GPS-Zabezpieczenie pojazdu motocykla monitoring
Autor Wiadomość
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#1
GPS-Zabezpieczenie pojazdu motocykla monitoring
Więc tak widziałem, że na forum parę osób pytało o zabezpieczenie swojej maszyny lub wyposażenie w nadajniki GPS. Mam kontakt z firmą która zajmuje się tym i mogę pomóc w zabezpieczeniu auta, motocykla, sprzętu budowalnego itp. Poprzez nadajniki GPS oraz radiowy system lokalizacji pojazdu po kradzieży jak i monitoring.
Najlepszą opcją moim zdaniem jest "radiowy system lokalizacji" ponieważ nadajnik jest nie do zlokalizowania przez złodziei. Ponieważ jest wzbudzany na 1 sekundę w celu ustalenia pozycji poza tym jest cały czas uśpiony (marna szansa że złodzieje trafią w tą sekundę), posiada swoje zasilanie więc nie jest wpinany w instalcję pojazdu także żadne większe napięcia go nie uszkodzą, nie ciągnie z instalacji prądu. Z racji, że działa to radiowo pojazd jest do odnalezienia w garażach podziemnych, kontenerach i garażach z pokazaniem dokładnej pozycji. Firma ta współpracuje z markami takimi jak BMW, Porsche, Lexus, Ducati oraz firmami sprzętu budowlanego itp.
Firma działa nie tylko w Warszawie lecz na terenie całej Polski i Europy.
-ciekawa informacja po zakupie takiego systemu można jeszcze otrzymać zniżkę na ubezpieczenie ta fiema współpracuje z ubezpieczalniami
Jeśli ktoś ma jakieś pytania proszę je kierować na PW.

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-03-05, 04:56 PM przez Thor.)
2015-03-05, 04:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
GPS-Zabezpieczenie pojazdu motocykla monitoring - Thor - 2015-03-05, 04:44 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->