Autor Wiadomość
dizzastar Offline
Młody
**

WWA
XC125E Vity

Liczba postów: 91
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#21
RE: GSXR
(2012-07-20, 11:50 AM)godlefas napisał(a): GSXR K7 K8 vs CBR SC59 ?
Oj, ciężkie pytanie Red_icon_smile

Zakładając, że oba motocykle są w takim samym, nienagannym stanie...

K7/K8 mogę polecić w 100%, natomiast warto kupić sztukę ze znaną historią pod kątem wspomnianej kampanii zaworu ISC. Jeśli sztuka będzie bez tej modyfikacji to może być w przyszłości problem z zapalającym się FI i falującymi obrotami. Defekt nie występuje non-stop, więc przy oględzinach można tego nie zauważyć. Najlepiej jakby była książka gwarancyjna z wpisami. Ew. Suzuki ma ogólnopolski rejestr historii pojazdów objętych gwarancją, więc wykazując dobrą wolę, dowolny dealer może udzielić informacji nt. historii serwisowej (w ASO ma się rozumieć).

SC59 - nigdy nie byłem właścicielem, jeździłem jedynie na testach w Przeźmierowie. Jazda fantastyczna, lekki, poręczny, mocny, gabarytowo mały jak 600ccm (mniejszy od K7/K8). Eksploatacyjnie nie pomogę. Takiego salonowego Fajera miał mój kolega - był bardzo zadowolony, ale woził ze sobą olej (pamiętam, wracając z Borów Tucholskich do Wawy dolewał oliwy, bo brakowało...)

Będąc przy temacie GSX-R warto wspomnieć o 750 (od K6 do góry). Motocykl jest fantastyczny, łączy poręczność 600tki, z "299" litrów. Nie każdy szuka potężnej mocy litra i wtedy 3/4 zdaje się być genialne... Skręca szybciej niż cokolwiek innego, mocowo przypomina nieco RN09.
2012-07-20, 12:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#22
RE: GSXR
co do SC59 ,mój kolega nabył nówkę salonówke ,straszny pedant z niego moto było docierane jak instrukcja nakazywała,na początku przygody z Hondą musiał jechać do serwisu na wymiane sprzęgła,akcja serwisowa zdarza się ,miał ją dwa sezony i zrobił 24 tyś km ,motocykl nie katowany rzadko bardzo gumowany ogólnie od niego brał bym w ciemno każdy motocykl,lecz jednak nie tą Honde ,powiem tak na 1000km 1l oleju brała bez gadania,sprzęgło antychopingowe tak już rzęziło że z silnika wydawał się dźwięk jak by sie miał zaraz rozlecieć ,ogólnie strasznie się zraziłem do tego modelu po tym co zauważyłem u kolegi,tym bardziej że motocykl był nowy z salonu,jest tylko jedno ale Hondy produkowane na rynek USA mają podobno ten problem rozwiązany,rozmawiałem ostatnio z kumplem co też posiada ów Honde SC59 ale z rynku amerykańskiego i powiedział że nie bierze mu wcale oleju a wiem że jeździ dużo ostrzej niż ten pierwszy Red_icon_cheesygrin może warto więc się dowiedzieć gdzieś więcej na temat modeli z USA
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-07-20, 01:24 PM przez żaba.)
2012-07-20, 01:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#23
RE: GSXR
najbardziej mnie w RN19 irytuje ten straszny dół...dopiero od 5tyś. ten motocykl zamienia się w rakietę Red_icon_cheesygrin więc myślałem że może suzuki jest lepsze pod tym kątem? ... Red_icon_smile
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-07-20, 05:08 PM przez godlefas.)
2012-07-20, 03:54 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#24
RE: GSXR
godlefas- chyba powyzej 9... Wstaw do r1 porzadne tlumiki + y, zestroj pc 3 i zmien zebatki. Troche poprawisz ten BRAK dolu. To samo w rn12. Serio Red_icon_smile
2012-07-20, 05:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kowal23 Offline
Użytkownik
***

Jaslo
RN-20

Liczba postów: 468
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#25
RE: GSXR
JA Jebie sorry za pisownie ale nie wytrzymam jak kurwa mozna nie lubic R1 GSXR NOSZ KURWA IDZ PAN Z TAKIMI PYTANIAMI NA NA FORUM GSXR sam jezdzilem gixami i prowadzi sie to jak taczka w porownaniu do R1 to tylko moje zdanie !.Moze moje rn 20 nie jest szatanem do 5 tys ale wynagradza to prowadzeniem TO TYLKO moje zdanie zaznaczam .Scigalem sie z kawa zx 10r i nie miala szans z 1000 gixem tez ale chojowej baletnicy to i rombek u spodnicy tyle odemnie sorry za bledy ale juz troche wyjebalem browarow LWG!!!!
PS A teraz jak chcecie mnie napierdalac to polecam do posluchania Brian Eno - An Ending (Ascent na ciotce you tube bo tym jak dla mnie jest R1 jak na nia wsiadam .
http://youtu.be/Fb4ilmR7Hjk
Red_icon_surprisedRed_icon_wfrown Miota nim jak szatan!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-07-21, 04:16 AM przez kowal23.)
2012-07-21, 03:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Vader81 Offline
Konkretny
****

