Sezon zaczal sie wypadkiem :(
Autor Wiadomość
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#41
RE: Sezon zaczal sie wypadkiem :(
mam swiadka podpisanego na oswiadczeniu sprawcy i tak nic to nie dalo w poniedzialek jade oddac sprawie firmie ktora zajmuje sie odszkodowaniami bo sam za duzo nie wywalcze z molochem
ciekawe w mailu z wczoraj \pan wyslal mi tylko pismo odmowie wyplaty odszkodowania jak mu napisalem maila ze sprawaw skonczy sie w sadzie i ze bede walczyl o wyplate odszkodowania to nagle dostaje maila nastepujacej tresci>


"Witam



Poinformowałem Pana o przedłużeniu toku likwidacji ze względu na trwające czynności ustalające okoliczności.

Na Sąd przyjdzie lub nie czas po wydaniu ostatecznej naszej decyzji w tej sprawie.

Trwające ustalenia mogą potrwać jeszcze ok. 2 tygodni"
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-04-13, 06:08 PM przez viper1987.)
2012-04-13, 06:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#42
RE: Sezon zaczal sie wypadkiem :(
Tak to już jest jak postraszyć sądem to zaczyna się inna gadka ciekawe jaka będzie ich ostateczna decyzja oby przyznali i to konkretną sumkę
www.youtube.com/watch?v=3e6dCB1tTHs&feature=related
2012-04-13, 09:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#43
RE: Sezon zaczal sie wypadkiem :(
Na polskie sady trzeba miec duuuzo cierpliwosci bo durne procedury trwaja miesiacami a ubezpieczalnie nierzadko ostatnio przegrywaja sprawy i stad wszyscy mamy zwyzki coroczne w cenach ubezpieczen jesli trzeba wyplacac wysokie odszkodowania - zwlaszcza zdowotne (patrz chocby ten zarzygany do bolu Smolensk). Stad tez wysyp wszelakich firm i uslug prawniczych reprezentujacych poszkodowanego klienta.
2012-04-14, 12:54 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kaczor_scigacz Offline
kaczor
***

okolica wawy
yamaha r1 rn19

Liczba postów: 384
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
#44
RE: Sezon zaczal sie wypadkiem :(
no i sprawdza sie to co napisalem wczesniej ze nie beda Ci chcieli wyplacic mialem podobna sytuacje i dupa
zawsze i wszedzie nR1 bedzie!!!!
2012-04-14, 07:24 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->