Nowe przepisy
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#21
RE: Nowe przepisy
Tym wszystkim debilom w Audi czy BMW, którzy na A4 wjeżdżają mi na pakę kiedy Sprinterem wyprzedzam 140 km/h TIRa jadącego 90 .. to I TAK nic to do myślenia nie da i zachowania ich i tak NIC NIE ZMIENI :/ ...
ALE >>> tacy też są potrzebni bo kiedy jadę na moto to dosłownie słyszę jak ich chuj strzela kiedy grubasek na starym sprzęcie ustawia ich w szeregu Red_icon_tongue i nic nie dają te ich 4 łapy, turbiny, ABS, TCS, PGR czy LPR okraszone setkami tysięcy złotych rozłożonych na 2000 rat w wynajmie długoterminowym >> oczywiście na firmę Red_icon_tongue ..
Ludzie jeżdżący normalnie nic z tego sobie nie muszą robić ... MY i tak znajdziemy miejsca gdzie ( jeśli to dla kogoś mega ważne ) można jechać te CZYSTA .. a paru debili usadzą bo reszta będzie nadal ganiać bez P.J.
Szkoda tylko tak jak pisałem tych którzy blache zagną czy "złożą".. spanikują albo zbytnio uwierzą że mają jakiegoś skilla zdobytego na drodze i puszczą się w ucieczkę żeby owego P.J. nie stracić .. wtedy będzie lipa ..
2019-12-20, 09:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#22
RE: Nowe przepisy
Ja tam nic nie mam jak mi ktoś siedzi na ogonie, jak się wlokę autem. Sam tak swego czasu robiłem i wiem, że się da.
2019-12-21, 12:13 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#23
RE: Nowe przepisy
Mój przykład nie z autostrady tylko z lokalnej drogi.
Wyprzedzam auto pod górę bo był kawałek przerywanej. Za mną jakiś ktoś czymś jedzie zderzak w zderzak i w mojej byłej A4 turbina w połowie auta wyprzedzanego przestała ciągnąć i aut wpadło w tryb awaryjny. I widzę, że auto z prawej odjeżdża, moja audi jedzie z tą samą prędkością i ten gość z tyłu jest w czarnej dupie. Warto mieć to na uwadze Red_icon_smile

Także przypadków jest dużo
2019-12-21, 09:42 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#24
RE: Nowe przepisy
Ja wszystko rozumiem .. nie jestem hipokrytą .. problem jest wtedy kiedy widzę auto daleko .. zaczynam wyprzedzać PRZYSPIESZAJĄC ze 120 do 140 Sprinterem .. wyprzedam, a pojeb jadąc 230 km/h na ograniczeniu do 140 dojeżdża i mruga i kurwa cuduje to z prawej to z lewej jakbym nie wiem .. zniknąć miał ?? Niech przygłup zwolni wcześniej widząc 2 km przed sobą że zaczynam wyprzedać bo dojechałem do TIRa .. ja wyprzedzę i niech jedzie 290 nawet .. wkurwia mnie strasznie jak nie zwolni minimalnie tylko specjalnie podjedzie i jeszcze ma pedał problem że zacząłem wyprzedzać jak był 2 czy 3 km za mną ..
Drogi są dla wszystkich ... nieco rozumu i wszystko będzie OK .. Ja nigdy nie mam problemu kiedy ktoś chce wyprzedzić .. czy jadę autem czy motocyklem ... co to za problem chwilę zwolnić i dać chłopu wyprzedzić ?? Jeśli mi ktoś prosto pod koła wjedzie no to lipa ale nawet 4 długości auta przede mną ( na trasie ) niech wjeżdża !! A nie raz i nie dwa widzę przygłupów co jak zwolnią na 15 sekund to im ten durny łeb chce rozjebać Red_icon_sad ..
Fajny film wczoraj był na FB .. wrzuciłem w dziale z filmami .. IDEALNIE gość załatwił takiego przygłupa Red_icon_smile !!
2019-12-21, 03:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#25
RE: Nowe przepisy
Cholera. Za bardzo skróciłem myśl.

