r1 rn12 zółta z forum UWAGA NA MINE!
Autor Wiadomość
YamahaR1Bstk Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 4
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
#27
RE: r1 rn12 zółta z forum UWAGA NA MINE!
Dolaczam do dyskusji gdyz to ja jestem szlesliwym nabywca tej zoltej r1 od Artur86 Red_icon_wink A wiec motor gdy od niego kupowalem byl w idealnym stanie mechanicznym poza koszem sprzeglowym. Motocyklem jezdze do dzis i swietnie sie sprawuje!! Nie prawda ze musialem sie uczyc ruszac z miejsca, musialem nauczyc sie jezdzic na kole Red_icon_wink Artur to porzadny, pomocny i uczciwy czlowiek. Skrzynie rozwalilem sam- narazie ciesze sie z jazdy na takiej a po sezonie oczywiscie to naprawie. Owszem to moj pierwszy motor pomijajac simsona, znawca strasznym nie jestem, ale jestem bardzo zadowolony z kupna! Motocykl sprawuje sie idealnie do dzis. Jesli wszyscy sprzedajacy byli tacy jak Artur to nikt nie bylby rozczarowany z kupna. Nie mialem stroju to Artur odsprzedal mi swoj stroj za 400zl a buty dorzucil gratis!! Nie znam czlowieka ktory zarzucil arturowi oszustwo ale jednego jestem pewien, jesli ktos mialby tu dostac w ryja to pan z perlejewa za oskarzanie porzadnego czlowieka Red_icon_wink
2015-07-12, 10:00 PM
Szukaj


Wiadomości w tym wątku
RE: r1 rn12 zółta z forum UWAGA NA MINE! - YamahaR1Bstk - 2015-07-12, 10:00 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->