Odszkodowanie do ubezpieczyciela drogi
Autor Wiadomość
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#4
RE: Odszkodowanie do ubezpieczyciela drogi
2 lata prawniczej walki w cudzysłowie bo w sumie to wszystko toczyło się strasznie opieszale. Firmy ubezpieczeniowe uchylają się od odpowiedzialności, musisz tylko PRAWNIE udowodnić sprawe, mam kolege w Warszawie prawnika który pomoże za małe pieniądze. Sam zabierałem się za ten temat i pierwsze co zrobiłem to polazłęm do Rzecznika Praw Konsumenta i to on mi mocno pomógł bo przygotował wszystkie prawne punty o które się tak oparłem że no nie mieli szans. Kwestia jeszcze udowodnienia i udokumentowania. Mimo że u mnie były 2 jednostki policji z różnych rejonów ubezpieczalnia była na tyle beszczelna że podważała ich jako świadków w zaistniałej sytuacji. Najlepsze było to że ubezpieczalnia i zarządca drogi współpracowali i określili że tam gdzie wskazałem uszkodzenie drogi które doprowadziło do uszkodzeń jest zupełnie w innym miejscu i że ściemniam- okłamuje zarząd dróg powiatowych i cały system Państwowy haha ! Przyznaje że przejebane jest oczekiwanie pół roku na sprawe która trwa 2 minuty i jest o treści: "sąd popełnił błąd i źle zawiadomił powoda, musimy przełożyć rozprawe na inny termin" ... wtedy myślałem że się rozpłacze. W sądze traktują uczciwego człowieka jak ścierwo, to moje zdanie. DLa ubezpieczalni odpychanie odpowiedzialności ipróba odmowy ubezpieczenia to norma bo ryzykują tylko odsetki i opłaty sądowe. TO dla nich pryszcz bo raptem dostałem odsetek 200-300 zł po 2 latach a koszty sądowe to chyba z 500 zł. WYobraźcie sobie że dobrałem się w sądzie do akt ubezpieczeniowych: ubezpieczyli droge na 15 tys zł odcinek paru km na rok czasu...............pytanie zagadka: ile kasy biorą np za ubezpieczenie wszystkich dróg wokół Krakowa >??? Kraju ???? Większość nie wypłacają, 20 % wypłacają kilka procent przegrywają sprawy. Rezultat: opłaca się im ten proceder.
Co możemy robić: być cierpliwi i bardzo mocni, trzeba szperać w prawie mocno i wręcz je poznać. Co nam to da? Da nam to to że w dupe nie będa nas posuwać bo kiedyś jak w moim poprzednim aucie uszkodziłem koło na asfalcie który był zdegradowany im podarowałem ... bo byłem cieniasem.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-09-24, 09:06 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Odszkodowanie do ubezpieczyciela drogi - mad666 - 2013-09-24, 09:06 PM
RE: Odszkodowanie do ubezpieczyciela drogi - brak_konta - 2013-09-25, 04:34 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->