W pełni rozumiem sytuację, którą przedstawiłeś. Jak typ łamie przepisy i ma pretensje (długie, klakson itp.), to jest dla mnie konkretnym zjebem. Sam nagminnie łamię ograniczenia prędkości, ale jak ktoś mi w mieście zajedzie drogę, bo nie zauważył mnie kiedy jechałem motocyklem bliżej dwójki niż jedynki, to jest to tylko i wyłącznie moja wina. Nie trąbię. Nie pluję się, że mnie nie zauważył. Omijam i pruję dalej.
Poza tym nic mi tak nie podnosi ciśnienia kiedy ktoś na mnie trąbi bez powodu. 2 razy już wychodziłem z samochodu do takich typów, ale nie chcieli się bić Red_icon_sad
2019-12-21, 08:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#26
RE: Nowe przepisy
Heheh... jak sie kiedyś spotkamy to możemy sobie pogadać na te tematy .. ale to nie na forum Red_icon_smile .... Ja się uspokoiłem już bo latka lecą do tego dwa razy się "naciąłem" Red_icon_wink ... raz dyndałem kilka cm nad ziemią a raz spieprzałem autem prosto na komisariat Red_icon_wink przyznać się że jednego potrąciłem a reszta chce mnie zajebać Red_icon_wink heheh ... stare dzieje ...
2019-12-21, 10:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Blazek Offline
Młody
**




Liczba postów: 32
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
#27
RE: Nowe przepisy
To fakt, że na autostradach spotykamy się z zapierdalaczami, co czasami siadają na dupie i mrugają tak jakby dawali nam znać, że powinniśmy wejść w nad świetlną i polecieć jak Millennium Falcon... I wcale nie wiem co to zmienia, skoro i tak spotykamy się później na bramkach Red_icon_cheesygrin
Ale jak oglądam sobie na yt Stopcham czy inne filmiki z niebezpiecznymi kierowcami na naszych drogach, to dociera do mnie, że jeżdżę bezpiecznie skoro oprócz drobnych wymuszeń na moim pierwszeństwie, to nigdy nie miałem stłuczki, bo zawsze potrafiłem przewidywać kolejny "ruch" innego uczestnika - oby było tak zawsze Red_icon_cheesygrin
O dziwo w samochodzie jestem bardziej krzykliwy na takich ludzi tak na motocyklu dosłownie tylko pogrożę paluszkiem jak małemu dziecku i jadę dalej. Widok min niektórych ludzi bezcenna Red_icon_tongue
2019-12-22, 10:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#28
RE: Nowe przepisy
powiem tak... zmieniam żarówki 5 razy w roku bo migania nie wytrzymują ......
zrozumcie jak ktoś ma od chuja koni pod maską to was wyprzedzi zanim zdążysz mrugnąć lewym okiem ...
zjedź na prawy na 3 sekundy mnie więcej nie potrzeba, a czasem nawet i 1,5 sekundy starczy ....
ale to cza zrozumieć.... poczuć jak się poleci furą co podaje.....
ps
na bramkach nie stoje.....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-12-22, 11:20 PM przez simon68.)
2019-12-22, 11:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Blazek Offline
Młody
**




