[RN01] Uszczelnienie zaworów i wymiana zębatek skrzyni
Autor Wiadomość
Calab Offline
Młody
**




Liczba postów: 29
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
#16
RE: [RN01] Uszczelnienie zaworów i wymiana zębatek skrzyni
Dobry pomyslRed_icon_smile niestety gwint sruby na magneto odmowil posluszenstwa. W sumie ten gwint jest potrzebny tylko do sciagania rotora, do przymocowania do walu jest miejszy wiec.mała strata. Tylki ze to utrudnia sciagniecie tego gowna teraz. Szpary na sciagacz nie ma. Jedyna opcja to maly sciagacz by wlozyc ramiona w dziury od magneto jednak takie sciagacze raczej nie wytrzymaja sily potrzebnej do sciagniecia. Myslalem na odkreceniem tlokow i zdjeciem ich. Mozliwe ze wtedy powstanie przestrzen by wal mogl sie poruszac w przeciwna strone do magneta ktora zaprze sie o blok silnika. Tylko czy jebniecie nie uszkodzi scianki silnika. Oto jest pytanie. Ogolnie dobra zabawaRed_icon_smile ja jestem tak niesamowicie zadziwiony sila trzymabia tego ustrojstwa. Stworzylem niesamowita dzwwignie ze sciagacza to wygielo mi srube sciagacza o sredniczy 2 cm!!!! Narazie niczego nie uszkodzilem: )
Chyba zdalem sobie sprawe ze nie zjechalem gwintu, tylko kupilem za duze sruby Red_icon_cheesygrin wiec jutro znow sklepRed_icon_smile
Sruba 16x1.5 twardosc 10.8 plus elektro klucz i zeszloooo!!!!!! To teraz tylko ocena zniszczen, spisz czesci, czyszczenie i skladamyRed_icon_smile
[Obrazek: 4ut40393f24m.jpg]

Cześć części chce kupić używaną.
-czy ma ktoś może alternator? Podczas sciągania rotoru toche się uszkodził.
2019-01-06, 01:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: [RN01] Uszczelnienie zaworów i wymiana zębatek skrzyni - Calab - 2019-01-06, 01:05 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->