Wibracje - kosz sprzęgłowy ? R1 RN04
Autor Wiadomość
Taksobie Offline
Młody
**




Liczba postów: 57
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 0
#14
RE: Wibracje - kosz sprzęgłowy ? R1 RN04
Jestem po rozmowie z Szramą - to jakiś młody chłopak ? Ok, nie ważne. Pamięta mój kosz, bo daaawno nie robił RN04 i mówił że kosz miał duże luzy boczne. Ogólnie chłopak miły ale do sedna:
- Koszy nie wyważa, bo podobno zmiany są "symetryczne". I nie ma takiej potrzeby ( co mnie dziwi).
Na pytanie o jakość tych nitów, że mnie przeraziły i to może one są problemem bo są nierówne. - Odpowiedział, że one sa wszystkie tej samej długości i wagi i nie ma możliwości by biły. No i na dziesiątki tysięcy koszy jakie zrobił, tylko kilka wróciło z poluzowanymi nitami.
-No ok, ale nadal wibruje, i dlaczego dał podkładki pod sprężyny. Mówił,że nie we wszystkich modelach podkładki mogą być dane, a dawno nie robił RN04, i nie pamiętał czy tam podkładki mogą być, czy też nie. Dał, bo w większości przypadków daje... Ale potwierdził, że to one mogą powodować wibracje. Tak więc, mam wysłać kosz - on rozwierci nity, usunie podkładki, zanituje ponownie. Pokryje wszelkie koszty i zrobi poza kolejką... No i motor odstawiam pod koniec tygodnia. Zaczyna robić się z tego telenowela portugalska. Na pocieszenie, one zawsze mają happy end. Więc jest nadzieja.
2020-09-22, 06:44 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Wibracje - kosz sprzęgłowy ? R1 RN04 - Taksobie - 2020-09-22, 06:44 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->