Liczba postów: 32
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
#29
RE: Nowe przepisy
Ja nie jeżdżę na autostradzie na tyle dużo, żeby do prywatnego wrzucać viatolla Red_icon_cheesygrin
A na drogach szybkiego ruchu nie mam problemu z chowaniem się na te kilka sekund, żeby mnie klient mógł wyprzedzić. Tylko po czo ten pośpiech, przerost formy nad treścią i 200-250km/h na autostradzie. Dostosujmy prędkość do panujących warunków i infrastruktury no i mentalności panujących na naszych drogach. Red_icon_cheesygrin
2019-12-22, 11:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#30
RE: Nowe przepisy
(2019-12-22, 11:37 PM)Blazek napisał(a): Ja nie jeżdżę na autostradzie na tyle dużo, żeby do prywatnego wrzucać viatolla Red_icon_cheesygrin
A na drogach szybkiego ruchu nie mam problemu z chowaniem się na te kilka sekund, żeby mnie klient mógł wyprzedzić. Tylko po czo ten pośpiech, przerost formy nad treścią i 200-250km/h na autostradzie. Dostosujmy prędkość do panujących warunków i infrastruktury no i  mentalności panujących na naszych drogach. Red_icon_cheesygrin

i widzisz.. jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
jak masz fure co podaje... to uwierz to nie jest pośpiech.... ty porostu jedziesz jak ona podaje, a że na wolnych obrotach ma tyle co inne na odcinie nie dają to...............

to tak jak z R1....
z Gs 500 sorry Gosia, no ale R1 z Gs500 nie pójdzie polatać ... i tyle w temacie .....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-12-23, 12:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#31
RE: Nowe przepisy
Jeśli robisz TIRa w 1,5 s. to w czym problem poczekać kilkanaście sekund żeby ktoś, kto jedzie znacznie wolniej, wyprzedził pierwszy, zwłaszcza jak byłeś ledwo widoczny w lusterku? I tak znikniesz za horyzontem w oka mgnieniu.
2019-12-23, 12:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#32
RE: Nowe przepisy
Jakoś na zachodzie mają więcej super aut, a jakoś potrafią jechać zgodnie z przepisami.
I nie ma znaczenia ilość koni pod maską.
Pomijam jakiś promil zapierdalaczy, którzy mają wyjebane na wszelkie przepisy o ruchu drogowym.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2019-12-23, 10:37 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#33
Nowe przepisy
Ja jeżdżę szybciej szybszym autem i wolniej wolnym Głupio brzmi. Chodzi jednak o to, że szybszy może więcej. To jakoś samo leci. Koryguje prędkość swoim nastrojem i celem podróży, bo nie lubię się spóźniać. Warunki drogowe też staram się uwzględniać. Szybszych przepuszczam, wolniejszych toleruję. Trzeba jednak mierzyć siły na zamiary
Ale jak jest pusta drogi to....
Zmiana tych przepisów uderzy głównie w motocyklistów, którzy lubią czasem zamknąć budzik. Szkoda.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2019-12-24, 07:29 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#34
RE: Nowe przepisy
Pany nie chodzi o to ze czekasz minutę, na lewym aż maruder wyprzedzi...
chyba na serio mało jeździcie puszkami, albo podczas jazdy nie analizujecie sytuacji drogowych....
niestety u nas standard że każdy jedzie lewym pasem, a w szczególności tzw 1,5 tonówki, kobitki w yarisie, bo tylko na to auto dostały prawko....
i taka ekipa ciśnie lewym non toper, mimo tego że prawy wolny, nie rozumie no bo jak kierowca takiego potwora jak yaris ma zrozumieć, że zawitanie na prawym pasie i powrót za sekunde nic w jego jeździe nie zmieni, a mnie po prostu już nie ma....
a potem macie pretensje że was wyprzedzają z prawej strony itd.....
a co do stylu jazdy poza granicami naszego państwa to najbardziej śmieje się z komentarzy ludzi, co jadą za granicę raz w roku na Chorwację, i na tym kończy się ich doświadczenie pobytu na drodze za granicą naszego państwa.....
( ja mam zawsze 100 euro w portfelu na tzw. stałą opłatę autostradową, jak to mój kumpel się śmieje)
tak dla waszej informacji 
parę lat temu u makaronów podnieśli prędkość na autostradzie do 150, i co się stało, mniej wypadków itd...
bo makarony zaczęły patrzeć na drogę a nie na kolano pasażerki czy w ekran telefonu....
ale mniejsze wpływy z mandatów wygrały z bezpieczeństwem i powrócili do 120 lub 130, i nastawiali odcinkowych pomiarów, bo kasa ma się zgadzać....

