RN12 pali bezpiecznik Ignition po zagrzaniu
Autor Wiadomość
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#21
RE: RN12 pali bezpiecznik Ignition po zagrzaniu
(2020-04-19, 10:01 PM)zwir0 napisał(a): Mały błąd zrobilem, bo zrobilem wszystko na raz...i cos pomoglo:

źle nie zrobiłeś bo przynajmniej wiesz że można to naprawić  Red_icon_banana Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
to teraz wpinaj pojedynczo i gnieć ją dalej bo to sama przyjemność Red_icon_cheesygrin 

wtyczka wygląda jak by szła do AIS-a zobacz czy wchodzi do zaworka, na zdjęciu widać przewód gumowy cienki na oko 15mm średnica gięty na 90 stopni z głowicy wychodzi z płytek , on też wchodzi to zaworu od AIS,  
więc powinny wchodzić do jednego zaworu.

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-04-20, 06:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#22
RE: RN12 pali bezpiecznik Ignition po zagrzaniu
tera doczytałem że po A4 szalałeś KRK... widzisz trochę byś się zapędził i Auschwitz po drodze, moja wiocha....

ale to jak byś sobie nie poradził z tematem, ale na tym poziomie co teraz to można powiedzieć że temat już załatwiony Red_icon_banana

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-04-20, 11:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zwir0 Offline
Użytkownik
***

Kraków
RN12 '04

Liczba postów: 148
Dołączył: Aug 2019
Reputacja: 0
#23
RN12 pali bezpiecznik Ignition po zagrzaniu
(2020-04-20, 11:21 AM)simon68 napisał(a): tera doczytałem że po A4 szalałeś KRK... widzisz trochę byś się zapędził i Auschwitz po drodze, moja wiocha....

ale to jak byś sobie nie poradził z tematem, ale na tym poziomie co teraz to można powiedzieć że temat już załatwiony Red_icon_banana


Tak czy siak pewnie Cie odwiedze , bo pomogles minw ciul!

Btw: przyszla dzisiaj pompa, więc przywlokę do chałpy dzisiaj i bede mierzyc - ciekawe czy termik sprawny, jak sprawny to lalunia Red_icon_smile bede juz w pelni szczesliwyz musze tylko kupic jakies kumate żarowki, bo po wyjęciu tych hidów - mega slabo wygladaja zwykle H7...Red_icon_sad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Red_icon_banana
2020-04-20, 12:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zwir0 Offline
Użytkownik
***

Kraków
RN12 '04

Liczba postów: 148
Dołączył: Aug 2019
Reputacja: 0
#24
RE: RN12 pali bezpiecznik Ignition po zagrzaniu
Dobra, pompa która przyszła pomierzona - w temp 17 stopni pokazuje 1,8 - 1,85K Ohm - więc wychodzi na to, że tyle co Twoja SIMON 68 w temp pokojowej - wychodzi zatem, thermik sprawny? Muszę jeszcze wrzucić ją do jakiejś cieczy zimnej i zobaczyć jak się zachowuje, ale może żeby nie zrobić śmietnika, to przeniesiemy się tutaj (?):
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=11616
2020-04-21, 08:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#25
RE: RN12 pali bezpiecznik Ignition po zagrzaniu
(2020-04-21, 08:41 AM)zwir0 napisał(a): Dobra, pompa która przyszła pomierzona - w temp 17 stopni pokazuje 1,8 - 1,85K Ohm - więc wychodzi na to, że tyle co Twoja SIMON 68 w temp pokojowej - wychodzi zatem, thermik sprawny? Muszę jeszcze wrzucić ją do jakiejś cieczy zimnej i zobaczyć jak się zachowuje, ale może żeby nie zrobić śmietnika, to przeniesiemy się tutaj (?):
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=11616

I jak robiłeś jakieś testy?? 
wpinałeś po kolei i gniotłeś ją dalej  ??

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-04-22, 09:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zwir0 Offline
Użytkownik
***

Kraków
RN12 '04

Liczba postów: 148
Dołączył: Aug 2019
Reputacja: 0
#26
RE: RN12 pali bezpiecznik Ignition po zagrzaniu
na razie nie miałem ku temu sposobności - tak naprawdę najpierw sprawdzę jeszcze ten termik.
W pierwszej kolejności sprawdzę czy nie zdechł ten termistor który ja wlutowałem.

Jutro chyba będę mieć jakąś luźniejszą chwilę po robocie, to spróbuję to przerzucić. Na razie AIS odpięty - zero błędów na liczniku (nie powinno czegoś wyrzucić przy odpiętej wtyczce AIS?) przelatałem już grubo ponad 200km i żadnych niepokojących objawów - moto jeździ normalnie, bezpiecznik ani myśli się (tfu tfu) spalić
2020-04-22, 03:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->