Bielsko-Biała
YZF R1 2014

Liczba postów: 752
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
#26
RE: GSXR
(2012-07-21, 03:34 AM)kowal23 napisał(a): JA Jebie sorry za pisownie ale nie wytrzymam jak kurwa mozna nie lubic R1 GSXR NOSZ KURWA IDZ PAN Z TAKIMI PYTANIAMI NA NA FORUM GSXR sam jezdzilem gixami i prowadzi sie to jak taczka w porownaniu do R1 to tylko moje zdanie !.Moze moje rn 20 nie jest szatanem do 5 tys ale wynagradza to prowadzeniem TO TYLKO moje zdanie zaznaczam .Scigalem sie z kawa zx 10r i nie miala szans z 1000 gixem tez ale chojowej baletnicy to i rombek u spodnicy tyle odemnie sorry za bledy ale juz troche wyjebalem browarow LWG!!!!
PS A teraz jak chcecie mnie napierdalac to polecam do posluchania Brian Eno - An Ending (Ascent na ciotce you tube bo tym jak dla mnie jest R1 jak na nia wsiadam .
http://youtu.be/Fb4ilmR7Hjk
to jest super tekst kowal23 !!!!! LWG Red_icon_smile
2012-07-21, 05:16 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#27
RE: GSXR
(2012-07-20, 03:54 PM)godlefas napisał(a): najbardziej mnie w RN19 irytuje ten straszny dół...dopiero od 5tyś. ten motocykl zamienia się w rakietę Red_icon_cheesygrin więc myślałem że może suzuki jest lepsze pod tym kątem? ... Red_icon_smile

polecam zmiane zebatki Red_icon_smile Ja mam teraz 1 zab z przodu mniej i 2 zeby z tylu wiecej i zaczyna łapac od 3tys obrotow Red_icon_smile)) bajecznie idzie na gume Red_icon_smile
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-07-21, 09:40 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#28
RE: GSXR
ja nie przywiązuje się do marki, chcę spróbować wszystkiego- najwyżej sprzedam gixa i kupie RN22 Red_icon_smile
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2012-07-21, 10:35 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#29
RE: GSXR
Oj tam oj tam, dla każdego coś innego. Pojeździć wszystkim i wybrać sobie to co pasuje mu najbardziej. Honda nie jeździłem ani razu. Suza jeździłem i 1000 kilkoma modelami i 600, jak dla mnie prowadzi się jak kartofel no i jakość wykonania mnie nie jara zupełnie, nie wiem jak w dwoch najnowszych modelach. Lepiej mi się jeździło 1000 ze stajni Kawy, lekki i niesamowite pierdol@€#ie. Najlepiej pojeździj po ziomkach co maja te motongi i popros o przejazdzke ew. Pogadaj z jakimś salonem. W tym wypadku nie sugerowalbym się opiniami na forum itp. Bo tyle opini ile ludzi a do tej właściwej (dla Ciebie) dojdziesz sam Red_icon_smile
2012-07-21, 12:31 PM
Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#30
RE: GSXR
ja dzisiaj poznałem typka z gsxr 1000 k5 yoshi+pc Red_icon_smile zbiera sie very nice !
suzi prezentyje sie na pierwszy szut oka zacnie szczegulnie z tri oval yoshi ....
ale po dokladniejszym ogladaniu jakos tak pod ta szybka pusto jest , niezagospodarowane miejsce nawet wypełnienia jakiegos :/ no ale to nie yamahahahahaaaa Red_icon_smile
--- R One  is The BesT OnE ---
2012-07-21, 04:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
markizz Offline
Użytkownik
***

Warszawa
Yamaha R1 rn12

Liczba postów: 245
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#31
RE: GSXR
Ja mogę coś odnośnie prowadzenia gsxr k4 600 napisać gdyż dwa lata jeżdziłem na takiej suzi.
I to jest tak: Był to motorek bardzo zwrotny i zrywny lecz nie był tak przewidywalny jak yamaha...
wiadomo że mniejszy i lzejszy od R1 i to juz powoduje ze zwrotniejszy.
Natomiast R1 prowadzi się w taki sposób że bardziej się ją czuję i wiesz co i jak możesz z nią zrobić
Nie miałem takiego zaufania do K4 jak do Rn12
Ale w sumie jak bym miał możliwość to bym sobie pojeżdzi gixerem 1000 tak dla porownania
Pozdrawiam
2012-07-22, 05:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->