Sezon 2018
Autor Wiadomość
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#61
RE: Sezon 2018
Dużo zdrowia i teraz też szczęścia !!! Przykro się to czyta... tylko ta chwilowa utrata wzroku strasznie zabrzmiała Red_icon_sad
2018-05-11, 09:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#62
RE: Sezon 2018
DZIĘKI wszystkim za dobre słowo ..
Niestety .. kość zgojona ale ścięgna, przyczepy mięśniowe, sploty nerwowe czy inne gówna już nie wrócą do stanu sprzed upadku. Robię co mogę, ćwiczę, ruszam, dygocze z bólu i walczę o pełen zakres ruchów tyle tylko, że tak powiem, kraulem już nie popłynę Red_icon_sad ..
Czas na zmianę dziedziny .. a muszę się czymś zająć bo jak się głowa podda to i z resztą będzie ujj wielki ....
2018-05-26, 10:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#63
RE: Sezon 2018
(2018-05-26, 10:19 PM)A.S. napisał(a): DZIĘKI wszystkim za dobre słowo ..
Niestety .. kość zgojona ale ścięgna, przyczepy mięśniowe, sploty nerwowe czy inne gówna już nie wrócą do stanu sprzed upadku. Robię co mogę, ćwiczę, ruszam, dygocze z bólu i walczę o pełen zakres ruchów tyle tylko, że tak powiem, kraulem już nie popłynę Red_icon_sad  ..
Czas na zmianę dziedziny .. a muszę się czymś zająć bo jak się głowa podda to i z resztą będzie ujj wielki ....

co w szachy będziesz grać ?? dobrze wiesz że adrenalina uzależnia i pewnie teraz tak mówisz, a za pół roku popukasz się po czole i stwierdzisz co ja pierdzieliłem ....., mam kumpla rehabilitanta, jest dobry w tym co robi, i znam kilku jego pacjentów, i widziałem co potrafił z nimi zrobić, jeden chłopak po wypadku paraliż itd... od wegetacji aż do momentu że na siłkę chodził i górą tak się rozbudował że nóg nie potrzebuje by "chodzić".... pamiętaj głowa to 99% sukcesu w takich przypadkach, i jak się nie da jak się da......

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-05-26, 10:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PrzemekR Offline
Użytkownik
***

Września / Poznań
GSX-R 1000R L7

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#64
RE: Sezon 2018
Będzie dobrze Red_icon_cheesygrin bez pełnej sprawności w barku da się żyć i jeździć (pewnie nie wyczynowo ale zawsze jakiś to plus), kraulem też nie popłynę i codziennie trzeba walczyć z bólem - ale, zęby w ścianę i do przodu Red_icon_cheesygrin 
I tak w temacie - jeden z moich ulubionych zespołów  Red_icon_cheesygrin ja wiem ze historia infantylna może ale co nas nie zabije to nas wzmocni  Red_icon_mad 


..:: To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące ::..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-05-28, 07:11 AM przez PrzemekR.)
2018-05-28, 07:11 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#65
RE: Sezon 2018
Ależ oczywiście Red_icon_smile .. Da się żyć, da się jeździć .. problem tylko w tym że jeśli upadnę trzeci raz tak samo - a nawet jadąc bezpiecznie ktoś może wjechać we mnie, coś może być na torze - to konsekwencje będą grube.. Operacje mogą pomóc, ale nie muszą, może być dobrze a może być fatalnie .. Ręka jednak się przydaje Red_icon_tongue .. a nawet jeśli wszystko się poukłada niemal jak cud - to w robocie jestem pozamiatany Red_icon_sad .. kolejny raz miesiąc czy dwa na zwolnieniu i niema do czego wracać .. Owszem zawsze można pracować inaczej .. otworzyć nowa firmę .. ale póki co cenię sobie i rodzaj roboty i kasę więc w wieku 40 lat najwyższy czas nieco zmądrzeć Red_icon_tongue ..
Com się wylatał po torach tom wylatał .. Tak jak pisałem, wrócę tam pewnie nie raz .. ale nie w takiej formie jak ostatnie lata Red_icon_smile ..
Za to ogólnie z torami będę miał DUŻO do czynienia, jak nie więcej niż dotychczas Red_icon_smile .. tyle tylko że w 4 kołach a nie na 2 ... czekam na zakończenie leczenia żeby przytulić kasę z ubezpieczenia i jadę po jakieś H22A + M2A4 Red_icon_smile ...
2018-05-28, 09:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
karol210 Offline
Banned




