Fajny filmik. [cz. 3]
Autor Wiadomość
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/a...listy.html

Konkret gleba. Piesi mieli sporo szczęścia.
2019-11-19, 06:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nerVousBEAST Offline
Użytkownik
***

Śląsk, Orzesze
R1 RN23

Liczba postów: 306
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 3
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
(2019-11-19, 06:51 PM)zybex napisał(a): http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/a...listy.html

Konkret gleba. Piesi mieli sporo szczęścia.

I typowe wymuszenie. Na biednego nie trafiło DZBAN z audi powinien pokryc szkody z wlasnej kieszeni, by sie nauczyli jebancy...
2019-11-19, 07:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Nerwus młody jesteś  Red_icon_smile mało chleba zjadłeś   Red_icon_wink Życie Cię nauczy pokory oby w czas !!!
2019-11-19, 08:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nerVousBEAST Offline
Użytkownik
***

Śląsk, Orzesze
R1 RN23

Liczba postów: 306
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 3
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
iksde Red_icon_cheesygrin
2019-11-19, 09:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
chyba przy tym filmiku była debata czy hamować do końca czy kłaść od razu moto. wiadomo co sytuacja to inaczej ale akurat tutaj lepsze okazało się położenie czy zrobił to umyślnie czy przypadkiem. ja raczej w większości przypadków wolałbym hamować do końca ale łatwo mówić jak się siedzi w fotelu

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-11-19, 10:04 PM przez Kafel.)
2019-11-19, 10:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
(2019-11-19, 10:03 PM)Kafel napisał(a): chyba przy tym filmiku była debata czy hamować do końca czy kłaść od razu moto. wiadomo co sytuacja to inaczej ale akurat tutaj lepsze okazało się położenie czy zrobił to umyślnie czy przypadkiem. ja raczej w większości przypadków wolałbym hamować do końca ale łatwo mówić jak się siedzi w fotelu

tu raczej było mocno na hebel, a opona ciort wie jaka ślizgła zamiast skleić i gleba

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-11-19, 10:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
A po ujj hamować panicznie i rozdupcać wszystko jak można ominąć ... Ale po co komu się nauczyć czegoś skoro można tak efektownie trafić do "hal of fejm".. Do tego, co to za trudność motocyklem jeździć jak każdy z nas od małego jeździł na rowerze ..

I fajnie jest obejrzeć ten film "po klatce" .. sporo widać Red_icon_wink ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-11-20, 09:51 AM przez A.S..)
2019-11-20, 09:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
hmm tak patrząc na slow motion, to on nie hamował ino chciał od razu na kolano.... ino opona nie skleiła Red_icon_rolleyes ....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-11-20, 11:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
niebieski708 Offline
Użytkownik
***

Płock
R1 rn12

Liczba postów: 403
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Miałem podobny ślizg i sytuację... tak jak Simon pisał, opona nie skleiła. Ominąć się nie dało bo z przeciwka jechały auta. Mózg wybrał najbezpieczniejszą opcję... hamowanie, niestety wyszło jak zawsze  Red_icon_cheesygrin
2019-11-20, 12:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tomekwwl Offline
Użytkownik
***

WOŁOMIN
RN 22

Liczba postów: 234
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Dokładnie tak jak AS napisał 
Lepiej omijać jak hamować
Ale żeby to opanować to trzeba swoje wyjeździć, jak to powiedział  Keith Code pozbyć się reakcji obronnych Red_icon_wink
Może komuś coś pomoże https://www.youtube.com/watch?v=noPPUnU6p5E
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-11-20, 05:05 PM przez tomekwwl.)
2019-11-20, 04:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Hamował Simon ... Najpierw wybrał najgorszy kierunek ominięcia .. czyli jak zawsze pojechał tam gdzie patrzył a jak zawsze ŹLE patrzył bo na auto zamiast szukać drogi ucieczki .. a jak autem podjechała ( czy podjechał ) jeszcze bardziej to wcisnął kalmę i koło puściło Red_icon_sad .. zresztą na linii - ( z tego co mi się wydaje ) ..
Złota zasada - widzisz zagrożenie >> szukasz drogi ucieczki, musisz ocenić tylko czy hamować póki jedziesz PROSTO i potem omijać czy jest na tyle spoko że możesz tylko zwalniać i omijać pokazując fakara Red_icon_smile .. Ale hamujesz MAX jeśli masz kawałek prostego odcinka .. jeśli nie to tylko omijanie - nawet po chodniku ale omijanie .. :/
2019-11-21, 09:35 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
na takie sytuacje, to zajebiście jazda na crossie ćwiczy technikę, bo tam nigdy nie wiesz kiedy przód czy tył poleci bokiem, i zabawa sprzęgło gaz hamulec balans ciała i omijanie drzewa które wyrosło nagle metr przed ryjem, to jest mega frajda + wyrabianie techniki......

