Forumowe sprawy
Autor Wiadomość
Keler_2008 Offline
Użytkownik
***

wawa
RN 09

Liczba postów: 273
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 0
#21
RE: Forumowe sprawy
(2013-02-22, 02:43 PM)wilku7 napisał(a):
(2013-02-22, 02:40 PM)godlefas napisał(a): a wy się kłócicie jakiegoś ch...
Rozwiń to bo nie zrozumiałem?

też chciał bym się dowiedzieć o co cho
2013-02-22, 03:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#22
RE: Forumowe sprawy
(2013-02-22, 02:43 PM)BeMisz napisał(a): raz jeszcze: żaba - SORRY! ale taki miałem przekaz (bez info o odwrocie z chęci pozbycia się moda)

Dziękuje ,przeprosiny jak najbardziej przyjęte ,3 majcie się
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2013-02-22, 03:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MikiRikiTiki Offline
Użytkownik
***

Warszawa
rn01

Liczba postów: 498
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#23
RE: Forumowe sprawy
Szanowni Panowie i Panie(jeżeli odczytywać będą niniejszy wątek), to wspaniałe Forum jest po to by zbliżać do siebie maniakalnie owładniętych potrzebą jazdy Yamahą R1 ludzi! Straszna szkoda, że doszło do opisanej już powyżej sytuacji.
Zgadzam się z tym co Koczis napisał powyżej, by dawać BANA za wulgaryzmy i obrzucanie siebie inwektywami...przecież wszyscy tutaj jesteśmy bo dzielimy jedną pasję. (BeMisz, proszę uwzględnij tę sytuację)
Żaby nie znam osobiście, ale nie spotkałem się z jakimś nadużywaniem władzy z jego strony. Poza tym jest na forum już jakiś czas i to chyba w ogóle pierwsza taka sytuacja od działalności Forum.
Nawet jeżeli z kimś się nie zgadzamy, to przecież od tego jest kultura osobista by z niej korzystać i opanować się, zanim już słowo się rzeknie i będzie za późno.
Wierzę, podobnie jak inni, że sytuacja się rozwiąże korzystnie dla każdej strony i będziemy mogli się cieszyć z tego, że możemy użytkować Forum, wymieniać się opiniami etc.
________________________________________________________________

rn01 - Dziadziuś, ale lubi sport Red_icon_smoke
2013-02-22, 05:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#24
RE: Forumowe sprawy
(dzięki za cierpliwość... ale jak to mi jeden z Was powiedział... rodzina najważniejsza, ale... zapomniał dodać, że forum to też rodzina Red_icon_wink )

dobra... temat zamknięty... choć można jeszcze komentować Red_icon_smile

człowiek uczy się na błędach i przywróciłem moda żabie, bo z opinii (głównie w tym wątku) był/jest bardzo dobrym moderatorem... teraz tylko pytanie, czy będzie chciał z tego korzystać?
(przywracam moda bez pytania, gdyż również tego nie zrobiłem, gdy go zdejmowałem)

mam nadzieję, że mimo wszystko, cała sprawa jakoś się wyjaśni Red_icon_cheesygrin

jeśli jednak (z różnych przyczyn) żaba nie będzie miał chęci na modowanie, to pozostaniemy tylko z jednym adminem i modem...

pozdrawiam!
2013-02-22, 10:58 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#25
RE: Forumowe sprawy
Bemisz super... Serio Żaba to zajebisty normalny typ. Mam nadzieje ze wróci. Będzie łatwiej koczisowi. Czekam na strumień okrzyków Zaba ... Żaba...

Poza tym rodzina najważniejsza ...
2013-02-22, 11:28 PM
Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#26
RE: Forumowe sprawy
Żaba,Żaba,Żaba,Żaba...
2013-02-23, 12:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#27
RE: Forumowe sprawy
Nie wiem, czy to coś zmieni, bo Żaba postawił warunek, który jest w moim odczuciu i z całym szacunkiem dla Mariusza, ale raczej niemożliwy do zrealizowania. Sorki, ale zobowiązałem się nie mówić co to za warunek, więc nie pytajcie. Jak nie podejdzie do sprawy bardziej na luzie lub dosadniej - olewczo, to już Go nie zobaczymy Red_icon_sad

