problem z przyspieszeniem w RN04
Autor Wiadomość
Marceli Offline
The DOCIOR
**

OKR


Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
#10
RE: problem z przyspieszeniem w RN04
(2013-01-15, 02:41 PM)Wrzołi napisał(a): Witam! Wiem, że dopiero co sie zarejestrowałem ale tak jak napisałem w shoutboxie - moto po zakupie miało strzał sprężynki napinacza, rozrząd kwalifikował sie do wymiany ale ta sprawa nieco przyspieszyła serwis, w serwisie zostawiłem ponad 3 tysie - chciałem wszystko żeby zrobili na cacy i tak zrobili poza wymianą oleju bo wiadomo na zime się nie oplacało...nieco nakreśliłem sprawe problemu także wracam do meritum. Moto jest zadbane itd. ale po serwisie i jeździe testowej właściciela serwisu (motogp) powiedziano mi, że moto wymaga jeszcze regulacji prawdopodobnie nie było to zrobione po wymianie wydechu i zdjęcia exupa, uwidacznia się to tym, że na wysokich obrotach moto najzwyklej "nie idzie" - obroty rosną ale moto nie przyspiesza już tak jak powinno - koleś z serwisu mowił o regulacji na jakiejś iglicy, jeśli ktoś może pomóc będe dźwięczny Red_icon_smile LwG!

sprawdź luz na lince sprzęgła, prawdopodobnie chcą cie naciąć jeszcze na kasę, exup może sie nie otwierać i na wysokich obrotach jest za wolne opróżnianie cylindrów, może być też synchro gaźników plus regulacja składu mieszanki w co wątpie , jeżeli to gaźniki i moto pali ładnie, na postoju wkręca sie na obroty to nie to, sprzęgło byś czuł przy próbie zapalenia lacza np, trzeba by to zobaczyć .Wiem jedno za 3 tysiące to moto powinno być oddane przeglądniete i wymienione wszystko ;p
"Płyń zawsze pod prąd, z prądem płynie tylko gówno "
http://www.bikepics.com/members/marcelir1/
2013-01-15, 08:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: problem z przyspieszeniem w RN04 - XoXo - 2013-01-15, 04:07 PM
RE: problem z przyspieszeniem w RN04 - Marceli - 2013-01-15, 08:09 PM
RE: problem z przyspieszeniem w RN04 - XoXo - 2013-01-15, 10:31 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->