Licznik R1 rn32
Autor Wiadomość
Maniek RN22 Offline
Młody
**

Legnica
Yzf R1 rn22

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2021
Reputacja: 0
#21
RE: Licznik R1 rn32
A.S
Do ciebie kieruje to pytanie bo masz duza wiedze.
Czyli kupujac taka rn32 na dzień dobry trzeba liczyć się z kosztem remontu silnika?
Jakie przebiegi te silniki wytrzymują nie muwie tu o ściganiu sie w MŚ ale od czasu do czasu jakis wypad na tor powiedzmy 2 razy w sezonie a reszta to jazda z kumplami jak to sie mowi w kolo komina.
Czytam sporo wątków o rn32 i nie zauważyłem by ktoś narzekał na awaryjność tego motocykla.
Jak bys mial wybór miedzy rn32 a innym motocyklem podobnej klasy i gotówki to co bys wybral??
Czytam to co piszesz z bardzo dużą uwaga  i troche sie przerazilem, zastanawiam się czy nie lepiej bylo zostać przy rn22.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2022-01-17, 07:10 AM przez Maniek RN22.)
2022-01-17, 07:10 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#22
RE: Licznik R1 rn32
(2022-01-17, 07:10 AM)Maniek RN22 napisał(a): A.S
Do ciebie kieruje to pytanie bo masz duza wiedze.
Czyli kupujac taka rn32 na dzień dobry trzeba liczyć się z kosztem remontu silnika?
Jakie przebiegi te silniki wytrzymują nie muwie tu o ściganiu sie w MŚ ale od czasu do czasu jakis wypad na tor powiedzmy 2 razy w sezonie a reszta to jazda z kumplami jak to sie mowi w kolo komina.
Czytam sporo wątków o rn32 i nie zauważyłem by ktoś narzekał na awaryjność tego motocykla.
Jak bys mial wybór miedzy rn32 a innym motocyklem podobnej klasy i gotówki to co bys wybral??
Czytam to co piszesz z bardzo dużą uwaga  i troche sie przerazilem, zastanawiam się czy nie lepiej bylo zostać przy rn22.

ja kupowałem silnik igłe do rn22, a i tak poszło wsio do kosza i wleciały nowe graty... generala.....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2022-01-17, 01:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->