Choć gdyby jednak czytał to: Żaba, Żaba, Żaba!!!!
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-02-23, 12:00 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#28
RE: Forumowe sprawy
Wszyscy razem GŁOŚNO Żaba,Żaba,Żaba,Żaba i Komandos,Komandos,Komandos,Komandos(śmieszny facet z poczuciem też go zabraknie jak nie będzie wchodziłRed_icon_sad)
2013-02-23, 12:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#29
RE: Forumowe sprawy
Jutro po pracy zadzwonię do Mariusza i zapytam, może zmieni zdanie. Dam wieczorem info co mi powie.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-02-23, 12:32 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#30
RE: Forumowe sprawy
KomŻa ! ŻabKo ! KomŻa! ŻabKo!
2013-02-23, 01:51 AM
Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#31
RE: Forumowe sprawy
Dobra Bemisz pojechałeś po bandzie....

1) nikt nie dostanie ode mnie BANA
2) nikt nie dostanie ode mnie PRIV ze zjebą

WTF ?!?! Jesteś administratorem i tym się strasznei głupio tłumaczysz...jeśli ktoś przegnie pałkę to trzeba zjebać albo dać bana!!!

Sorry chłopaki ale ja nie będę namawiał Żabę na powrót bo jest dorosłym facetem i wie co robi. Znam go nie od dzisiaj i jest to zajebisty koleś ale na szczeście to forum nie jest jedynym możliwym kontaktem z nim. Rzygać mi się jak patrze na co niektorych wypociny na tym forum więc mnie też tu raczej się nie spodziewajcie ELO 5 dwa zero(kiedyś było miło).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-23, 10:12 AM przez szymek.)
2013-02-23, 10:10 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#32
RE: Forumowe sprawy
Wyluzujcie juz kurde;/ Robicie hu.. wie co z jakiejś sytuacji i łapiecie za słowka Bemisza;/ Nie widzicie tego co pisał?Przeprosił publicznie a to się liczy bo mało kto umie się przyznać do błędu a teraz juz wkurw łapie jak co 3 nie będzie zaglądał ja pier...jak dzieci teraz;/ Przecież nikt nikogo nie zmusza a co nie którzy robią z siebie poszkodowanych bardzo mocno;/ Rozumiem Żabe bo jego dotyczyło tylko i wyłacznie...
Szymek,spoko niby Rzygać Ci sie chce i przyznam że mi też się chciało jak czytałem na shoutbuxie przez pare godzin z tym ECU i kawasaki tym człowiekiem ale pózniej się już smialem ale nie rozumiem tego co nie którzy piszą że nie wejdą tu już itpRed_icon_cheesygrinhe śmieszne ale Wasza sprawa nikt nikomu raczej krzywdy tu nie zrobił a Wy się tak żalicie(Wyłącznie nie do Żaby)tyle oddemnie bo juz irytujące to jest;/ nie potrzebnie tylko ten temat jest drążony moim skromnym zdaniem
2013-02-23, 10:28 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#33
RE: Forumowe sprawy
(2013-02-23, 10:10 AM)szymekshow napisał(a): Dobra Bemisz pojechałeś po bandzie....

1) nikt nie dostanie ode mnie BANA
2) nikt nie dostanie ode mnie PRIV ze zjebą

WTF ?!?! Jesteś administratorem i tym się strasznei głupio tłumaczysz...jeśli ktoś przegnie pałkę to trzeba zjebać albo dać bana!!!

jestem adminem i osobą, która powinna być bezstronna (mimio, że niektórzy zarzucają mi stronniczość), dlatego wobec ostatnich zajść punkt 1 i 2 nie będą wchodziły w grę, ale później... tak jak napisałem w pkt 3 i 4 będą rozdawane bany i privy...

(reszta właśnie idzie na priv)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-23, 02:57 PM przez BeMisz.)
2013-02-23, 02:46 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#34
RE: Forumowe sprawy
... dla mnie temat do zamknięcia. Niema co sie spinać, wypacać itp itd.
Komuś nie pasuje- pozdrawiam, do widzenia Red_icon_smile).

