R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
Autor Wiadomość
kris86 Offline
Stary :P
***

WG
R1 RN12

Liczba postów: 336
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 3
#21
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
Ja jestem zdania że każdy jeździ jak chce i na ile mu pozwalają umiejętności. Więc dlaczego skoro komuś nie wiem podoba się R1, dobrze się na nim czuje i w ogóle to nie może nią jeździć spokojnie?Tylko od razu pokonywać limity bo "tak wypada"? To tak jak by nie móc kupić Lambo i jeździć po bułki do biedronkiRed_icon_smile Fakt dużo ciężej pochłania się wiedze siadając od razu na dużą maszynę. Ale wszystko jest dla ludzi.

2018-05-23, 07:58 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#22
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
(2018-05-23, 07:58 AM)kris86 napisał(a): Ja jestem zdania że każdy jeździ jak chce i na ile mu pozwalają umiejętności. Więc dlaczego skoro komuś nie wiem podoba się R1, dobrze się na nim czuje i w ogóle to nie może nią jeździć spokojnie?Tylko od razu pokonywać limity bo "tak wypada"? To tak jak by nie móc kupić Lambo i jeździć po bułki do biedronkiRed_icon_smile Fakt dużo ciężej pochłania się wiedze siadając od razu na dużą maszynę. Ale wszystko jest dla ludzi.

Są tacy dla których wolna jazda sportem i przebiegi 2 tyś w sezonie jest nie realne Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-05-23, 08:20 AM przez MarioCFC.)
2018-05-23, 08:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#23
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
Mario to prawda hehe , mój mózg probując to ogarnąć wywala blue screen Red_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrin


Martin - TAK.

Staram sie miec zdrowy dystans i nie narzucac swojej racji, wiem walcze z tym Red_icon_cheesygrin Ale taka maszyna do wolnej jazdy ? No cholera jasna Red_icon_cheesygrin Jak mozna miec formule 1 w garazu i jezdzic wolniutko i przepisowo jak taka maszyna prosi zeby jej depnąć i tylko nie przeszkadzac !! Red_icon_cheesygrin Tak widze Wasze R1 i swoje s1000. Oczywiscie to od poczatku do konca moj punkt widzenia, mowie po sobie... jak wsiadam na swojego czarnego diabla to musze sie klepac po łapach zeby mu nie odkrecac i nie pozwalac na pełną moc Red_icon_smile
2018-05-23, 08:58 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#24
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
(2018-05-23, 08:58 AM)bart napisał(a): Mario to prawda hehe , mój mózg probując to ogarnąć wywala blue screen Red_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrin

Czas zrobić format i wgrać nowego softa Red_icon_wink
2018-05-23, 09:12 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#25
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
(2018-05-23, 08:58 AM)bart napisał(a): Mario to prawda hehe , mój mózg probując to ogarnąć wywala blue screen Red_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrin


Martin - TAK.

Staram sie miec zdrowy dystans i nie narzucac swojej racji, wiem walcze z tym Red_icon_cheesygrin Ale taka maszyna do wolnej jazdy ? No cholera jasna Red_icon_cheesygrin Jak mozna miec formule 1 w garazu i jezdzic wolniutko i przepisowo jak taka maszyna prosi zeby jej depnąć i tylko nie przeszkadzac !! Red_icon_cheesygrin  Tak widze Wasze R1 i swoje s1000. Oczywiscie to od poczatku do konca moj punkt widzenia, mowie po sobie... jak wsiadam na swojego czarnego diabla to musze sie klepac po łapach zeby mu nie odkrecac i nie pozwalac na pełną moc 
kurde mówcie co chcecie ale zgadzam się z bart-em jak chce podziwiać widoki, to wsiadam do autobusu wycieczkowego z otwartym dachem, jak kupuje Lambo to nie po to żeby żona nim odwoziła dzieci do przedszkola, i jeździła po bułki do sklepu, a jak żona ma Van-a to nie po to, żeby zapierdalać nim po górskich serpentynach pełnym ogniem, tak samo nikt R1 nie weźmie na offroad do lasu i KTM EXC na zapierdalanie po auto banie, każdy produkt ma swoje przeznaczenie a superbike jest do ..... 

tak że kolego martinflash licz się z tym że jak wyrobisz skill to zaczniesz używać R1 zgodnie z instrukcją przeznaczenia ...

P.S tak samo kobiety nie kupują lokówki żeby używać jej jako wibrator .....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-05-23, 10:17 AM przez simon68.)
2018-05-23, 10:14 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#26
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
(2018-05-23, 10:14 AM)simon68 napisał(a):
(2018-05-23, 08:58 AM)bart napisał(a): Mario to prawda hehe , mój mózg probując to ogarnąć wywala blue screen Red_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrin


Martin - TAK.

