Autor Wiadomość
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#41
RE: xenon
Godlefas miałeś jakiś lepszy markowy xenon czy zwykły i najtańszy made in china? Ja miałem bixenon za 200zł i polecić go nikomu nie moge Red_icon_tongue
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-01-23, 04:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#42
RE: xenon
ja mam zwykłe ksenony i jest rewelacja, swego czasy jeden miałem ksenon i druga zwykłą żarówke i zwykłe światło jest po prostu słabe w RN12.

W samochodzie tez mam ksenony, kupiłem zamienniki jakies chińskie za 80 zł i przyznaje że świeciły dobrze tylko na poćzątku, po pół roku światło jest słabe ale i tak dobre.

Jest ktoś kto poleca jakieś dobrej jakości ksenony na lata? Bo te chińskie za 80 zł chyba wywale... świacą tak słabo po pół roku jak oryginały po 8 latach.

Pytam o tyle że są Philipsy za 200 i za 400 - takie same... więc o co chodzi.
Czy jest różnica czy to będzie filips czy osram?
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-23, 04:29 PM przez mad666.)
2013-01-23, 04:16 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#43
RE: xenon
(2013-01-23, 04:09 PM)wilku7 napisał(a): Godlefas miałeś jakiś lepszy markowy xenon czy zwykły i najtańszy made in china? Ja miałem bixenon za 200zł i polecić go nikomu nie moge Red_icon_tongue

za swoje płaciłem 120zł od sztuki- świeciły cały sezon dobrze tylko minusem było to że przełamywał mi się kabel przetwornica- żarnik Red_icon_smile
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2013-01-23, 04:34 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#44
RE: xenon
ale xenony w motocyklach nie sa zadnym prawem uregulowane Red_icon_smile znajomy policjantowi kazal znalec... nieznalazl... puscil go bez zadnych konsekwencji Red_icon_wink
2013-01-24, 12:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#45
RE: xenon
mnie policjant zatrzymał do kontroli i miałem jedną ksenonową K6000 a drugą zwykłą żarówkę, do wszystkiego sie czepiał (opona, tablica, niebieskie postojówki) ale nie do ksenonu i nawet mimo że świeciły na różne kolory to nie wiedział ze tam jest ksenon, ja mu powiedziałem czy może być tak że mam jednego ksenona a druga normalną ... a on na to że "oooo tam jest ksenon? to nie może być bo musi być regulowany automatycznie a czy tu jest regulacja automatyczną wysokości świecenia?" a ja mu odpowiedziałem że nie ma i mnie puścił Red_icon_smile ale powiedział że może być ksenon jeśli jest automatycznie regulowane światło bo cytuje "bo przecież będziesz oślepiał innych". taka historia mi się przydarzyła a policjant znany w Krakowie i w TV często jest Red_icon_smile
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-01-24, 02:11 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#46
RE: xenon
ahahahaha padlem Red_icon_cheesygrin no wlasnie maja balagan juz sami nie wiedza... Red_icon_smile
2013-02-06, 12:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->