Motocykl spowalnia starzenie
Autor Wiadomość
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#21
RE: Motocykl spowalnia starzenie
Jak to Romuald napisał ... lustro ... dokąd w nie nie spojrzę, dokąd synowie z wnuczkami nie przyjdą, no to mam jakieś 32-34 lata Red_icon_smoke 
A jak przyjdą, no to ... dziadku mi mówią Red_icon_scary Jaki ja dziadek?!  
Jak założe kask, to znowu przenoszę się w czasie. 
Bywa, że zatrzymają mnie miśki. Wtedy mówią i zwracają się do mnie jak do gówniarza, dopiero po zdjęciu kasku ... Red_icon_surprised ... yyyy, nooo, hmmmm, to pan ... yyyy ... noooo, hmmm Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 
Muszę to kiedyś nagrać Red_icon_cheesygrin
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-10-11, 09:28 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#22
RE: Motocykl spowalnia starzenie
Mój ojczulek ma siedemdziesiątkę i dalej jeździ, ma turystę  Yamaszke Diversiona i chopera Kawe Vulcan twin,

to kiedyś coś mu tam dłubałem przy tej Kawie, więc musiałem nią pojeździć posprawdzać itd, no i bym zasnął podczas jazdy  Red_icon_tongue2  tam się nic nie dzieje...., nie dla mnie takie kanapowe krążowniki .... pewnie bym był pierwszym przypadkiem kolizja z powodu zaśnięcia kierowcy motocykla Red_icon_mad3 ......

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-10-11, 09:33 AM przez simon68.)
2018-10-11, 09:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#23
RE: Motocykl spowalnia starzenie
Piotrusiu  Red_icon_smoke teraz wiem dlaczego na Lazurach cały czas w kasku chodziłeś ...  przeniesiemy się kiedy razem do średniowiecza na R1nach ino ja kałacha zabieram a amunicję nawet w skarpety upycham.

 Kilof  ja latam tyle co Ty wiosenek masz  Red_icon_cheesygrin ajak Ci na Lazury się leciało ? nie czułeś się jak byś z ojcem abo dziadkiem jechał ?

Szymuś !! tam sie nic nie dzieje powiadacie bracie  Red_icon_cheesygrin .. lekutko się dzieje  Red_icon_cheesygrin wiatr we włosy ciśnie się :-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-10-11, 10:10 AM przez romuald.)
2018-10-11, 10:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kyniu Offline
Konkretny
****

Rzeszów
RN22

Liczba postów: 942
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#24
RE: Motocykl spowalnia starzenie
To by się zgadzało bo mi mówią że "mały kyniu jeździ na motorku" i że "dziecinny" i "nigdy nie dorośnie"  Red_icon_LOL

Ale tak to jest jak się nigdy na R1 nie jechało i nie wie co to życie Red_icon_banana

Co do picia to ja się brzydzę alkoholem co z resztą było widać ostatnio w Kiełkowicach Red_icon_tongue2
-
Zapraszam na mój portal: Twoje Usługi w Internecie [Obrazek: small-logo.png]
2018-10-11, 11:03 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#25
RE: Motocykl spowalnia starzenie
Oglądałem ostatnio na jutube filmik i koleś powiedział że ma EVO 6 już 16 lat. Ja też tak chce z R1 takie relacje mieć. Czyli powiedzmy z poprzednią 2 lata, obecna 6 plus jeszcze z minimum 3 lata planuje a pózniej dziewietnachą z 5 lat albo wiecej Red_icon_cheesygrin no i przyjdzie czas na RN32

2018-10-11, 12:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
maciek_yz Offline
maciek_yz
***

Warszawa


Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
#26
RE: Motocykl spowalnia starzenie
Kafel, tak powinno być. Idealne rozwiązanie dla tych co lubią jeździć: evo na zimę, r1 na lato.
Kiedyś odkupie swoje evo6 Red_icon_smile
2018-10-11, 01:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#27
RE: Motocykl spowalnia starzenie
dzisiaj szefa dobry tekst słyszałem. jutro po pracy jeszcze jadę na jeden z salonów pomagać w ogarnięciu przed remontem no i dyrek ekipę montuje do pomocy i wziął byłego pracownika a przebiegło to tak że dyro pyta szefa a on :z niego dobry chłop bierz. dyro: ale trzeba bedzie zapłacic. szef: pierdol kase
Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin  to ja jak bym tak miał jak szefo to bym sobie kupił na zime salonówkę Golfa R

2018-10-11, 07:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kilofazy Offline
Paweł
***

zsz
GSXR- 1000K7

Liczba postów: 280
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
#28
RE: Motocykl spowalnia starzenie
(2018-10-11, 10:04 AM)romuald napisał(a):  Kilof  ja latam tyle co Ty wiosenek masz  Red_icon_cheesygrin ajak Ci na Lazury się leciało ? nie czułeś się jak byś z ojcem abo dziadkiem jechał ?

ja to zawsze z ekipy najmłodszy jestem, także przywykłem Red_icon_cheesygrin
2018-10-11, 07:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->