlowi czyli zależy im by wykorzystując prawo rzeźbić bo dzięki temu oni mają kase. Tusku nasz wódź tak wymyślił a my wybierając partię PO i wyznając jej swętość pokazujemy że zgadzamy się na to wszystko. Ten kto się nie zgadza niech wypierdala z Polski - taka jest przykra prawda naszej rzeczywistości teraz.

Mój dziadek walczył o Polske w AK, walczył i wierzył. MIał przejebane po wojnie bo AKowców chcieli wybić. Dzisiaj Polska jest tylko z nazwy, Jest sprzedana - to tak upraszczając bo oczywiście istnieją polskie firmy ale to sa płotki. A wiecie dlaczego? Bo większość Polaków to kurwy egoistyczne i tylko pod siebie ciągną złodzieje ! ZObaczcie jak fukcjonują sądy i urzędu ... to jest porażka !!!!!!!!!!!!!

I tu, niestety, masz bardzo, ale to baardzo dużo racji...
2013-05-30, 02:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Qurde Offline
Użytkownik
***

w-m
BMW s1000rr

Liczba postów: 271
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#24
RE: Kontrola policyjna
To cale szczescie ze ten z filmiku mial kilometr do domu a jakby tak mu przyszlo z innego miasta byc xD Ogolnie to polska zacofany kraj i policyjny zarazem, czegos takiego nie ma za granica zeby cie za tlumik scigali to jest chore moim zdaniem no ale nie jestem ponad prawem takze do zasad trza sie stosowac xD albo sie nie zatrzymywac Red_icon_smile
@@@@@@@@@@@@@@
Alpinestars + arai = RN12
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=2045
2013-05-30, 06:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kamilo Offline
Litr to jest to:D
***

Siedlce
R1 - BRAK

Liczba postów: 411
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#25
RE: Kontrola policyjna
Dzisiaj grubo ponad 200 na zegarze mijamy patrol na obwodnicy stali na zajeżdzie tylko popatrzyli i tyle nawet nie reagowali w sumie bo po co jak mieli białe czapki na głowach za nim by na kaski zamienili to i tak za pózno już heheRed_icon_cheesygrin
Najpiękniejsza Muzyka To Ryk Silnika Red_icon_smoke
...Jestem na Ziemi...tylko przejazdem...
2013-05-30, 08:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#26
RE: Kontrola policyjna
haha ostatnio sam sie sprzedalem z opona ze jeszvcze chwila i tez do wymiany spojzal nie no dobra jest ;] tia po bokach moze jeszcze jakos wygladala ;]
2013-06-03, 08:54 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->