Nowy tor w Pszczółkach na północy
Autor Wiadomość
Dżony Offline
szalony
****

Mściwojów
RN 19

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2014
Reputacja: 6
#61
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Coś na wiosnę będzie napewno na Kisielinie Zołzik obiecała organizować. Ja jestem na 100% i kisielin planuje odwiedzić 8 razy w przyszłym sezonie Red_icon_cheesygrin
Lewy pas i do końca gaz Red_icon_cheesygrin
2015-12-09, 06:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#62
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Dżony ty masz rzut beretem Red_icon_wink

ja bede miał 500km,wiecej niz do Przezmierowa...ale jak faktycznie dużo osób z forum sie skrzyknie to nie wypada nie pojechać, jakby co w pare osób z północy możemy też ruszyć i jakiś wspólny transport ogarnać.

ja ostatnio w każdej wolnej chwili sprawdzam opcje przyczepa/bus.

po pierwsze troche mi szkoda auta do ciagniecia przyczepy,poza tym kiepskie prędkosci z przyczepą,ostatnia sprawa to troche wieksze spalanie niz w busie Red_icon_wink
bus to znowu loteria bo jakbym miał cos kupować to chciałbym sie zamknac w 40tys max,a za to niestety już coś raczej z konkretnym przebiegiem (i tak miałem kupić do firmy,ale sie przebranżowiłem i nie bedzie mi tak czesto potrzebny i jebaniec na placu bedzie stał)
tak źle i tak niedobrze.
znowu wynajem busa to minimum dwa dni po 150-230 za dzień plus kaucja 700zł.

tak źle i tak niedobrze, do wiosny dojde do jakiegoś konsensusu i samo sie pewnie coś wyklaruje.

tak czy tak Kisielin ma być i koniec Red_icon_smile Red_icon_smile
2015-12-09, 06:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#63
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Czy ja wiem ... Kupisz Vito z 20-30 tysięcy bez problema .. ja dałem za 2004 rok 20.000 zł bo chciałem i longa i 5 osób i 150 koni i super stan ....
U mnie też to tak wygląda że auto jeździ od kwietnia do września i potem stoi do kwietnia znowu .. no i niech stoi Red_icon_smile ... Swoje robi w sezonie .. OC to 400/500 zł na rok co to za koszty przy takim przemiale a mieć spanie i dach nad głową .. mieć motóry wewnątrz gdy pada w czasie drogi, opłaty na autostradach za 3,5 tony a nie cudowanie z dodatkowymi winietami na przyczepkę .. czy opłatami na A2/A4 .. BEZCENNE Red_icon_smile
20 tysięcy wystarczy w zupełności .. za 30 kupisz super Vito ja niestety nie mogę na firmę więc miałem trudniej ale takie życie .. I jeszcze jeden plus ( no plus nie plus ) zasadniczo latanie we dwóch tylko trzeba mieć tych dwóch ze CZTERECH - wtedy zawsze ktoś będzie gotów bo z tym jest najgorzej i ja mam właśnie kilka osób w stałym kontakcie żeby ZAWSZE ktoś był do pary .. paliwo na dwóch to margines, ważniejsze jest to że na pewnym poziomie zaczynasz już jeździć jakby jutra nie było .. a jak jesteś sam to KTO BĘDZIE WRACAŁ jak się rączka złamie Red_icon_smile ?? A ciężko się prowadzi już ze złamanym obojczykiem przez 360 km z Poznania a co dopiero z Węgier czy Słowacji - znam z autopsji Red_icon_tongue ..
Także, bier furę na fakturę i heja Red_icon_smile
2015-12-09, 08:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Dżony Offline
szalony
****

Mściwojów
RN 19

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2014
Reputacja: 6
#64
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
No ja mam tylko 135 km do kisielina.Jakby się zebrała większa ekipa na konkretną datę. To moglibyśmy wynająć tor na wyłączność Red_icon_smile to by było coś same r1 coś pięknego
Lewy pas i do końca gaz Red_icon_cheesygrin
2015-12-09, 08:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#65
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
no to prawda bus dużo wygodniejszy,mozna spać na torze itd masa plusów.

powiedz mi tylko jak z tym vito jesli chodzi o rudą? jakies konkretne roczniki miały ten problem jak pamietam i zjadała je konkretnie. w busach jestem dość zielony ale dzisiaj słyszałem opinie zeby kupować T5. no ale T5 to inne pieniadze...a po co. ma jezdzic i sie w miare nie psuć. ja na czesciach nie oszczedzam ale chciałbym kupić coś co troche pojezdzi,a nie zlepa.
jak skoncze dzisiaj papierkowa robote to popatrze w necie i na alledrogo jak to wyglada.

co do złamanych rączek to
https://www.youtube.com/watch?v=lIxsjxr8cQQ
2015-12-09, 09:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#66
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Wszystkie VITO, VIANO, SPRINTER, V-klasse i im podobne gniją Red_icon_smile .. to jest stała wartość w przyrodzie .. Na Sprintera wystarczy splunąć i tego nie zetrzeć a za parę godzin masz już lakier złażący - pierwsze farby tzw. wodne wprowadzone przez Mercedesa - MASAKRA !!
Deko to poprawili w tych po 2005 roku .. ale i tak jest chujnia ...
ALE >>>>>>>>>> jeśli trafisz na dobry egzemplarz który nie był niszczony jak się tylko da, to jest duża szansa że będzie spoko.. Jak ze wszystkim, ktoś szanował to i posłuży dłużej .. Ja mam 2004 rok czyli 11 lat i kupiłem od firmy która go miała od nowości - tyle 9 lat w jednych rękach i technicznie i "wyglądowo" jest całkiem, całkiem .... Owszem tu błotnik malowany tam klapa .. ale to detale - zrobiony ładnie i nawet progi nie są pognite - minimalnie je bierze ... ale dostały bitexu i jeszcze pociągnie kilka lat ..