ino cza po zimie potem uważać jak na sporta się siada,
raz miałem tak.. spox pogoda w marcu wytargałem R1 i jak to mówią w koło komina, a cała zima w siodle na KTM góry lasy....
i siedzę na tej R1 start, pierwszy zakręt w lewo 100 metrów od domu, podciągniecie się że jaja na kierownicy lewa noga do przody, jeb na tylny i po manecie, jak erka szła bokiem to w głowie... co ty kurwa debilu robisz to nie to moto.... ale winkiel w stylu crossoffym na R1 zaliczony  Red_icon_tongue2

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-11-21, 10:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
Fajny filmik. [cz. 3]
Kawał historii...

https://youtu.be/WtGy7ZiB-b4

Wysłane z mojego S8 przy użyciu Tapatalka
2019-11-24, 09:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
A co ważne te japońskie maszyny z filmu nadal jeżdżą po naszych drogach Red_icon_smile .. te pozostałe to już historia ..
Miałem TS350 ... więcej się pchało tego dziadostwa niż jechało .. wibracje takie że zegarów nie szło odczytać Red_icon_wink .. w MZ nieco lepiej .. szczególnie po wprowadzeniu tarczówki z przodu bo zahamować tym to był dramat w stosunku do mocy ..
Głównie latało się po leśnych drogach czy asfalcie gdzieś w mało uczęszczanych miejscach ( u nas droga do oczyszczalni ) .. oczywiście bez prawka, bez dokumentów ... jak to zabawy w wieku 14-17 lat .. no ale były to całkiem inne i wspaniałe czasy ... To "RODO" na koniec filmu jest najlepszym podsumowaniem tego co się z Polską porobiło od tamtych dni .. :/
2019-11-24, 10:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Wojtuś wróciły tamte chwile, te noce nieprzespane przy świetle księżyca z Martą Agnieszką Moniką .. moja pierwsza żona i jedyna była tedy za młoda na te wyjazdy .... To były piękne NOCE , ile się omacałem cycków Kafelku i nie tylko macałem  Red_icon_cheesygrin 
JAWA I ETZta kocham was za to !!!

Asior , trafiłeś na sprzęt w którym nie potrzebnie śrubokrętami kręcili poprzednicy. Ja miałem fabrykę, półroczną z niecałym tyśkiem przebiegu i przez 3 sezony zupełnie nic sie nie działo tylko benzyna w bak, po tym zmieniłem na MZ ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-11-24, 10:52 AM przez romuald.)
2019-11-24, 10:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Romcio szatanie......... Red_icon_cheesygrin Z tymi wracającymi chwilami to masz rację , choć moje, chwilkę później Red_icon_wink
Notabene też ostatnio wpadłem na te kroniki z lat 80/90 Wojtku, oglądałem sobie wspominając z nostalgią lata 90.
Kiedyś to było ..........Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-11-24, 11:33 AM przez żaba.)
2019-11-24, 11:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
Fajny filmik. [cz. 3]
Tak jak piszecie ..oj działo się działo hehe jazda bez prawka po lesie i inne akcje o których raczej... opowiem gdzie indziej hehe , zdarte kolana i łokcie - poparzona zawsze prawa łydka od tłumika i naprawdę mnóstwo innych ciekawych historii..

Zajeżdżone silniki i te remonty....ech - skądś człowiek musiał nauczyć się jak kręcić śruby hehehe (pamiętacie wypadającą dwójkę w etz, krzywiący się silnik albo wieczne problemy z zapłonem w jawie)
..albo.. czym latała wtedy nasza władza hehe (Nyską )..oj było fajnie - jak się teraz pomyśli to człowiek albo był głupi albo odważny hehe

...o cyckach nie opowiem hehehe

...aaa wydaje mi się że Kuba kręcił ten materiał poznaje jego rękę hehe
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-11-24, 11:47 AM przez Robot.)
2019-11-24, 11:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Dosłownie wszystko się zgadza Wojtku Red_icon_smile aż łezka się w oku zakręciła Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2019-11-24, 11:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
(2019-11-24, 11:32 AM)żaba napisał(a): Romcio szatanie......... Red_icon_cheesygrin 

Daje słowo że żadnej dziemczyny nigdy do niczego nie zmusiłem  Red_icon_smile Od małego byłem dżentelmenem  Red_icon_wink
2019-11-24, 06:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Romciu .. ja kupiłem TS350 za 1200 zł w Limanowej ... Miała 11 właścicieli i było to 13 lat temu ... a ile miał ten motocykl lat to nawet nie pamiętam Red_icon_smile ... Teraz założyłbym zapłon "DZIK" - bo zapłon był problemem i węgliki na świecy .. i pewnie bym naparzał bo reszta silnika była JAK DZWON !!! ALE >> tak czy inaczej Japonia przetrwała na luzie do dzisiaj a pojazdy naszej młodości jak nasza młodość .. cóż Red_icon_tongue ...
2019-11-24, 09:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->