Liczba postów: 172
Dołączył: Jun 2014
#66
Star  RE: Sezon 2018
Wybacz A.S ale musiałem....WRÓCISZ POWROTU DO ZDROWIA ! Powoli to są przemyslenia ... 2 kólka w moto to uzaleznienie 

Red_icon_angel


Załączone pliki Obrazki
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-06-09, 08:44 PM przez karol210.)
2018-06-09, 08:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#67
RE: Sezon 2018
Heheh .. spoko .. gdyby to ode mnie zależało zjadłbym opakowanie Voltarenu, popił wódką bo wtedy na pewno byłbym w stanie założyć kombinezon i już latał po Słowacji Red_icon_cheesygrin  .... no ale nazwijmy to "najbliższe otoczenie" BARDZO skomplikowałoby mi życie .. a w razie gleby mógłbym stracić możliwość jazdy całkowicie .. więc duma i zawziętość do kieszeni, głowa w dół i trzeba się jakoś odnaleźć i w takiej sytuacji .. 5 lat temu, kiedy było niemal identycznie miałem jednak lepiej bo mięśnie nie były pozrywane a nerwy w całość więc 3 - 4 tygodnie i już był rozruch na Radoringu ... teraz trzeba czekać .. póki nie zrobię normalnie pompek czy podciągnięć na drążku - nie wrócę :/ ..

Tak czy inaczej .....


Załączone pliki Obrazki
   
2018-06-09, 09:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
karol210 Offline
Banned




Liczba postów: 172
Dołączył: Jun 2014
#68
RE: Sezon 2018
a na serio jak zdrowie A.S ? wszystko dobrze powoli? Red_icon_angel
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-07-16, 06:18 PM przez karol210.)
2018-07-16, 05:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#69
RE: Sezon 2018
Taaa.. dużo sie rucham Red_icon_tongue .. więc ręka w sumie już wróciła do sprawności na tyle na ile może wrócić .. Niestety... nie będzie już jak było przed gleba .. ale jest OK ..
Gorzej z kolanem bo powychodziły kwiatki z zeszłych lat ale to już inna sprawa ..
Łeb jak był głupi tak jest więc bez zmian Red_icon_smile
Tak czy inaczej >>>> szykujemy się na 2019 Red_icon_smile !!!!
2018-07-16, 09:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#70
RE: Sezon 2018
Polecam jakiegoś dobrego fizjoterapeutę to dużo ułatwi. Ból jest ale i efekty będą.
2018-07-16, 09:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
karol210 Offline
Banned




Liczba postów: 172
Dołączył: Jun 2014
#71
RE: Sezon 2018
wierz ze dasz rade dobrze że tylko  2019  dobre chociaz to i sam wracam do Polski i nie daruje na torze musimy sie zobaczyć.. SERIO
Serio nie tylko mnie ostrzegłeś jak jezdzić a sam na krawedzi byłes
 
ja sam juz jedze bez owiewek slizg przy 180 obok drzew mowię pod Bogiem ponad 140kmh moto o słup jeden a drugi r1 co dawno sprzedalem poprzednią jest na Forum ta r1 jest w moich tematach a nastepne roztrzaskane tak samo i juz nie zakladam owiewek do moto bo po co ale jezdze juz sam wolniej a strach przelamalem po dwoch sezonach zeby uslizgiem jezdzic.

Powrotu do pełnego Zdrowia nauczycielu Red_icon_angel
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-07-17, 10:14 PM przez karol210.)
2018-07-17, 09:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->