Staram sie miec zdrowy dystans i nie narzucac swojej racji, wiem walcze z tym Red_icon_cheesygrin Ale taka maszyna do wolnej jazdy ? No cholera jasna Red_icon_cheesygrin Jak mozna miec formule 1 w garazu i jezdzic wolniutko i przepisowo jak taka maszyna prosi zeby jej depnąć i tylko nie przeszkadzac !! Red_icon_cheesygrin  Tak widze Wasze R1 i swoje s1000. Oczywiscie to od poczatku do konca moj punkt widzenia, mowie po sobie... jak wsiadam na swojego czarnego diabla to musze sie klepac po łapach zeby mu nie odkrecac i nie pozwalac na pełną moc 
kurde mówcie co chcecie ale zgadzam się z bart-em jak chce podziwiać widoki, to wsiadam do autobusu wycieczkowego z otwartym dachem, jak kupuje Lambo to nie po to żeby żona nim odwoziła dzieci do przedszkola, i jeździła po bułki do sklepu, a jak żona ma Van-a to nie po to, żeby zapierdalać nim po górskich serpentynach pełnym ogniem, tak samo nikt R1 nie weźmie na offroad do lasu i KTM EXC na zapierdalanie po auto banie, każdy produkt ma swoje przeznaczenie a superbike jest do ..... 

tak że kolego martinflash licz się z tym że jak wyrobisz skill to zaczniesz używać R1 zgodnie z instrukcją przeznaczenia ...

P.S tak samo kobiety nie kupują lokówki żeby używać jej jako wibrator .....

[Obrazek: e4b6f303361206fd360a3319b7582993.jpg]

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

[Obrazek: 397E56E800000578-3848604-image-a-28_1476810709307.jpg]

Red_icon_cheesygrin
2018-05-23, 11:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#27
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
a lokówka????
to ostatnie jest dobre bo z niego taka baba Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-05-23, 11:56 AM przez simon68.)
2018-05-23, 11:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#28
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
(2018-05-23, 11:32 AM)simon68 napisał(a): a lokówka????
to ostatnie jest dobre bo z niego taka baba Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2

Lokówkę odpuściłem ale coś by się znalało Red_icon_tongue
2018-05-23, 02:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#29
R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
Wg mnie posiadanie R1 czy innego sporta nie zobowiązuje do zapierdalania. Daje taką możliwość, ale nie zmusza. Większość ludzi widzi to jako stereotyp: szlifierką jedzie, to pewnie super i szybko jeździ. Poza tym chęć posiadania danego modelu motocykla jest dla kogoś ważniejsza, niż to czy zamknie na nim oponę czy budzik czy ibie te rzeczy. Z różnych powodów: np. dla lansu albo dla jego osiągów czy możliwości. Sposób prowadzenia motocykla to wypadkowa tego jak chcemy a tego jak umiemy. Nie mam w rodzinie motocyklistów. W otoczeniu moim jeżdżę głównie sam, a moje wzorce to yt, ksiażki i Wy. Nigdy nie byłem na torze, ale wczoraj zamknąłem sobie budzik na motungu i jestem zadwolomy z tego, choć inni mówią co.to.za wyczyn.
Jednego kręcą winkle, innego przeciążenia z przyspieszania, a jeszcze innego lanserska turystyka czy środek do przemieszczania się w korkach albo only tor.
Bądźmy tolerancyjni, chociaż na ogół możemy się dziwić po co komu sport skoro nie zasuwa. Każdy ma inne potrzeby. Jeden chce 3x dziennie, a inny 1x w miesiącu. Bądzimy tolerancyjni, ale szczerość przede wszystkim na tym forum Niech każdy pisze co myśli i czuje, a drudzy niech nie walą z tego powodu focha. Każdy z nas jest inny, choć tutaj na forum trochę jesteśmy do siebie podobni. Amen


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2018-05-23, 03:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tomekwwl Offline
Użytkownik
***

