Forumowe sprawy
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
Forumowe sprawy
Panowie (i Panie)...

Może bywam na forum dość rzadko, ale docierają do mnie różne wieści i zaglądam, czytam i ... aż głowa mnie rozbolała...

Ja rozumiem, że jest wolność wypowiedzi i każdy może pisać co chce, jak chce i o kim chce.

Niemniej jednak uważam (zawsze tak uważałem), że wszelkie spory powinny być omawiane poza głównymi wątkami i czatem.
Macie coś do siebie, to piszcie na PRIV lub wyślijcie do siebie maila.

Wiem, że czasem można podważyć czyjeś zdanie, wytknąć mu błąd w rozumowaniu lub wiedzy, itp. itd. Jednak... według mnie powinno robić się to z kulturą.

Jako Administrator jestem i będę osobą bezstronną jeśli chodzi o wszelkie spory. Mogę być też swojego rodzaju mediatorem, by pomóc rozstrzygnąć niesnaski w sposób kulturalny, dlatego też...

1) nikt nie dostanie ode mnie BANA
2) nikt nie dostanie ode mnie PRIV ze zjebą
3) będę zaglądał na forum regularnie i czytał 90% wątków, by sprawdzić, czy pkt 1 i 2 są ciągle aktualne
4) jeśli ktoś mnie wkurwi swoim zachowaniem, buractwem, czy też obraźliwym sformułowaniem zastosuję punkt 1 lub 2

5) przyjmowanie krytyki: ludzie nie lubią przyjmować krytyki oraz nie potrafią tego robić! tak więc pamiętajcie proszę:
5.a) jeśli kogoś krytykujecie, to jeśli będzie "za ostro" ktoś się może spiąć
5.b) jeśli ktoś was krytykuje, to pomyślcie dobrze, czy warto się spinać
5.c) konstruktywne kontrargumenty są zawsze w dobrej cenie!

6) jedynie czego sobie nie życzę: ubliżania ludziom/członkom forum czy też wulgarnych wyzwisk - na PUBLICZNYM forum.
(to co piszecie do siebie na PRIV mnie nie interesuje, tam możecie jechać po sobie jak tylko się da)

Chyba tyle....

7) aktualnie pozostawiam tylko JEDNEGO moderatora na forum - Koczis
znam go osobiście i mimo, że wódki z nim nie piłem (jeszcze Red_icon_wink ), to wiem, nawet po pijaku zrobi wszystko, aby na forum był porządek i spokój Red_icon_smile

8) żaba - tymczasowo zdejmuję moda, aby nikt póki co nie zarzucał, że z racji "stanowiska" i większych możliwości może dowolnie bruździć na forum

9) forum jest dla WAS, tak więc w przyszłości będziemy głosować kto będzie moderatorem i jakimi działami będzie zarządzał

10) proszę uważnie przeczytać ten post jeszcze raz i komentować dowoli

Pozdrawiam,
BeMisz

PS.
Z racji pracy i obowiązków rodzinnych odpowiedzieć będę mógł dopiero późnym wieczorem Red_icon_sad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-22, 02:02 PM przez BeMisz.)
2013-02-22, 10:21 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: Forumowe sprawy
OK. Rozumiem i postaram się dalej robić swoje Red_icon_smile
Zgodnie z zaleceniami BeMisza jak Ktoś będzie coś do mnie miał lub potrzebował pomocy to niech wali na priva.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-02-22, 11:15 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#3
RE: Forumowe sprawy
A morał jest krótki i wszystkim znany: Bartek kupuje R1 i w sezonie polatamy Red_icon_smile
2013-02-22, 11:16 AM
Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#4
RE: Forumowe sprawy
(2013-02-22, 10:21 AM)BeMisz napisał(a): 8) żaba ...... może dowolnie bruździć na forum

Wydaje mi się, że to nie Żaba bruździł na forum. Więcej na PW.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-02-22, 12:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
komandosnr1 Offline
Użytkownik
***

Radomsko
YZF r1 rn12 2004r

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 5
#5
RE: Forumowe sprawy
(2013-02-22, 12:28 PM)Koczis napisał(a):
(2013-02-22, 10:21 AM)BeMisz napisał(a): 8) żaba ...... może dowolnie bruździć na forum

Wydaje mi się, że to nie Żaba bruździł na forum. Więcej na PW.


Nosz kurrr... mi to nawet się nie wydaje, (bez obrazy Koczis ;
) )
Widzę ze admin tak dziękuje za pracę jaką wkładaja co niektórzy w życie forum, przecież to jest jakaś kpina, chyba jednak ktoś tu nie czyta nawet 70% postów tego forum, aż żal normalnie dupę ściska jak patrze na to wszystko, dziękuję i do widzenia wszystkim, miło było poznać...
Proste drogi są dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte Red_icon_smile
2013-02-22, 12:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#6
RE: Forumowe sprawy
Nie zauważyłem punktu 8 ale zgadzam sie z Kubą i Komandosem. Zaba nic nie bruździł... Napewno nie on.
2013-02-22, 01:02 PM
Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#7
RE: Forumowe sprawy
wybieracie te punkty to proponuję ten

6) jedynie czego sobie nie życzę: ubliżania ludziom/członkom forum czy też wulgarnych wyzwisk - na PUBLICZNYM forum.
(to co piszecie do siebie na PRIV mnie nie interesuje, tam możecie jechać po sobie jak tylko się da)
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-02-22, 01:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#8
RE: Forumowe sprawy
Wydaje mi się że żabie należą się przeprosiny... Bo co by nie było dbał o to forum...
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-22, 01:16 PM przez wilku7.)
2013-02-22, 01:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#9
RE: Forumowe sprawy
(2013-02-22, 10:21 AM)BeMisz napisał(a): Panowie (i Panie)...



