Kontrola policyjna
Autor Wiadomość
Qurde Offline
Użytkownik
***

w-m
BMW s1000rr

Liczba postów: 271
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#1
Kontrola policyjna
https://www.youtube.com/watch?v=pbUjFMQiVAE

Niedlugo bedizemy bac sie wyjezdzajac z domu :O Ehh ta zazdrosc policyjna
@@@@@@@@@@@@@@
Alpinestars + arai = RN12
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=2045
2013-05-29, 07:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
montoya Offline
Młody
**




Liczba postów: 34
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#2
RE: Kontrola policyjna
Dlaczego zazdrość ? Policjant wykonuje swoją pracę jeśli opona jest zużyta to należy ją wymienić i tyle .
2013-05-29, 07:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kamilo Offline
Litr to jest to:D
***

Siedlce
R1 - BRAK

Liczba postów: 411
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#3
RE: Kontrola policyjna
A ja bym to zostawił bez komentarz bo tu takie wywody można wysnuć,że głowa mała...Red_icon_cheesygrin wg policjanta opona kibel wg mnie i pewnie wielu z nas jeszcze do zajechania i tak można gdybaaaaać...
Najpiękniejsza Muzyka To Ryk Silnika Red_icon_smoke
...Jestem na Ziemi...tylko przejazdem...
2013-05-29, 07:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#4
RE: Kontrola policyjna
tak jak kamilo uważam, że szkoda gadać o tym co sie dzieje w tym jeb... ''państwie'' plicyjnym :/ Dzisiaj byłem z godzine na moto i zawinołem mandżur do domu bo na każdym rogu były psy, aż sie odechciewa. . . :/






Icon_baseball
2013-05-29, 07:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Qurde Offline
Użytkownik
***

w-m
BMW s1000rr

Liczba postów: 271
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#5
RE: Kontrola policyjna
W sumie chodzi mi sprawdzanie wydechu itp, z wszystkich zatrzymanych z forum pewnie z dwie osoby przeszly by te kontrole, a reszta by musialo prowadzic do garazu motocykl ze wzgledu na wydech xD
@@@@@@@@@@@@@@
Alpinestars + arai = RN12
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=2045
2013-05-29, 07:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#6
RE: Kontrola policyjna
ja to jak widze psy to wrzucam 6 i pyrkam, że mnie nie słychać Red_icon_cheesygrin






Icon_baseball
2013-05-29, 07:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#7
RE: Kontrola policyjna
A kto wie gdyby nie kamery może by sie nie przypierdolił do oponkiRed_icon_smile
2013-05-29, 08:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kamilo Offline
Litr to jest to:D
***

Siedlce
R1 - BRAK

Liczba postów: 411
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#8
RE: Kontrola policyjna
U mnie w mieście to zaczęli się czepiać do tego,że kierunki są małe co z tego,że mają homologację i świecą ostro pomarańczowo wg nich są za małe i ich nie widać i tyle i za to dowody zabierają a nawet kwity walą jak to wytłumaczyć... bez komentarza bez kitu ...
Najpiękniejsza Muzyka To Ryk Silnika Red_icon_smoke
...Jestem na Ziemi...tylko przejazdem...
2013-05-29, 08:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#9
RE: Kontrola policyjna
(2013-05-29, 07:55 PM)Qurde napisał(a): W sumie chodzi mi sprawdzanie wydechu itp, z wszystkich zatrzymanych z forum pewnie z dwie osoby przeszly by te kontrole, a reszta by musialo prowadzic do garazu motocykl ze wzgledu na wydech xD

Oj, chyba nikt by nie przeszedł, bo wystarczy że pojeździsz nawet nowym moto z salonu przez rok i już masz na tyle wydechy wydmuchane, że będą za głośne.

Co do stanu opony to się zgadzam z Policjantem. Jak jest choć w jednym miejscu zdarta do ogranicznika to powinien już zostać zabrany dowód. Tyle tylko, że powinni dać mu jakieś kwity, aby mógł wrócić do domu i pojechać do serwisu na wymianę kapcia, bo jak to ma niby zrobić? Zdjąć koło na ulicy i lecieć na wymianę autobusem? To jest chore.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-05-29, 08:26 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#10
RE: Kontrola policyjna
myśle że wszędzie śa mendy którym wystaje słoma z butow dostali namiastke władzy i myślą ze są jak brydny hary szeryfy zajebane. Ostatnio dali znajomemu mandat i 10-pkt za wyprzedzanie moto na przejsciu dla pieszych z sygnalizacją. mandat przyjął ale skierował sprawde do sądu. na poczatku lipca ma byc decyzja. i co dziwne to byli z drogówki powinni wiedziećze nie popelnił wykroczenia poprostu chcieli mu dojebać.
2013-05-29, 08:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
memo46 Offline
Nie taki Młody
***

