Fajny filmik. [cz. 3]
Autor Wiadomość
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
(2020-04-15, 10:15 PM)Koczis napisał(a):
(2020-04-14, 10:52 PM)romuald napisał(a): Kowboj z niego jak należy ,, rolgaz ciężko chodzi nie wiem o co chodzi ,, .... na Pszczółkach pytał czy chce sprzedać ,Dzika, ... mówie nie zabawa dopiero się zaczyna  Red_icon_smile to daj znać jak będziesz chciał !!!  ....  Red_icon_scary  Red_icon_thinking  Red_icon_rolleyes  Red_icon_no  Red_icon_no Red_icon_no Red_icon_no

Romus jak byś za jakiś czas chciał sprzedać dzika to.daj znaka, może bym.i ja w końcu coś z Wami poswirowal na torze Red_icon_smile

dzik nie jest na sprzedaż.... a jeśli to jest kolejka  Red_icon_tongue2

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-04-15, 10:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Kuba sprzedam Ci swoją za rok może dwa

2020-04-16, 06:35 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Romek...pochwaliłbyś się tym dzikiem...i co tam siedzi w nim Red_icon_smile
2020-04-16, 08:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Szymuś1szy  gdzieś kiedyś na torze musimy się spotkać , chcę być w Poznaniu ,Silesi, Pannoni, i Slovaki   Red_icon_smile wszędzie po dwa dni  Red_icon_smile 
Majstry dzik będzie na sprzedaż po mojej śmierci to myślę że za jakie 30 lat Red_icon_cheesygrin   
Kubuś dlaczego nie kupiłeś tej torówki jak ci Asior mówił że takowa jest na sprzedaż !!?? ... było brać nie żałował byś tego kroku  Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-04-17, 12:26 PM przez romuald.)
2020-04-17, 12:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,218
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Ej no Poznań 4 dni!! nie licząc małych torów :-)
2020-04-17, 01:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Materiał w trochę innej specyfice, ale sądzę, że na tyle aktualnej, że warty uwagi, a w szczególności część końcowa ... ta z napisami, więc na telefonie słabo będzie czytać.
W jaki sposób w 2010 roku przewidzieli scenariusz tego, co mamy teraz? Red_icon_scary



Generalnie polecam filmiki tego gościa ... podróżnik azjatycki (obecnie na Filipinach  Icon_rock ), nadprzeciętny luzak  Red_icon_cool
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2020-05-02, 07:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
https://youtu.be/JhTf7cBeGcs

Elegancko wyjaśniona zasada działania sprzęgła.
2020-05-04, 11:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
2020-05-05, 03:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Wracałem z Szczecina i jako audiobooka takie coś se włączyłem:



Dość długie, ale czasu miałem sporo, a materiał z każdą minutą coraz bardziej wciągał.
POLECAM ... choć by posłuchać na raty, bo warto Red_icon_cool
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2020-05-07, 06:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Ale mnie dziś ciśnienie skoczyło...

https://youtu.be/cLXYQ1YLhfY
2020-06-11, 08:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Poszło w Świat Red_icon_smile .. pewnie szybko dostane namiary Red_icon_wink ..
2020-06-11, 08:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Lukasz__ Offline
Młody
**

KRK
RN22

Liczba postów: 22
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Piękny buraczek, aż żal że się nie udało upolowac
2020-06-11, 09:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Szeryf polskich dróg w aucie Red_icon_smile
2020-06-12, 08:09 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tomek110283 Offline
Użytkownik
***

Piotrków Tryb
RN 22

Liczba postów: 459
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 1
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
:-)no ależ się uniosłeś
2020-06-12, 12:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
ja to nawet nie reaguje na takie trąbienie dopóki by mi nie podszedł trycać albo puknął w moto. wtedy luta na morde

2020-06-15, 02:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Hej silnikowcy i motomaniacy!!!  Icon_rock
Pomijając wątki polityczno-społeczne poniższego materiału, zobaczcie, jakim polskim motocyklem moglibyśmy jeździć!
Silnik X4, (gwiazda) dwusuwowy z opróżnianiem i napełnianiem komory przez kanały ... uwaga ... w tłoku Red_icon_surprised , szacowane 100-120 kM przy 500 ccm. 
Ale to musiało by iść z gazu  Red_icon_cheesygrin

Niecierpiliwi niech se przewiną w okolice 11-tej minuty, ale polecam poświęcić te 55 minut i obejrzeć całość, bo warto  Red_icon_smoke


