Riviera di Rimini i domowa runda VR46 zapraszamy na GP San Marino...o-)o
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#19
RE: Riviera di Rimini i domowa runda VR46 zapraszamy na GP San Marino...o-)o
Ja nie mam oglądu na to wszystko przez pryzmat kultu Yamahy .. więc dla mnie MM bardzo ale to BARDZO zaryzykował w tym zakręcie ... Nie wiem, bo nie mam wglądu w telemetrię ale wcale nie musiał tego robić specjalnie ... Na 100% wiedział jak się to może skończyć - obaj by leżeli i chuj z całym wyścigiem ... On zwyczajnie 2 razy przegrał bo go wyjebało na zewnętrzną - tak jeździ się na Hondzie jeśli chcesz mieć dużą prędkość - niestety dwa razy go  to ujebało .. więc tym razem chciał czy tam musiał, być  na wewnętrznej .. No ale musiał zwolnić bo inaczej by go wyjebało z winkla .. Na prawdę myślicie że on to zrobił specjalnie żeby zaryzykować takiego strzała w tył ?? Na prawdę myślicie że jakby Quar. odrobił lekcję w głowie i poszedł na bombie z lewej strony MM to by go nie ojebał ?? Wyprzedził by go jak dziecko na rowerku... tylko właśnie .. Marecki zawsze szedł szeroko .. zobaczcie jak Quar. po betonkach wyprzedził go wcześniej ...  i co ?? I na co liczył ? Że MM da się tak 3 razy ojebać ?
Przykleił się, zwolnił żeby zasłonić nawet betonki .. a Quarr z uporem maniaka próbował kolejny raz tego samego manewru jakby miał do czynienia z głupkiem - no i mamy co mamy ..
Jeszcze raz >> gdyby Quarr pomyślał to by miał szczyt pudła ...i wtedy były zgryz .. ba dwa razy podpuścił Marqueza  a za trzecim razem ojebał go po zewnętrznej --- tym bardziej że następny winkiel był w lewo przeca nie ??
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-09-17, 09:16 AM przez A.S..)
2019-09-17, 09:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Riviera di Rimini i domowa runda VR46 zapraszamy na GP San Marino...o-)o - A.S. - 2019-09-17, 09:15 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->