MOTOFREAK - uwaga oszust
Autor Wiadomość
Pestek Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 138
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
#1
MOTOFREAK - uwaga oszust
Witam po krótce opisze moją historie

Zamówienie dogadane i zlożone 16 stycznia, 23 stycznia wykonuje przelew.
Informacja że rękawice dotrą w drugim tygodniu lutego.( taka też była informacja że trzeba poczekać 2-3 tygodnie) 23 lutego z nieciepliwiony brakiem kontaktu ze strony sklepu wysyłam mail z zapytaniem. otrzymuje informacje że był problem z dostepnościa rękawic ale zapewnienie że w poniedziałek Włosi je wyślą i będą nie długo u mnie. Mijają kolejne dni.. Zero informacji z strony sklepu kolejny e-mail z mojej strony ( 8marca) Tym razem otrzymuje informacje że chyba Włosi maja z nimi jakiś problem i że właściciel napisze do nich co się dzieje z moim zamówieniem (10 marca) Zniecierpliwiony brakiem informacji prosze o zwrot pieniędzy. Sklep informuje ze Włosi juz wysłali rekawice i że w przyszlym tygodniu będą u mnie. (16 marca) Kolejny mail z mojej strony .... dowiaduje się ze paczka wyszła pózniej.. (20marca) otrzymałem nr listu przewozowego. i że jak tyylko dotrze paczka to nastepnego dnia rękawice będą u mnie. Paczka według numeru przewozowego dotarła 23 marca. Oczywiście niie zostala wysłana zgodnie z umową słowną tego samego dnia. 28 marca Na pytanie co z rekawicami otrzymuje info że "prawdopodobnie" dzisiaj od nich wyszła. Na żadanie zwrotu otrzymanych 23 stycznia środków spotykam się z odmową.
Mamy 30 marca. Paczki jak nie było tak nie ma. Pięniędzy również...Kontaktu również zero

Kwota o którą narazie jestem w plecy to 1300zł
2017-03-31, 03:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zelo970 Offline
Burza
***

Ełk
RN22

Liczba postów: 209
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 4
#2
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
Policja, a kwota powyżej 500zł to na poważnie się za to wezmą.
2017-03-31, 03:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
major899 Offline
Młody
**




Liczba postów: 41
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
#3
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
Kupowałem od nich kiedyś wydech do motocykla. Też czekałem miesiąc czasu ale towar dostałem.
2017-03-31, 04:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
TomaszM Offline
Użytkownik
***

Bochnia
aktualnie brak

Liczba postów: 126
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
#4
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
Chodzi o MOTOFREAK z Krakowa? Jak tak to się zawiodłem na tym sklepie w tamtym roku brałem u nich kombinezon buty i kask po wpłaceniu zaliczki za dwa dni kurier był po domem .
2017-03-31, 07:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pestek Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 138
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
#5
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
Dokładnie ten z Krakowa.

Zastanawiam sie czy najpierw nie uderzyć do UOKiK a póżniej dopiero na policję jak oni nie nie pomogą ?
2017-03-31, 07:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#6
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
Nie cackaj się - najpierw zgłoś na policję, a dalej tu:
https://www.big.pl/wpisz-dluznika
Przerabiałem temat ostatnio tylko z większą kwotą ... boją sie tego jak ognia, bo zasrasz im papiery.
Bujali się ze mną ponad miesiac, wysłałem wezwanie na @ i poleconym za potwierdzeniem odbioru i uprzedziłem, że kolejnym krokiem bedzie BIG - moment podziałało.
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-03-31, 10:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#7
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
Rękawice za 1300 zł?

2017-04-01, 10:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pestek Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 138
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
#8
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
Tak za 1300zł. Są i droższe
2017-04-01, 01:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Rabol Offline
Młody
**




Liczba postów: 34
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
#9
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
Lokalny Rzecznik Praw Konsumenta Tobie pomoże. Nic Ciebie to nie będzie kosztować.
2017-05-31, 06:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pewus Offline
Konkretny
****

Powiat Chrzanowski
RN20 US

Liczba postów: 633
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 3
#10
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
O cholera, a myślałem, że tylko mnie wodzili za nos.... Zamawiałem u nich spodnie Alpinestars Track oraz kurtkę Alpinestars Athem w 2013 roku. Spodnie dostałem po miesiącu, chociaż miały być do tygodnia, a jeśli chodzi o kurtkę to czekałem 6 tygodni - tylko po to, żeby się dowiedzieć, że jeszcze jej nie ma i trzeba czekać dalej... Wkurwiłem się i anulowałem zamówienie na kurtkę. Na szczęście, oddali mi pieniążki. Następnie zamówiłem w BiMoto Trzebinia tą samą kurtkę i odebrałem ją po 2 dniach.
Mamy 2017 rok, a w Moto-freak dalej bez zmian xD niesamowite, że ten sklep jeszcze istnieje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-06-01, 10:40 AM przez Pewus.)
2017-06-01, 10:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Lufkenzi Offline
Młody
**




Liczba postów: 17
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
#11
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
Szukają rękawic pewnie jeszcze na aliexpress Red_icon_smile
2017-07-10, 08:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szpaku88 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 3
#12
RE: MOTOFREAK - uwaga oszust
Ja tam z nimi nie miałem problemów. Sklep gotówką nie dupcenie wysyłki umawianie. Jakieś stare szpeja. Jest to biore i cały sukces. Ostatni zakup 2 dni temu koce, cena na alledrogo 1304 detal 1349. Podchodzę do sklepu 1229 gotówką wyszło.
2017-07-28, 06:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->