======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2020-06-21, 08:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
sorry ale koleś nie ma pojęcia.....
przypomina mi to morawieckiego milion aut.....
branża automotive sie napierdala z tego jak nie wiem....
produkcja samochodu czy motocykla  to nie hala 5 tyś m2, i parę osób tylko jebane przedsięwzięcie 
co innego seryjna produkcja co innego samoróbka w moich okolicach woła się na to "copek"
papier wszystko przyjmie, a na końcu testów się okazuje że jednak ten element konstrukcyjny, który odpowiada za innowacje w tym przypadku tłok, to on te kanały to musi mieć zatkane - i po innowacji, bo na dzień dzisiejszy na ziemi nie ma materiałów które nie zmieniały by  wymiarów przez cały cykl życia produktu w pełnym zakresie temperatury pracy, łącznie z chwilowym przegrzaniem +50%.... i kurwa pęka  Red_icon_thinking
i nagle się okazuje że model matematyczny tak pięknie działał a po złożeniu kupa złomu...
a ten koleś ma tylko grafikę wy-renderowaną, a gdzie MES  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
wiem wiem dziadek z mercedesem na wodę i wiele innych "patentów" a to ekonomia a to bezpieczeństwo ... pomysły osób nudzących się, prawda taka
myślicie że jak by to działało to automotive z swoja kasą przejmował by się własnością patentową jakiegoś polaczka ??
patrz zderzak Łągiewki... w sumie ciekawe jak spraw się zakończyła ??
Chinole robią kopię 1:1 BMW X5  i sądy nie widzą podobieństwa i odrzucają roszczenia BMW...
uwierzcie mi jak coś działa to można się pochwalić tak ooo a te chuje to mi patent na to ukradły......
takie o to moje zdanie....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-06-21, 09:16 AM przez simon68.)
2020-06-21, 09:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Ludzie boją się wszystkiego co nowe itd. Widać po pomysłach kierownictwa u mnie w pracy. Wdraża się jakieś zjebane przepisy, zalecenia, a coś co funkcjonuje lepiej jest odsuwane na bok.

Niedawno oglądałem film o Kałasznikowie jakie miał problemy, brak zaplecza, wiedzy, umiejętności rysunku technicznego itd i po kilku próbach udało się, jeb, wygrał konkurs i stworzył do dzisiaj zajebistą broń.
Niedawno do jednostki dostaliśmy strzelby (wielkie, ciężkie, do konwoju się nie nadają z tych względów ) ale są i chuj, ktoś do łapy musiał dostać i sprzedać tego chujstwa po jednostkach, gdzie i tak się używa stare PM-y. (małe, stosunkowo lekkie, z kolimatorem)

Podejrzewam, że system wielu ludziom robił pod górę. Ciemnym narodem nie jesteśmy widząc po tym ile intelektualistów wyjechało za granicę i są cenionymi specjalistami.

Pisane ogólnie, nie tylko do tego modelu silnika. Dlaczego więc nie próbować albo nie dać komuś szansy?
Moda na elektryki ale co z tymi bateriami i akumulatorami zużytymi? Raczej nie ekologia.
2020-06-21, 10:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
(2020-06-21, 10:21 AM)Zygi napisał(a): Ludzie boją się wszystkiego co nowe itd. Widać po pomysłach kierownictwa u mnie w pracy. Wdraża się jakieś zjebane przepisy, zalecenia, a coś co funkcjonuje lepiej jest odsuwane na bok.
Nie wiem w czym robisz, ale ludzie nie boją się tego co nowe, tylko od pomysłu do realizacji czasem dłuższa droga niż się zgłaszającemu wydaje, a wszystko musi mieć jeszcze jeden aspekt, sens ekonomiczny,
u mnie w firmie jest coś takiego jak kaizen, i każdy ma prawo zgłaszać ulepszenia.... niektóre projekty są brane pod uwagę i wdrażane a pomysłodawca dostaje za to $$, ale niektóre to uwierz... chłopaki z ani mru mru czy młodych panów to mieli by niezłe tematy na skecze....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-06-21, 11:10 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
W poprzedniej firmie przy wdmuchiwaniu sprężarką światłowodów i w ogóle w telekomunikacji. Miałem kilka pomysłów na niskim, pracowniczym poziomie, pracowałem w terenie nie przy komputerze to niejednokrotnie "Starsi" pokazywali młodym gdzie jest ich miejsce, ale to raczej wynikało z ich charakteru, jednak po czasie przyznawali racje, że to przyśpieszało pracę i nie trzeba się tak narobić.

Koniec OT
2020-06-21, 02:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->