8) żaba - tymczasowo zdejmuję moda, aby nikt póki co nie zarzucał, że z racji "stanowiska" i większych możliwości może dowolnie bruździć na forum

A więc tak jest to mój ostatni post na tym forum ,wszyscy mnie znacie z referatów,tym razem krótko, bo nie warto ,Bemisz dziękuje Tobie że tak mi podziękowałeś za te 3 lata wkładu i serca jakie tu zostawiłem, przykre jest tylko to że wysłuchałeś jednej strony .to tylko świadczy o Tobie ,jeśli miałeś podejrzenia to mogłeś mnie spytać ,napisać ,postanowiłeś jednak poświęcić nawet punkt mojej osobie ,cóż widocznie nie było nam pisane ,bym był na tym forum,Dziękuję wszystkim użytkownikom których tu poznałem, było mi bardzo miło poznać tak sympatycznych świrów Red_icon_smile normalnych ludzi dzięki którym uwierzyłem że są jeszcze tacy ludzie na ziemi ,życzę temu forum jak najlepiej ( piszę szczerze ) ,niech będzie znane na cały kraj i coraz prężniejsze ,ja już w tm udziału brać nie będę ,jeszcze raz dziękuje wszystkim i gorąco pozdrawiam dobrych ludzi na forum
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2013-02-22, 01:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
darqvader Offline
Wariat
*****

Piotrków Trybunalski
Czas na R6.

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 4
#10
RE: Forumowe sprawy
Panowie, podpisuję się pod powyższymi wypowiedziami co do pkt. 8. Mariusz nigdy nie bruździł i nie działał nigdy negatywnie na rzecz forum. Jest to osoba sprawiedliwa która cechuje się wysoką kulturą osobistą.

EDIT

Mariusz, poczekaj jeszcze. Niech się sprawa rozwiąże do końca.
_________________________________________________________________

No speed, no fun.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-22, 01:33 PM przez darqvader.)
2013-02-22, 01:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#11
RE: Forumowe sprawy
Jestem za tym żeby Żaba pozostał modem. W każdym razie ja mu bardzo dziękuje za czas i pracę oraz serce włożone w to forum i mam nadzieje ze pozostanie modem a na pewno ze pozostanie z nami i będzie dalej dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem
2013-02-22, 01:34 PM
Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#12
RE: Forumowe sprawy
1. nie uważam, że żaba bruździł na forum!
2. dostałem info od zaufanej osoby, że żaba sam chce zrezygnować z Moderatora!!!!!
3. chcę być bezstronny, a ponieważ czytałem dość nerwową dyskusję na czacie, gdzie zarzucano żabie, że kasuje posty, to...

biorąc pod uwagę punkt 2 i punkt 3 ... zdjąłem mu TYMCZASOWO moda!!

piszecie do mnie na priv, oskarżając mnie o to, że wysłuchałem tylko jednej strony ... echhhhh... nie wysłuchałem! nie skłoniłem się do jednej strony - stanąłem z boku i tylko zdjąłem moda żabie (który sam tego chciał - według wiadomości na PRIV), aby nikt go więcej nie oskarżał, że kasuje posty, aby wyjść na swoje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-22, 02:01 PM przez BeMisz.)
2013-02-22, 01:58 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#13
RE: Forumowe sprawy
(2013-02-22, 12:28 PM)Koczis napisał(a):
(2013-02-22, 10:21 AM)BeMisz napisał(a): 8) żaba ...... może dowolnie bruździć na forum

Wydaje mi się, że to nie Żaba bruździł na forum. Więcej na PW.