Co do T5 to małe jest w środku, ciasne .. a silniki i ich głowice to jakaś porażka .. płyn chłodniczy w oleju albo ciśnienie spalin w układzie chłodzenia ... Kolega robił to już 2 razy .. autko nowe z salonu odpoczątku w jego rękach.. od wielu też słyszałem o tym w T5 .. Za to Vitek w modelu 639 to tytan do pracy i jazdy .. idiotyzmem jest ta mata od poduszek w fotelu pasażera .. reszta to wszystko zależy jak dbał poprzednik Red_icon_smile ..

Aaaa ... no i u mnie to rura wydechowa przegniła nad półośką z tyłu ( tylny napęd ) to musiałem pospawać i zrobiłem dwómas ( czy dwumas - nie mam pojęcia jak to się pisze ) jak się okazało 1500 zł absolutnie w błoto bo drgania przy ruszaniu jak się zagrzeje to nie było to tylko podpora wału Red_icon_smile .. za 600 zł notabene .. A tysiące kilometrów idą ostro - tylko olej i filtry..
2015-12-10, 11:24 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#67
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
dzięki A.S

w takim razie na poczatku roku jak sobie poukładam wszystko to zaczne czegos szukać sensowsnego
troche zjechałem na offtop z tym transportem, nie wiem czy jest temat z busami wiec moze cos stworze albo Koczis przeniesie,a jak nie to niech zostanie Red_icon_wink

na Pszczółki bede latał na kołach bo to chyba 19km od trojmiasta,ale na duży tor byłoby to samobójstwem chociaż nie o takich akcjach slyszałem, ale potem jakiś paciak i jest problem,a ja lubie miec spokojna głowa niz robic kupe na torze w razie wywrotki.
2015-12-10, 02:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Dżony Offline
szalony
****

Mściwojów
RN 19

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2014
Reputacja: 6
#68
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Ja byłem parę razy na kołach i nie polecam. Po pierwsze trzeba się pilnować żeby nie zrobić gruza, a po całym dniu na torze jest się tak wypompowanym,że już się nie chce latać i najlepiej jest spakować moto wziąść prysznic i wrócić busem czy autem
Lewy pas i do końca gaz Red_icon_cheesygrin
2015-12-10, 07:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#69
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Kto winkluje w Pszczółkach , podpiął bym się. Kirek !? Wilur1 !? Dariooo !?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-05-24, 08:14 AM przez romuald.)
2018-05-24, 08:12 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#70
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Kirek na pewno bo z tego co wiem to on organizuje tam jazdy ale chyba słabo sie udziela na forum.

Romek jak będziesz chciał przyjechać na tor poznan to służę pomocą Red_icon_smile pokaże palcem co i jak a jak będzie trzeba to i za rączkę zaprowadzę Red_icon_smile polecam fun lepszy niż w kiślu czy pszczółkach...

tu masz strony dwóch organizatorów z terminami i cennikiem

http://www.speed-day.pl
http://www.crmoto.lt/pl
2018-05-24, 10:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#71
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Pewnie, że chce przyjechać pozapierdalać . Szymek!! Trzymam Cię za ,, pale.c,, hehe będziesz Szymuś2 hehe dobrze ?
Kurła!- to kiedy możesz?  a ja się dołączę bo lubię zapierdalać ... ale na torze kurła .. bo łon łot tego  Red_icon_cheesygrin
2018-05-24, 01:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#72
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Jade 22 czerwca i 2 lipca ale z tego co widze to miejsc już brak...planuje tez w sierpniu skoczyć ale nie wiem jak z czasem bede stał to dopiero blizej terminu bede wiedzieć Red_icon_smile
Pisz tak jak ci wygodnie tylko stażem to ja jestem starszy tutaj od Simona Red_icon_cheesygrin
2018-05-24, 01:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#73
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
No to se kurła byłem na Poznaniu... Szymuś1 nic się nie da zrobić !! ?
2018-05-24, 04:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#74
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Czasem ludzie rezygnuja tydzien przed albo nawet pare dni...jak cos sie zwolni i bede o tym wiedzial to dam Ci znac Red_icon_smile
2018-05-24, 05:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dariooo Offline
Dariooo
***




Liczba postów: 152
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
#75
Nowy tor w Pszczółkach na północy
Romcio, ja mam blisko ale jakoś się tam nie zebrałem. Byłem na Poznaniu 21/22.05. Teraz lecę na Słowację i Węgry w Czerwcu Red_icon_smile
[Obrazek: bf85466e08e807706cf44a9a998340e2.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
...umrzesz na 100% więc żyj na 100%.
2018-05-27, 09:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->