[technika jazdy] Jak poprawnie przejechać zakręt.
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#18
RE: [technika jazdy] Jak poprawnie przejechać zakręt.
Heh .. żeby to było wszystko takie proste jak Ryba piszesz ...
Mnie grzeje czy RN22 pójdzie w kozły i gruz ... ale jak JA skończę w helikopterze i po tym zdarzeniu ( nazwijmy to oględnie ) na stałe zmieni się moje życie dość diametralnie, to powiem Ci żadne K1 czy K3 nic tu nie zmieni ..
Jest wiele aspektów - temat jest trudny .. a czym człowiek starszy tym gorzej ..
BART > Pieniądze NIE SĄ prawdziwą barierą, zawsze jest sposób żeby je znaleźć - ZAWSZE !!
Zdrowia i czasu już nie znajdziemy .. Owszem kontuzje wyleczysz kosztem czasu i z pomocą pieniędzy ale co jeśli na kontuzji się nie skończy ?
Walery ma otwartą głowę - od początku wsiadł na dobry, pasujący mu motocykl.. potem na następny już lepiej przygotowany ( z tego co widzę po filmikach ) .. I co się stało ??
A no urodziła się PEWNOŚĆ siebie, całą resztę ma każdy z nas .. KAŻDY umie pojąć że hamować trzeba wchodząc w zakręt a po max złożeniu odkręcać gaz co nam samo podnosi moto ... na kartingu na początku zbadać jak mocno możemy się złożyć i podstawy pozycji .. OT przepis na 1.36 na Pozen gotowy .. TYLKO PEWNOŚĆ siebie jest kluczem ... Bez niej jest strach, obawy, blokady itd ..
Wystarczy że ucieknie nam raz tył i mocno szarpnie .. na 100% już tak nie odkręcimy w tym samym miejscu Red_icon_wink .. może na następnym wyjeździe to tak ale w tym samym dniu ani następnym NIE MA UJJA Red_icon_smile .. itd ..
Nawet w tym moim mały mikro Świecie przewinęło się takich Walerych przez te 7 lat przynajmniej 10-ciu .... gdzie są dzisiaj ? Nie mam pojęcia .. Słynne czasy Global-Tech i temu podobnych ekip .. polatali, poupadali i się skończyli .. WALEREMU tego NIE ŻYCZĘ !!!! Oby na prawdę szedł dzidą i 30 lat .. ale długo i szybko latających jest bardzo niewielu Red_icon_sad ....
No myślę że na temat bo "jak przejechać poprawnie zakręt" to zaczyna się sporo czasu przed tym zakrętem - nawet w zimie - wpajaniem sobie >>>> pewności siebie Red_icon_smile ..
2017-12-12, 10:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: [technika jazdy] Jak poprawnie przejechać zakręt. - A.S. - 2017-12-12, 10:38 AM
RE: Fajny filmik. [cz. 3] - Koczis - 2017-12-10, 04:51 PM
RE: Fajny filmik. [cz. 3] - żaba - 2017-12-11, 06:13 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->