Koczis... strasznie wyrwałeś zdanie z kontekstu... przeczytaj jeszcze raz... na żółto uzasadniłem zdjęcie mu moda!
2013-02-22, 02:03 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#14
RE: Forumowe sprawy
Bemisz nie chce już pisać,lecz skoro napisałeś to na forum to muszę ,nie było do końca tak jak piszesz ,moja rezygnacja z moda była podyktowana odejściem z forum już wcześniej ,jednak kilka osób (za co im kolejny raz dziękuję ) postanowiło mnie zmobilizować, bym jednak został ,postawiłem warunek sobie i jak się uda to jednak zostaje ,warunek znasz ,rano wchodzę patrzę a tu punkt 8 ,nie chodziło o żadne zarzuty za kasowanie postów ,bo jakie kasowałem to wgląd masz ,proszę z kończmy z tym ,nie mam zamiaru więcej sie tłumaczyć z niejasności ,wystarczyło tylko pogadać przed ,daj spokój już mojej osobie bo nie zasłużyłem
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-22, 02:25 PM przez żaba.)
2013-02-22, 02:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#15
RE: Forumowe sprawy
BeMisz może i wyrwałem, ale jak widać tak to odebrali i inni co się udzielają na forum.
Pisałem na Priv, ale napiszę i tu.
W ostatnich dniach sytuacja mocno się zaogniła, szczególnie między dwoma forumowiczami: Żabą i Malikowym. Z tego co słyszałem, to Mariusz kasował posty tylko zdublowane lub ostatnio taki co był napisany taki sam post w 2 różnych tematach, co jest jawnym nabijaniem postów i jest pozbawione sensu.
O ile się nie mylę, to mod jest właśnie od tego, aby kasować, przenosić, itp. różne posty.
Sam kilka wykasowałem, a potem zrobiłem wątek: mix postów, aby jednak mieć możliwość ew. przywrócenia na prośbę forumowicza.

Co do obrzucania się mięsem, to wydaje mi się że powinno się każdemu na forum dać bana(łącznie ze mną) za używanie wulgaryzmów.

Podsumowując. Wystarczyło w p.8 napisać:
Na prośbę Żaby zdejmuję go z moderatora, a tak wyło to moim zdaniem jak jednak stronniczość.
Sorrki BeMisz, ale ja to tak odebrałem i nie tylko ja, jak widać.

Osobiście Kocham to forum i będę z nim do samego końca, ale to zagranie mi się nie podobało.
Mam nadzieję, że jak ogół forum uzna że i ja mam być pozbawiony moda lub tak sam uznasz, to jednak będzie to przekazane w inny sposób.

Więcej w tym wątku już nie piszę. Napisałem to co mi leżało na wątrobie.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-02-22, 02:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
darqvader Offline
Wariat
*****

Piotrków Trybunalski
Czas na R6.

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 4
#16
RE: Forumowe sprawy
Koczis. Ująłeś to w najodpowiedniejszy i bardzo taktowny sposób, za co po raz kolejny ode Mnie wyrazy szacunku i respect. Podpisuję się pod Twoimi słowami które mówią o aspektach które mogą być nie do końca jasne.
_________________________________________________________________

No speed, no fun.
2013-02-22, 02:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#17
RE: Forumowe sprawy
Niestety Bemisz musisz się przyznać do błędu... Koczis ma rację, bo i ja to też odebrałem identycznie... Żabę musisz przeprosić bo odwalił dla forum kawał dobrej roboty i jak sam wielokrotnie napisał, że nie po to jest modem, żeby nadużywać stanowiska... To, że się kłócą z malikowym to ich prywatna sprawa i się nie wtrącam... Zresztą Żaba po to dostał uprawnienia moderatora zeby robić porządek na tym forum, bo bez Koczisa i Żaby byłby taki sam śmietnik jaki jest w rządzie = dziki zachód.... Tyle ode mnie...
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-02-22, 02:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#18
RE: Forumowe sprawy
życie jest tak piękne a wy się kłócicie jakiegoś ch... Red_icon_smile wiosno, nakurwiaj !
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2013-02-22, 02:40 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#19
RE: Forumowe sprawy
ja pierdolę... totalne nieporozumienie... ręce opadają Red_icon_sad

tak, to moja wina...

powtarzam raz jeszcze: USUNĄŁEM (tymczasowo!) moda żabie, bo tego chciał ... oraz by nikt nie pisał potem bzdur na forum...

nie znałem całej sytuacji, przyznaję, ale nie ma co się spinać... jak widać źle odczytaliście moje słowa Red_icon_sad

ehhh... przepraszam oficjalnie żabę, że tak to wyszło, a nie miało tak wyjść!
(wręcz pomyślałem, że dostanę info od niego, że "dzięki, że zdjąłeś moda, bo teraz nie będzie pierdolenia i poza tym tak chciałem"...)

nagle się okazuje, że były przekonywania i co się tam udało, a ja o tym nie wiem...

tak mogłem zapytać, nie zapytałem - sorry, moja wina... nic mnie nie tłumaczy (bo i tak nie ma sensu, gdyż każdy zrozumie jak chce)

raz jeszcze: żaba - SORRY! ale taki miałem przekaz (bez info o odwrocie z chęci pozbycia się moda)
(a nie pisałem o tym na forum, bo nie chciałem, aby ktoś mógł powiedzieć "o... żaba się wystraszył, schował w kąt i pozbył moda" - wziąłem na siebie odpowiedzialność/decyzję o zdjęciu moda, a wyszło ... chujowo)

ok... sorrki, ale wróćmy do tematu późnym wieczorem Red_icon_sad
2013-02-22, 02:43 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#20
RE: Forumowe sprawy
(2013-02-22, 02:40 PM)godlefas napisał(a): a wy się kłócicie jakiegoś ch...
Rozwiń to bo nie zrozumiałem?
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-22, 02:43 PM przez wilku7.)
2013-02-22, 02:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->