jedno proste pytanie kto z was jadąc znużony w korku z małą prędkością chociaż sam raz czy dwa nie popatrzył w telefon i nie mówimy tu o 20 w mieście tylko 90 -100 na dwu pasie....
nie rozkojarzył się o pierdołach, że sam się zdziwił jak on dojechał do celu.....



a teraz uczciwa odpowiedź kto z was odważył by się używać telefonu czy myśleć o pierdołach podczas zapierdalania???
nawet nie zapierdalania tylko przy bardziej dynamicznej jeździe, gdzie na liczniku jest ponad 140 czy 150 na dwu pasie.... nawet upierdliwa żona przy większej prędkości przestaje truć za uszami.......

problem tylko tego taki że w społeczeństwie łatwiej powiedzieć że prędkość zabija i trzeba z nią walczyć, niż nauczyć ich szybkiej dynamicznej jazdy, która jest o milion razy bezpieczniejsza.....
wesołych świąt.....  Red_icon_angel

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-12-24, 08:25 AM przez simon68.)
2019-12-24, 08:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#35
RE: Nowe przepisy
Tu się zgodzę. 
Im szybciej tym większe skupienie na drodze.
Niestety w PL szkolenia dla kierowców to parodia i jazda z +50 niż dopuszczalna to w wielu przypadkach proszenie się o kuku i nie tylko sobie niestety.

Ja np. Czy to autem czy to moto jadę z podobna prędkością. Jedynie czasem na moto "ciut" szybciej, ale w 99% przypadków mieszcze się w +49 od dopuszczalnej.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2019-12-24, 09:42 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kilofazy Offline
Paweł
***

zsz
GSXR- 1000K7

Liczba postów: 280
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
#36
RE: Nowe przepisy
Ja tak czytam to chyba te przepisy jednak są konieczne... I przydało by się jeszcze zmniejszenie dopuszczalnych prędkości chyba. A za wychodzenie z auta  celem udzielenia "instruktażu" to powinny być zabierane wszystkie kategorie dożywotnio.
https://www.tvp.info/36009484/pobili-sie...w-nich-tir
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-12-24, 11:39 AM przez kilofazy.)
2019-12-24, 11:29 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#37
RE: Nowe przepisy
Zgadzam się z Kuczerą w 100% https://sportowefakty.wp.pl/moto/859998/...-a-nie-zmi
Szymonie doskonale wiem co piszesz, wystarczy pojeździć tylko po Polsce, by rozróżniać co jest zagrożeniem a co nie, ludzie jeżdżący po swoim mieście tylko czy wsi , mają mniejsze pole obserwacji na realne zagrożenia Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-12-24, 12:24 PM przez żaba.)
2019-12-24, 12:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#38
Nowe przepisy
No cóż. Pozostaje poczekać na ewentualne zmiany i się dostosować w miarę możliwości do nowych przepisów

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
2019-12-24, 12:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#39
RE: Nowe przepisy
ja raz wracałem z Białej Podlaskiej do Siedlec. ładna dróżka i tak sobie trzymałem 200 bo pusto i się zamyśliłem o jakichś cyckach no i mnie Volvem soknął. ja sie ocknąłem na budziku ciągle 2 paki no to zdziwko i w pizde. przyjebałem do 280 i znowu zwolniłem do dwustu ale już nie wyprzedzał hehe

2019-12-24, 05:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#40
RE: Nowe przepisy
i wesołych ...
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia..
dla was najlepsze życzenia
spełnienia marzenia
i każdy niech poczuje co znaczy fura co podaje.....
to może zrozumie tych na długich za ich zadem ....

ziomki zdrowia, i szczęścia na drodze
no i widzm się na next zlocie ...

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-12-24, 10:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->