Ruda Śląska
RN01

Liczba postów: 104
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#11
RE: Kontrola policyjna
Myślę że cała ta szopka wynika z tego że była tam kamera. Raz miałem spotkanie z cywilną vectrą. Policjant był zajebisty, próbował na wszelkie sposoby nie dać mi mandatu tylko problem w tym że byłem nagrany, a oni się z nagrań rozliczają. No i dostałem jakieś tam drobny mandacik Red_icon_LOL
2013-05-29, 08:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adriano Offline
Młody
**

Zbuczyn


Liczba postów: 34
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#12
RE: Kontrola policyjna
A to widzisz !! ja jestem w takim razie nie douczony Red_icon_smile bo myślałem, że na przejściu dla pieszych nie można wyprzedać - powiem więcej kiedyś dostałem za to (i inneRed_icon_cheesygrin) jednorazowo 19pkt ;/
2013-05-29, 08:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#13
RE: Kontrola policyjna
adriano na przejsciu jezeli jest sygnalizacja mozna wyprzedzac na przejsciu i przed przejsciem jest to wyraźnie napisane w kodeksie drogowym Red_icon_smile
2013-05-29, 08:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cookie Offline
Użytkownik
***

PK/PPL
bałagan..

Liczba postów: 223
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#14
RE: Kontrola policyjna
w niedzielę kumpla złapali na mieście jak leciał na kole Red_icon_cheesygrin dostał 100 i 2pkt ale policjant przed emeryturką więc luz Red_icon_smile a z młodym by pewnie nie przeszło Red_icon_smile

a co do opon.. nie jest to aż tak drogi temat więc warto mieć dobre gumy dla własnego bezpieczeństwa Red_icon_smile
2013-05-30, 12:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#15
RE: Kontrola policyjna
moim zdaniem jeśłi ktoś jedździ na wyjechanych oponach to wielka jego strata, z doświdczenia moge powiedzieć ze opona najlepiej się sprawuje na pierwszych 2 milimetrach swojego nowego bieżnika. Jak już jest w połowie zwykle zaczyna się ślizgać i to już nie jest dobre dla kierowcy. Wiadomo że to są koszty ale jak ktoś chce dbać o siebie to powinien to jarzyć.

A Policja .... hmmm oni zarabiają jak firma musicie zacząć to pojmować że gliny zaczynają funkcjonować jak koncern, Panowie milicjanci mają procent z mandatów od tego roku, tak jak przedstawiciele handlowi czyli zależy im by wykorzystując prawo rzeźbić bo dzięki temu oni mają kase. Tusku nasz wódź tak wymyślił a my wybierając partię PO i wyznając jej swętość pokazujemy że zgadzamy się na to wszystko. Ten kto się nie zgadza niech wypierdala z Polski - taka jest przykra prawda naszej rzeczywistości teraz.

Mój dziadek walczył o Polske w AK, walczył i wierzył. MIał przejebane po wojnie bo AKowców chcieli wybić. Dzisiaj Polska jest tylko z nazwy, Jest sprzedana - to tak upraszczając bo oczywiście istnieją polskie firmy ale to sa płotki. A wiecie dlaczego? Bo większość Polaków to kurwy egoistyczne i tylko pod siebie ciągną złodzieje ! ZObaczcie jak fukcjonują sądy i urzędu ... to jest porażka !!!!!!!!!!!!!
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-05-30, 12:36 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
SpeeD Offline
Młody
**

Wronki
R1 RN09

Liczba postów: 66
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#16
RE: Kontrola policyjna
to co teraz kupując nowy wydech np akrapovic, leovice czy jaki kolwiek inny mam go owinać jakąś matą wygłuszającą (bo one chyba wszystki przekraczaja dopuszczalną norme DB) Red_icon_neutral
2013-05-30, 12:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#17
RE: Kontrola policyjna
no niestety to nie sprzedawany produkt lecz policjant ma władze stwierdzić czy się nadaje do jazdy po cywilnych drogach. I z tym się licz.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-05-30, 12:41 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#18
RE: Kontrola policyjna
mnie na całe szczescie jeszcze nikt nie zatrzymał za tłumik tylko za tablice. Ale raczej watpliwe zeby w małej miejscowosci dysponowali sprzetem jak na warszwawe czy inne duze miasta. Swoja droga odnosnie filmiku koles mogł zjarac na ich oczach doszczetnie gumacza hehe skoro i tak ma dowod zatrzymanyRed_icon_smile
NIGDY NIE BĘDZIESZ MIAŁ DRUGIEJ SZANSY ZROBIENIA PIERWSZEGO WRAŻENIA
2013-05-30, 01:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
SpeeD Offline
Młody
**

Wronki
R1 RN09

Liczba postów: 66
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#19
RE: Kontrola policyjna
nie, bo by jeszcze dostal za niszczenie mienia publicznego i stwarzanie zagrozenia w ruchu drogowym Red_icon_cheesygrin
2013-05-30, 01:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#20
RE: Kontrola policyjna
no mysle ze mogłby dostac mandat za utrate przyczepnosci Red_icon_smile no i za zniszczenie mienia hehe
NIGDY NIE BĘDZIESZ MIAŁ DRUGIEJ SZANSY ZROBIENIA PIERWSZEGO WRAŻENIA
2013-05-30, 02:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->