68 - 80 max stopni C..... to normalne ??
Autor Wiadomość
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#21
RE: 68 - 80 max stopni C..... to normalne ??
Jak jezdze R1kami to u mnie w zakretach nigdy sie kontrolka oleju nie zapalila, moze czasem cos mrygnelo przy ostrym hamowaniu albo przy wyjezdzie pod gorke z garazu ale bez przesady... Trzeba poziomu pilnowac ale bez duzego nadmiaru bo uszczelniacze w silniku poleca Red_icon_smile

Co do temperatury - to bym sprawdzil termostat albo masz inny korek wstawiony w chlodnice. Zobacz i napisz jakie tam na nim widzisz cyferki.
2012-05-20, 09:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotr Offline
Młody
**

Pułtusk
Yamaha R1 2001

Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#22
RE: 68 - 80 max stopni C..... to normalne ??
(2012-05-20, 08:57 PM)ninjakomando napisał(a): piotr a ta kontrolka zapala ci się tylko w zakrętach?? bo ja czasem miałem tak że jak jechałem z górki szybko to też sie zapalała albo z prędkości ponad 250km/h wyhamowywałem do 50km/h. a nie możliwe zeby było mało oleju bo zawsze przed jazdą sprawdzam i nie wyjeżdzam z garażu jak mam poniżej 3/4 okna. a gośc od którego kupiłem r1 mówił mi ze raz wracał do domu na zapalonej kontrolce 100 kilometrów. ja od niego wziąłem moto i jeżdze rok z tym i dalej działa. na gumie nie jeżdze nałogowo ale lubie czasem tak z akcji przeciągnąć i nic. może tak ma być Red_icon_tongue
Wracał 100km z zapaloną kontrolką, ma gość mocne nerwy. W moim przypadku jest tak że jak jej dobrze powstawiam [czasem coś mnie opęta] i się zatrzymam, zgaszę silnik i odpalę po 2-3 min. to się zapali i zgaśnie po 5sek. W zakrętach się nie zapala na pewno, bo wczoraj zamykałem oponę. PozdrawiamRed_icon_wink
2012-05-21, 12:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#23
RE: 68 - 80 max stopni C..... to normalne ??
moja rn04 ma zakres temp w trasie ostatnio 68-76 w miescie 80-105 poczym sie wentylator uruchamia... co do lampki oleju to nigdy mi sie na winklu nie zapalilo... no raz ale swiezo po wymianie oleju to prawie kupe na miejscu zrobilem ze strachu Red_icon_wink okazalo ze musi rozchodzic i tyle bo do filtra zapomnialem nalac ;]
2012-05-21, 01:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->