WOŁOMIN
RN 22

Liczba postów: 234
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
#30
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
Łezka się zakręciła Red_icon_cry  Red_icon_smoke
2018-05-23, 03:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,218
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
#31
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
Polać Gopro bo dobrze prawi, h** kogo obchodzi jak na swojej R1 jeżdżę, ja raz ślimaczym tempem w korkach do pracy, innym razem szybciej w odwiedziny do rodziny a jeszcze innym razem do odciny(choć i tak dużo wolniej niż większość zapi***alaczy stąd). Mam r1 bo mi sie bardzo podoba i kocham jazde na niej w kazdej formie no i przede wszystkim ekipa z forum jest jedyna w swoim rodzaju Red_icon_cheesygrin
2018-05-23, 06:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#32
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
Każdy ma inaczej co nie zmienia faktu, że pewne urządzania mają konkretne zastosowania i tak jak nikt traktorem ZETOR nie lata po poznaniu tak nikt R1 nie jeździ po torze żużlowym np Red_icon_smile Można oczywiscie miec wlasne wizje na zastosowanie, ale zawsze to będzie wyjatek od reguły a nie norma. Tak więc krótko mówiąc ... R1 i tym podobne motungi są do zapierdalania i jazdy na wysokich obrotach a nie do ślimaczenia się i zwiedzania krajobrazów ... :x pozdro !
2018-05-23, 07:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#33
R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
To też prawda ... i jak mowił klasyk: Cała prawda jest po "ale"


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2018-05-23, 07:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#34
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
Tylko jak ktoś zaczyna na prawdę zapierdalać to wie że ZAWSZE znajdzie się ktoś kto podczas jazdy tym tempem będzie jeszcze SMSy wysyłał Red_icon_tongue ..
2018-05-23, 08:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#35
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
R1...s1000rr itd itp....to sportowe motocykle tak? I gdzie ich miejsce? Na drodze ? Red_icon_smile

Chcesz sie scigac? To jedz na powazny tor a nie na kartodrom gdzie latasz tylko na dwojce Red_icon_smile tam zaznasz wiecej adrenaliny niz na ulicy i zrozumiesz ze jestes dupa a nie zapierdalacz Red_icon_cheesygrin
2018-05-23, 08:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#36
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
Ok szymuś Red_icon_smile)))
2018-05-23, 09:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Chris5s Offline
Młody
**

Warszawa
RN23 2009

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#37
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
(2018-05-23, 08:58 PM)szymek napisał(a): R1...s1000rr itd itp....to sportowe motocykle tak? I gdzie ich miejsce? Na drodze ? Red_icon_smile

Chcesz sie scigac? To jedz na powazny tor a nie na kartodrom gdzie latasz tylko na dwojce Red_icon_smile  tam zaznasz wiecej adrenaliny niz na ulicy i zrozumiesz ze jestes dupa a nie zapierdalacz Red_icon_cheesygrin

Lepiej bym chyba tego nie ujął. Oczywiście, że R1 jest przeznaczona do wyścigów i szybkiej jazdy ale sprowadzanie wolnej jazdy na R1 do porównań typu: jeżdżenia superbike'em na żużlu czy też lodówki jako wibratora (wtf?!) jest po prostu nie na miejscu. Istnieje pewna tolerancja zastosowania ów przedmiotów/rzeczy do celów dla jakich zostały wyprodukowane - a nie 0 lub 1.
  Sam się dziwię, jak ktoś na tego typu sprzętach jeździ jak na skuterze ale NIE BĘDĘ ich z tego powodu obrażał czy też pisał rzeczy po których przeczytaniu może zrobić im się przykro. Red_icon_wink


P.S. Piękna sztuka Martin, trochę zazdroszczę bo sam miałem taką kupować Red_icon_smile. Pozdro, szerokiej drogi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-05-23, 11:24 PM przez Chris5s.)
2018-05-23, 11:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#38
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
(2018-05-23, 11:23 PM)Chris5s napisał(a):
(2018-05-23, 08:58 PM)szymek napisał(a): R1...s1000rr itd itp....to sportowe motocykle tak? I gdzie ich miejsce? Na drodze ? Red_icon_smile

Chcesz sie scigac? To jedz na powazny tor a nie na kartodrom gdzie latasz tylko na dwojce Red_icon_smile  tam zaznasz wiecej adrenaliny niz na ulicy i zrozumiesz ze jestes dupa a nie zapierdalacz Red_icon_cheesygrin

Lepiej bym chyba tego nie ujął. Oczywiście, że R1 jest przeznaczona do wyścigów i szybkiej jazdy ale sprowadzanie wolnej jazdy na R1 do porównań typu: jeżdżenia superbike'em na żużlu czy też lodówki jako wibratora (wtf?!) jest po prostu nie na miejscu. Istnieje pewna tolerancja zastosowania ów przedmiotów/rzeczy do celów dla jakich zostały wyprodukowane - a nie 0 lub 1.
  Sam się dziwię, jak ktoś na tego typu sprzętach jeździ jak na skuterze ale NIE BĘDĘ ich z tego powodu obrażał czy też pisał rzeczy po których przeczytaniu może zrobić im się przykro. Red_icon_wink


P.S. Piękna sztuka Martin, trochę zazdroszczę bo sam miałem taką kupować Red_icon_smile. Pozdro, szerokiej drogi.

