[RN22] Czujnik ciśnienia oleju na przykładzie RN22
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#4
RE: [RN22] Czujnik ciśnienia oleju na przykładzie RN22
Kamool >> tak, już poprawiłem .. MASA oczywiście jest kiedy ciśnienia nie ma - wtedy dioda świeci .. Ciśnienie działa na blaszkę za którą jest sprężynka połączona z pinem czujnika... pod naporem oliwy blaszka się cofa w plastikowy korpus więc przestaje dotykać obudowy ( gwintu ) czujnika i niema zwarcia do masy ..
A śruba u mnie jest ta, bo z drugiej strony za bardzo wystaje ten czujnik, wbrew pozorom jest on dość duży i przy glebie mogłoby to być niezbyt dobre rozwiązanie ... To miejsce dla RN22 myślę jest najlepsze pod tym względem ...
Otwór magistrali olejowej w tym miejscu jest na wylot przez blok i zaślepiony jest z drugiej strony właśnie tą śrubą o której piszesz ( serwisówka ).. więc to jeden grzyb .. mało tego .. jakikolwiek otwór magistrali głównej ( a jest ich chyba ze 3 jeszcze ) jest dobry .. w niej jest wszędzie przecież to samo ciśnienie .. nie wiem jak w małych kanałach olejowych, chociaż podejrzewam że powinno być takie samo .. Tzn. tak wynikało by z fizyki a mogli wykonać kryzy czy inne redukcje w bloku - tego nie wiemy ...
2018-05-15, 09:53 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: [RN22] Czujnik ciśnienia oleju na przykładzie RN22 - A.S. - 2018-05-15, 09:53 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->