wsparcie dla plecaczka :)
Autor Wiadomość
sufitowski Offline
Młody
**

śląsk


Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#1
wsparcie dla plecaczka :)
Czego się nie robi dla ... plecaczka ;-)
Póki co test na kilku kilometrach wypadł mega pozytywnie ... zarówno dla drivera jak i pasażera. Trochę słabo się kładzie na bak bo wbija się w mostek Red_icon_smile jak się samemu zapie.... ale na szczęscie montaż/demontaż to kilka minut ....


Załączone pliki Obrazki
       
2014-04-28, 08:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
artek45 Offline
Konkretny
****

Opolskie
RN 12;)

Liczba postów: 668
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 1
#2
RE: wsparcie dla plecaczka :)
właśnie się zastanawiałem nad tymRed_icon_smile jaki koszt?
2014-04-28, 08:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
darqvader Offline
Wariat
*****

Piotrków Trybunalski
Czas na R6.

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 4
#3
RE: wsparcie dla plecaczka :)
Ameryki nie odkryłeś... Ale fakt faktem gadżet mega przydatny, różnica dla plecaczka o niebo lepsza Red_icon_smile Progress w dobrą stronęRed_icon_smile
_________________________________________________________________

No speed, no fun.
2014-04-28, 08:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
sufitowski Offline
Młody
**

śląsk


Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#4
RE: wsparcie dla plecaczka :)
a kto powiedział że poszukiwałem Ameryki ? Red_icon_smile

drogie to badziewie Red_icon_smile trafiłem używkę za 2 stufki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-04-28, 08:57 PM przez sufitowski.)
2014-04-28, 08:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fredric Offline
Młody
**

wkz
rn01

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
#5
RE: wsparcie dla plecaczka :)
zajebisty patent do pewnego momentu..... kumpel miał to zamontowane w 954 i miał lekkiego dzwona a raczej wymuszenie, dwa tygodnie go jaja napierdalały. Ale sam uchwyt zajebisty nawet się nie wykrzywił hehe za dwie stuffki to okazja :] grzech nie kupić
2014-04-28, 09:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
darqvader Offline
Wariat
*****

Piotrków Trybunalski
Czas na R6.

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 4
#6
RE: wsparcie dla plecaczka :)
Powiedzmy że to było w ramach przypomnienia Red_icon_smile Z tego co pamiętam już kilka osób chwaliło się takowym uchwytem.
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło Red_icon_smile Oby się dobrze sprawował i dawał trochę więcej komfortu z jazdy dla plecaka Red_icon_wink
_________________________________________________________________

No speed, no fun.
2014-04-28, 10:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#7
RE: wsparcie dla plecaczka :)
trzymak jak najbardziej na plus ale jak bym miał kupować to chyba bym celował bardziej w ten z uchwytami w pionie, a nie jak ten w poziomie.






Icon_baseball
2014-04-28, 10:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
agnes Offline
Młody
**




Liczba postów: 21
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 0
#8
RE: wsparcie dla plecaczka :)
z punktu widzenia plecaka...Red_icon_smile
zakładam, że funkcjonalne, i na 100% jeździ się wygodniej i pewniej, ale osobiście nie wyobrażałam sobie nigdy jeździć z uchwytami... zawsze gryzły mi się pojęcia "moto sportowe" i "uchwyty" i wizualnie też tak średnio... a po za tym jazda to sztuka equilibrium na wachlarzu moto-wyzwań Red_icon_wink

przy dobrym uścisku nogami i utrzymywaniu balansu, to właściwie i bez obciążenia Bartka bak był tylko potrzebny do poczucia pod opuszkami palców, "że jest" i do mocniejszych hamowań... oczywiście pomijam sytuacje powyżej 200, gdzie bez baku i małego przyklejenia do pleców było ciężko i osobiście chyba tylko w takiej sytuacji uważam, że uchwyt miałby zastosowanie.

jakbym miała wybierać, to wizualnie bardziej mi podchodzi ten poziomy, choć funkcjonalniejsze wydają się być pionowe, ale ile ludków tyle gustów... najważniejsze aby dodatek przypasował użytkownikowi Red_icon_smile
2014-04-29, 10:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
sosna Offline
Młody
**




Liczba postów: 27
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#9
RE: wsparcie dla plecaczka :)
lepszy z punktu drivera to chyba angrip.ten co pokazany na focie to ma ksywe obrywacz jaj.ale cena czyni cuda.ja wsparlem polski produkt a nie wloski bo wydawal sie przyjazniejszy.trzy srubki przy demontazu ale trzeba wozic 3 stare zeby wrzucic w miejsce wyciagnietych.jak wroce do polski to zrobie zdjecia i wstawie w topiku
2014-04-29, 12:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
sufitowski Offline
Młody
**

śląsk


Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#10
RE: wsparcie dla plecaczka :)
no niestety do tego też trzeba wozić oryginalne krótsze śruby na szybka podmianę ...
2014-04-29, 08:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#11
RE: wsparcie dla plecaczka :)
A ja powiem z jeszcze innego punktu widzenia... taka zabawka zapewnia smierc podczas jakiegokolwiek zderzenia czołowego ... moglbym rozwinac sie bardziej szczegolowo ale po co, po prostu giniesz.
2014-04-29, 08:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
sufitowski Offline
Młody
**

śląsk


Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#12
RE: wsparcie dla plecaczka :)
oj siejecie defetyzm Red_icon_smile positive thinking !Red_icon_smile
2014-04-29, 08:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#13
RE: wsparcie dla plecaczka :)
Kilka razy jechałem z tyłu na moto i nie widzę potrzeby montażu takich wynalazków. Ani to wygodne, a jeszcze zmusza kierowce do jazdy non stop w pochyleniu żeby pasażer mógł się tego chwycić.
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2014-04-29, 09:19 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
sufitowski Offline
Młody
**

śląsk


Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#14
RE: wsparcie dla plecaczka :)
Z tym pochyleniem powiem Wam że nie jest tak źle, też się tego obawiałem. Testując to z moją córką nie trzeba było się wcale składać, zwykła wyprostowana pozycja (jeśli można mówić o wyprostowanej pozycji na R1) - wszystko zależy od zasięgu rąk pasażera Red_icon_smile i bez problemu trzymała się uchwytu.
2014-04-30, 06:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
agnes Offline
Młody
**




Liczba postów: 21
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 0
#15
RE: wsparcie dla plecaczka :)
Mimo, że zawsze preferowałam jazdę bez uchwytów, to właśnie chyba mniejsze pochylenie kierowcy byłoby właśnie z uchwytami, które odstają od baku i plecak nie musi wyciągać się jak struna, żeby go w ogóle dotknąć. W tej sytuacji plusem jest dość spory kąt nachylenia siedzenia pasażera. Normalnie pozycja Bartka nie różniła się za bardzo (jeśli w ogóle) od tej, którą przyjmował latając solo i myślę, że poza sytuaucjami, które wymuszałyby schowanie się za owiewkę, obecność uchwytów niewiele by zmieniła w jego pozycji. Zwykle udawało nam się tak zgrać bez żadnych ścisków czy objęć, że czasem musiał dotknąć mojej ręki, żeby się upewnić czy w ogóle jestem na moto Red_icon_smile no fakt, że raz prawie mnie nie było, ale to z mojej winy, a temat nie na ten wątek Red_icon_wink
2014-04-30, 09:14 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->