widzisz nie lodówki tylko lokówki, to taka drobna różnica, jak to że nikt nikogo nie chce obrazić tylko, uświadomić że pewne przedmioty mają swoje przeznaczenie i choć byś cokolwiek robił to tego nie zmienisz, i jak byś czytał z zrozumieniem, wiem że może to być trudne i tu możesz się obrazić  Red_icon_banana  ale to akurat jest sarkazm który wynika z tego że jestem stary i pewnie dużo więcej widziałem niż ty, bo jestem stary...  Red_icon_smoke to byś doczytał że pisałem koledze martinflash, żeby miał świadomość że jak załapie skill to może wolno już nie jeździć.... bo zacznie używać R1 do tego do czego została stworzona, i tak jak pisał bart bodajże, wymówka obiecałem żonie nie będzie działać ....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-05-24, 06:03 AM przez simon68.)
2018-05-24, 06:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Chris5s Offline
Młody
**

Warszawa
RN23 2009

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#39
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
(2018-05-24, 06:01 AM)simon68 napisał(a): widzisz nie lodówki tylko lokówki, to taka drobna różnica, jak to że nikt nikogo nie chce obrazić tylko, uświadomić że pewne przedmioty mają swoje przeznaczenie i choć byś cokolwiek robił to tego nie zmienisz, i jak byś czytał z zrozumieniem, wiem że może to być trudne i tu możesz się obrazić  Red_icon_banana  ale to akurat jest sarkazm który wynika z tego że jestem stary i pewnie dużo więcej widziałem niż ty, bo jestem stary...  Red_icon_smoke to byś doczytał że pisałem koledze martinflash, żeby miał świadomość że jak załapie skill to może wolno już nie jeździć.... bo zacznie używać R1 do tego do czego została stworzona, i tak jak pisał bart bodajże, wymówka obiecałem żonie nie będzie działać ....

Rzeczywiście nie umiem czytać, my bad master ;] (dzięki o zakomunikowaniu mi o użytej przez Ciebie ironii - w życiu bym na to nie wpadł). Red_icon_banana Zdaje się jednak, że Ty również masz problemy ze zrozumieniem moich słów.

Niemniej jednak, to kwestia charakteru człowieka, dla jednych wymówka ,,obiecałem żonie'' to tylko wymówka, żeby żona była spokojniejsza itd., a dla drugich rzeczywiście coś znaczy i podejrzewam, że tak jest w przypadku Martina choć ręki sobie nie dam uciąć. Red_icon_wink Pamiętaj, że chęci to jedno a to co ma swoje efekty/konsekwencje to drugie.
2018-05-24, 07:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#40
RE: R1 RN22 2012 - pierwszy przelot
uwierz nie mam problemu z czytaniem z zrozumieniem i zakumkałem że w wypowiedzi "WTF" chodziło Ci o World Taekwondo Federation ( ja jednak pozostanę przy moim kickboxinku K1 Red_icon_tongue2)

a co to obietnic i innych takich, ze będzie pomału bezpiecznie, przytoczę taki fakt....
stary chop 70 lat wiem bo znam gościa  bo mowa o moim ojcu.... wyjazd na Częstochowę w tym roku, jeździ na Yamaha Diversion ( ma jeszcze choopera Kawe)
i mówi to jadę się też przejechać, o której ta zbiórka, to tłumacze chopu jedź tam i tam na stacje ludziska o 9 rano startują... dobra niby zakumał, ale pyta się mnie a ty skąd jedziesz, no ja z innego punktu chłopaki wpadają i zapierdalamy, to może ja też tam podjadę, to mu tłumaczę ale są dwie grupy wolna i szybka, jedź tam to pojedziesz spokojnie... i znów niby zrozumiał, okazało się że przyjechał na mój punkt zbiorczy i jechał z nami tym Diversionem, po 10 kilometrach zapierdalania i przeszlifowaniu wydechów z obu stron stwierdził że jednak za szybko i se sam pojedzie, tu go cytuje, dobra zapierdalajcie ja se jednak zwolnię.... niby stary chop niby w głowie poukładane, nauczyciel emeryt, ale jak wpadł między litry to 20 życie wyciskał z Diversiona 52 konnego bodajże, i pozamykał jakieś stare kitowe opony do końca, plus wyczyścił z rdzy wydechy i to wszystko na odcinku 10km.....
podsumowując jak masz taki sprzęt jak R1 licz się z tym że przyjdą kiedyś emocje, adrenalina, i nie ważne ile masz lat co komu obiecałeś, poniesie Cię fantazja i .....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-05-24, 08:09 AM przez simon68.)
2018-05-24, 08:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->