Bierze olej ?
Autor Wiadomość
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#41
RE: Bierze olej ?
ajjjj kuźwa ale wtopa. . .eh bo mam małą kłutnie i nie zabardzo mam głowe żeby tłumaczyć proste sprawy. soraja jednośladu Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
A wracając do motura to nie kopci, przynajmniej na razie nic nie zauważyłem Red_icon_smile. Jak dolewałem oliwy to też nie śmierdziało z silnika żadnymi spalinami. Ogólnie to moje pytanie ''co może byc nie tak jeśli bierze olej '' było pytaniem retorycznym tak dla mojej własnej świadomości na przyszłość, a nie dlatego że panika zasłoniła mi oczy. Może troszkę za mało nalali przy wymianie i jak ociupunkę wciągnęło to kontrolka daje znaki. Być może i sama kontrolka się pieprzy i to też dlatego. . . z resztą może to przez exupa bo nie mam ani zaworu ani silniczka i chyba jest mały błąd bo wiatrak mi się czasami załącza przy niskich temperaturach. z resztą co ja będe gadał sami wieciea, a nie o tym był temat Red_icon_smile Red_icon_smile Red_icon_smile Red_icon_smile






Icon_baseball
2013-05-28, 12:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#42
RE: Bierze olej ?
Jak nie kopci to dobrze dolej i polataj troche zobacz co bedzie sie dzialo, w niedziele mogles do mnie po oliwe podskoczic co prawda pre km bys zrpbil ale jak byla tak bardzo potrzebna

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-05-28, 12:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#43
RE: Bierze olej ?
no w niedziele to nie dałbym rady z resztą znalazłem sklep który jest ode mnie zaledwie kilka minut drogi więc sam rozumiesz Red_icon_smile A taaak w ogóle to chyba mam źle ustawione te gaźniki i sama wymiana świec pewnie nic nie da na to że dławi się jak mu odkręce szybko manete :/ na wolnych obrotach ma 1,5 tyś r/min, a powinno być 100-110r/min. . . Nie wiem czy nie spróbować samemu ich zmniejszyć jakaś możliwości regulacji tam przecież jest, może to coś zmieni. . eh






Icon_baseball
2013-05-28, 03:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#44
RE: Bierze olej ?
mówiłeś, że chyba nie masz exupa to masz odp na zamulenie z dołu. Obr na wolnych powinny być ok 1tyś, a za gaźniki bym się nie brał sam na Twoim miejscu

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-05-28, 04:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#45
RE: Bierze olej ?
ja wiem że exup odpowiada za niskie obroty ale zanim oddałem gaziory na czyszczenie i synchro to tego zamulenia nie było. Potem jak odebrałem moto to naprawde dobrze chodził i nawet szedł z dołu, ale tak jak już pisałem w innym moim wątku dopiero po 600 kilometrach zaczął sie tak dławić, a puźniej to już zima była i nie miałem jak tego ogarnąć. Niektórzy pisali że pewnie świece ale troszke w to wątpie skoro głupie obroty są źle ustawione. . . :/






Icon_baseball
2013-05-28, 04:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinpsk Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 260
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3
#46
RE: Bierze olej ?
Przypomnij sie w weekend, jak bedziesz latalna moto to mozesz podleciec do mnie i Ci pokaze jak te obroty ogarnac albo ogarniemy odrazu bo duzo roboty nie ma.
2013-05-28, 04:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#47
RE: Bierze olej ?
jestem za, tylko gdzie Ty urzędujesz ??? Mnie też się wydaje, że nie powiino być z tym jakiegoś większego problemu. . . z resztą jak możesz to napisz w którym miejscu się to reguluje, to ta śrubka na srodku gąźników ??? u mnie ona chyba jest na ampul.






Icon_baseball
2013-05-28, 04:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinpsk Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 260
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3
#48
RE: Bierze olej ?
Na ampul to raczej nie.Przewaznie jest wyprowadzona na takiej jakby sprezynie-przedluzce. I z regoly jest nasrubokret krzytzak.
Ja urzeduje w Legionowie, ale i po Wawie sie praktycznie codzien krece. Ewentualnie sobie wycieczke w weekend zrobisz nad Zalew Zegr. i po drodze mozna zajechac.
Masz wogole serwisowke do tego moto ?? Tam przeciez wiekszosc rzeczy jest opisana i pokazana.

Ewentualnie tutaj na rysunku masz to:
(jest numerem 42 oznaczone)

http://yamahapartshouse.com/oemparts/a/y...carburetor
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-05-28, 05:04 PM przez marcinpsk.)
2013-05-28, 05:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#49
RE: Bierze olej ?
nie pytaj mnie o serwisówkę bo to u mnie drażliwy temat Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin zakładałem nwet wątek o manuala ale to co chłopaki wrzucili to są jakieś podstawy i nie ma mowy żeby były tam wyszczególnione części tak jak na tym obrazku co zapodałeś. Z resztą masz tu linka i obczaj co to jest Red_icon_cheesygrin
file:///C:/Documents%20and%20Settings/%C5%81ukasz.LUKASZ/Pulpit/R1%20MANUAL.pdf
na innych forach też szukałem i nic nie było. . . :/
Z legionowa mówisz Red_icon_smile Ja ogólnie jestem z jachranki więc poniekąd moje rejony Red_icon_smile zobaczymy jaka będzie pogoda i jak będe z chajsem stać to mejbi się do Ciebie wybiore. Nie ukrywam że wkurwia mnie już to dławienie jak odkręce szybciej manete. . .
ten link chyba nie będzie działać, a dziwne bo mam go niby w pdf-ie ale jak go odpalam to ładuje mi się normalna strona internetowa - nie czaje tego






Icon_baseball
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-05-28, 05:44 PM przez erłan87.)
2013-05-28, 05:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#50
RE: Bierze olej ?
WRACAJAC DO TEMATU TO DOLAŁEM PÓŁ SETKI OLIWY I KONTROLKA JUŻ NIE ŚWIECI. . . ZOSTAJE MI TYLKO OGARNIĘCIE TYCH JEB.... GAŹNIKÓW I WYMIANA ŚWIEC, A JAK DALEJ BĘDZIE SIĘ DŁAWIŁ TO JUŻ NIE WIEM ://// . . . PZDR






Icon_baseball
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-05-29, 04:05 PM przez erłan87.)
2013-05-29, 04:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->