silnik fz1 do rn12
Autor Wiadomość
rumek999 Offline
Młody
**

Jabłonna Lacka
rn12 '06

Liczba postów: 89
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 1
#41
RE: silnik fz1 do rn12
(2017-05-14, 08:28 AM)Milvith napisał(a): Odnośnie tematu: Lepiej przeżucić silnik z fz1 niź robić dziwne przeróbki i tak 80% ludzi nie wykorzystuje potencjału r1 poza torem i pewnie nie odczuła by różnicy takiej zamiany. Jeżeli to naprawde działa jest bezpieczne i dobrze funkcjonuje to super.

Czemu Totem z twoich doświadczeń Motul taki zły?

Dokładnie 150 koni w starej R1  nikt nie wykorzysta na publicznej drodze Red_icon_smile

A co do faktu Motula to i ja mogę dodać od siebie że dziwnym trafem znam około 6-8 osób którym już w tym roku popadały piece na 300v (sam się do nich w sumie zaliczam).
Choć problem może leżeć po stronie tego co jest w tej bańce z motulem... Rozmawiałem z jednym serwisów Yamahy i powiedzieli że mimo że dostawcy zapewniają że 100% oryginał to nigdy nie wiadomo i potrafiły 300V z różnych dostaw różnić się nawet kolorem.

Ja po przeczytaniu xxx opini różnych ludzi, rozmów z różnymi mechanikami w tym roku testuje oleje od:
Liqui Moly
2017-05-14, 09:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Totem 2 Offline
Banned




Liczba postów: 89
Dołączył: Apr 2017
#42
RE: silnik fz1 do rn12
(2017-05-14, 08:28 AM)Milvith napisał(a): Ryba ty to jesteś główny obrońca uciśnionych zawsze dorzucisz swoje trzy grosze do tematu nie popierając tego argumentami... ja dostałem bana za wiejską ciemnote ale nadal twierdze źe wiele osób zasługuje na te miano Red_icon_smile 

Odnośnie tematu: Lepiej przeżucić silnik z fz1 niź robić dziwne przeróbki i tak 80% ludzi nie wykorzystuje potencjału r1 poza torem i pewnie nie odczuła by różnicy takiej zamiany. Jeżeli to naprawde działa jest bezpieczne i dobrze funkcjonuje to super.

Czemu Totem z twoich doświadczeń Motul taki zły?
Ja nie powiedziałem, że motul jest taki zły więc nie wiem skąd ta nadinterpretacja. Ja tylko uważam, że za ślepo się trzymam motul a a tak naprawdę skłaniam się do tego, żeby przejść na dokładnie takie oleje jakie zaleca producent. W zeszłym tygodniu oddawałem r6 rj15 12 tysięcy przebiegu gdzie ruszyło panewke 30 km po wymianie oleju na motul 300 i ja do dzisiaj nie jestem sto procent pewny co było przyczyna
2017-05-14, 11:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#43
RE: silnik fz1 do rn12
I kolejna niespodzianka odnośnie silnika fz1 
Panowie dekiel sprzegla z rn12  i nie z roku 2006 ale wszystkie idealnie podchodzi do fz1
A nie jak pisał totem ze sruba w innym miejscu itp

Więc uważajcie z kupnem pieca r1 czy ni macie dołu z fz1...
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2017-08-01, 01:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->