Nowe przepisy
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#41
RE: Nowe przepisy
Ja nie jeżdżę Yarisem i nie piszę o sytuacji kiedy ktoś jedzie 80 lewym na A4 .... Pisałem dokładnie co i jak i z jaką prędkością ... Sprowadzanie tematu do bab z prawkiem na 1.5 tony ma sens ŻADEN w tym temacie ...
Piszę o TIR ( 90 ) i SPRINTER ( 140-150 ) kiedy jestem w połowie bo zacząłem wyprzedzać kiedy 10.000 konne audi było 3 km z tyłu !!!! Ja się zbliżam do ciężarówki z dużo większą prędkością i mam kurwa STANĄĆ bo ktoś gdzieś z tyłu w chuj daleko jedzie 500 ma godzinę i chuj .. TAK ?
Takich bucy nie cierpię i nie będę tolerował - bez znaczenia na punkt siedzenia !!
Zajedzie mi i zahamuje to mu przypierdole tak że kark mu pęknie .. tyle w temacie !! Aaa... no i ma 200+ i 6 punktów Red_icon_smile
2019-12-27, 08:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#42
Nowe przepisy
AS... a gdyby zamiast audi jechała R1 to też?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2019-12-27, 08:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#43
RE: Nowe przepisy
Wtedy motocyklem to się środkiem wyprzedza.
2019-12-28, 02:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#44
RE: Nowe przepisy
Dokładnie ...motocykle nie mają tu nic wspólnego... Zwykły sezon to 11 - 12 wyjazdów po 1300 - 1600 km w obie .. Mało, bo niektórzy jeżdżą 10.000 km w 3 dni ale NIGDY ale to NIGDY nie miałem ŻADNEJ sytuacji dziwnej z motocyklami .. przenigdy a z zakompleksionymi bucami non stop .. choćbym nie wiem jak starał się płynnie jechać i przewidywać co tylko się da Red_icon_sad ... jeden wyjazd do Wrocka i na przestrzeni 480 km 3 sytuacje . Pierwsza zlana ( Blazek jechał ze mną jak debil w golfie kurwa z ery kamienia łupanego na 90 jechał 160 i miałem na zwężeniu zniknąć kurwa czy nie wiem co ) a potem w drodze powrotnej 2 sytuacje zajeżdżania i hamowania .. Potem do Tarnowa jechałem Sprintkiem i kolejne 2 sytuacje w tym jedna zakończona strzałem w tył w debili jakichś ciapatych co też mnie uczyć chcieli jak mam się w moim kraju zachowywać wyprzedzając 3 Tiry .... MASAKRA !!!
2019-12-28, 08:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Blazek Offline
Młody
**




Liczba postów: 32
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
#45
RE: Nowe przepisy
Moim zdaniem kierowcy, którzy zapierdalają 180km/h+ powinni dostosować się(Albo przynajmniej nie wkurwiać się) do kierowców, którzy poruszają się zgodnie z przepisami czyli jadący te 140km/h~~
Co innego 3 pasy i jazda lewym ile fabryka dała. Jedziesz nadprogramowo to zaakceptuj fakt, że na drodze można spotkać tych wolniejszych, którzy jadą przepisowo.
Mimo, że nikt na mnie na autostradzie nie mruga, nie trąbi ani wyzywa, bo moim zdaniem jeżdżę bezpiecznie i zgodnie z przepisami to i tak fakt ten mnie wkurwia. Jedziesz nadprogramowo? Spoko, ale zaakceptuj, że nie jesteś sam na drodze i ktoś prędzej czy później Ci wyskoczy przed maskę. (NIE MÓWIĘ TUTAJ O WYMUSZENIU PIERWSZEŃSTWA)
2019-12-29, 06:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#46
Nowe przepisy
Dosyć szybko jeżdżę autem bo na eskach i autobanach często 180-200km/h. Wiadomo, że dla naszych motocykli to żadna prędkość. Generalnie bardzo nie lubię jak mi ktoś siadzie na zderzak bo jest to niebezpieczne. Ale też nigdy nie wypierdalam się na lewy pas. Podejrzewam, że sporo osób nie potrafi określić poprawnie odległości i prędkości zbliżającego się pojazdu. Wiadomo, że ze sportami to inna sprawa. Patrzysz w lusterko i nic a za chwilę już za tobą. Jest jak jest w naszym kraju. Mimo to, na sporcie staram się tak jeździć, żeby nie stresować kierowców puszek czyli nie siadam im na zderzaku wytracajac duża prędkość. Może dlatego są dla mnie mili i wyrozumiali bo 90% zjeżdża aby mnie puścić. Podejrzewam połowa chce żebym odjechał a druga, nie chce słyszeć tego wspaniałego dźwięku R1 Red_icon_wink

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
2019-12-29, 07:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->