Yamaha z Ojcem czy bez Ojca czyli Silverstone Grand Prix Wielkiej Brytanii...o-)o
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Yamaha z Ojcem czy bez Ojca czyli Silverstone Grand Prix Wielkiej Brytanii...o-)o
LaFamilia Maćku Red_icon_cheesygrin Historia z Japończykami taka właśnie jest, Adam o tym wspominał nie raz...Red_icon_wink

Super wyścig Fabio,powiem szczerze, że jakoś w niego wierzę i mam  nadzieję, że zdobędzie tytuł w tym sezonie bo jest najrówniejszy w tegorocznej stawce i moim zdaniem poprawił się o wiele patrząc na poprzedni sezon Red_icon_smile Doctor co zrobił to nie wiem, myślałem, że pierwsza 10 będzie jego, a tu znów ogony, w ogóle trzy ostanie miejsca Yamahy dziwią patrząc na wynik Fabio...


Muszę jednak przyznać, że mnie osobiście cieszy przyjście Doviego i mam nadzieję, że wróci do topu, choć nie będzie to łatwe co widać po MM.
Właśnie co do MM, jak sędziowie się nawet nie zajęli wykoszeniem Martina i kolejnego wybryku MM, to potem niech się nie dziwią gdy zawodnicy są sfrustrowani gdy coś zrobią Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-08-30, 10:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Yamaha z Ojcem czy bez Ojca czyli Silverstone Grand Prix Wielkiej Brytanii...o-)o - żaba - 2021-08-30, 10:46 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->