Kłótnia na forum zaczyna podchodzić pod kabaret z matką Madzi ;]!


ps. Bemisz, nie denerwuj sie tylko kupuj moto i do zobaczenia pod kolumną!
Red_icon_cheesygrin
LwG!
2013-02-23, 03:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
brak_konta
Unregistered




 
#35
RE: Forumowe sprawy
2013-02-23, 04:02 PM
Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#36
RE: Forumowe sprawy
(2013-02-23, 03:26 PM)Suchy napisał(a): ps. Bemisz, nie denerwuj sie tylko kupuj moto i do zobaczenia pod kolumną!
Red_icon_cheesygrin

za stary i za poważny jestem żeby się denerwować Red_icon_wink

faktycznie, nie czytałem 70% postów, ale Ci którzy mnie znają osobiście wiedzą dlaczego tak było oraz z jakimi problemami życiowymi musiałem w ostatnim czasie się użerać (m.in. to spowodowało sprzedaż motocykla)

jeśli ktoś nie będzie chciał wchodzić na to forum, bo admin go nie czyta lub zrobił 1 (słownie jedną) wtopę, za którą przeprosił publicznie (i prywatnie) to znaczy, że rzeczywiście nie warto takiej osoby mieć na forum... Red_icon_thinking

forum założyłem dla Was, a nie dla siebie - czyli jeśli ktoś tu nie zagląda lub nie udziela się, to jego wybór Red_icon_sad

malkontenci są wszędzie, cóż ... taki już los, że spotyka się ich w życiu codziennym (praca, sklep, itp) oraz na forum i bardzo często kończy się tak samo...

czyli najłatwiej ponarzekać, wytknąć palcem, wygwizdać i ... odwrócić się na pięcie, by pognać w siną dal - dużo ciężej jest włożyć odrobinę wysiłku, zrozumienia i pracy, by poprawić sytuację i być w społeczności, która (według różnych opinii) powinna być zwartą, zgraną i darzącą siebie nawzajem szacunkiem... Red_icon_cheesygrin

mam nadzieję, że uda się przetrwać - przynajmniej ja będę nad tym pracował i wierzę, że jest jeszcze tu kilka osób, które będą mogły mi w tym pomóc Red_icon_wink

pozdrawiam!

ps.
wątku nie zamykam, bo są pewnie jeszcze osoby, które w różny sposób chciałby się wypowiedzieć
2013-02-23, 06:16 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#37
RE: Forumowe sprawy
(2013-02-23, 06:16 PM)BeMisz napisał(a): i wierzę, że jest jeszcze tu kilka osób, które będą mogły mi w tym pomóc Red_icon_wink

Ja zostaję do samego końca forum, nawet jak R1 będą już o napędzie jonowym Red_icon_smile
Mam nadzieję, że ja nikogo nie uraziłem, a jak tak to PW.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-02-23, 06:52 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#38
RE: Forumowe sprawy
Nie ma bata,trzeba zrobić te wkońcu spotkanie i napić się razemRed_icon_smilebo tu widzę innego wyjścia nie ma;pRed_icon_smile!!! Dla mnie te forum jest spokoRed_icon_smilemożna się pośmiać,dowiedzieć czegoś i oczywiście otrzymać pomoc i z Góry dzięki a Najbardziej Koczisowi i MalikowemuRed_icon_winkZdrówko wypije dzisiaj WaszeRed_icon_winkjak i innych forumowiczów!!!
2013-02-23, 06:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Rolsob Offline
Użytkownik KTM RC8R
*****

Śląsk
KTM RC8R

Liczba postów: 1,162
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 3
#39
RE: Forumowe sprawy
Jaki koniec bede razem z Koczisem,Bemiszem do konca a tym bardziej ze bluze mam fomurową do cholery
KTM RC8 R / SHOEI XR-1100 / BERIK LS2-8323-BK / KNOX HANDROID / SIDI Vortice
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-23, 08:48 PM przez Rolsob.)
2013-02-23, 07:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#40
RE: Forumowe sprawy
Przeczytałem i mi pasuje rozporządzenie. Jestem osobą która także stara się być bezstronna więc nie będę się wypowiadał w tej sprawie. Chciałbym żeby to forum było jak najdłużej, gdyż też się przywiązałem. Wchodzę codziennie albo kilka razy w jednym dniu. Nie spotkało mnie nic złego od żadnego z forumowiczów. Staram się zwracać uwagę na ortografię i niektórych moje upominanie może denerwować. Też zauważyłem że niektóre moje posty są skasowane ale nie rzucam się o to. Moim zdaniem jeśli już Żaba nie wróci to powinniśmy wybrać kogoś innego, żeby pomagał Koczisowi. To chyba tyle z mojej strony. Rzekłem...

2013-02-24, 05:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->