Autor Wiadomość
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#21
RE: ahhhh [*]
jezeli kolega nie ma prawka to juz po sprawie ;0 wina zawsze jest po stronie osoby kierujacej bez uprawnien tak ze lipa z odszkodowaniem bedzie... jedyna opcja to ten w ktorego uderzyles musial by byc pod wplywem jakichs srodków
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-03, 03:14 PM przez Gr4.)
2013-04-03, 03:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#22
RE: ahhhh [*]
Najważniejsze że jesteś cały.

Niestety nie za mądrze zrobiłeś przyjmując ten mandat, bo teraz nie masz za pola manewru i w dodatku ściągną z ciebie naprawde tej hondy ;/
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2013-04-03, 03:31 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#23
RE: ahhhh [*]
przykro mi z powodu wypadku no i oczywiscie za brak prawka wina spada na Ciebie i ubezpieczalnia sie wypina !!!
R6...RN09,RN12,RN19,RN22
2013-04-03, 03:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
scigus Offline
LubieTruskawki
**




Liczba postów: 77
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 1
#24
RE: ahhhh [*]
lipa ;/ ale jak nie masz prawka to przegrasz kazdą sprawe... niestety ... on wyjechał ale Ty bez prawka nie powinienes w ogole tam byc.... tak Ci powiedzą w sądzie... ;/
2013-04-03, 03:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
brak_konta
Unregistered




 
#25
RE: ahhhh [*]
2013-04-03, 03:53 PM
Odpowiedz cytując ten post
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#26
RE: ahhhh [*]
ale w sumie dzwonilem do agentki w twojej sprawie i okazalo sie ze nie do konca musi byc tak jak pisalem wyzej...z drugiej strony dziwie sie ze dostales mandat ...przeciez to nie twoja wina...
dowiedzialem sie ze to glownie zalezy od okolicznosci zdarzenia_czy on ewidentnie mial wine 100% czy ewentualnie nie przyczyniles sie do tego wypadku oraz firma ubezpieczeniowa jak ona na to...
Tak wiec z góry nie mozna powiedziec ze sprawa jest przegraba!!! (tylko ten mandat-??!!!)

najsmieszniejsze jest to ze mam znajomych co maja wlasna firme ubezpieczeniowa(prowadzi ja kobieta i jej mąz) z czego maz pracuje tam jakis czas a zona prawie cale zycie i jak rozmawialem najpierw z nim(moj pierwszy post) to powiedzial to o czym napisalem na poczatku, a za chwile z ciekawosci zadzwonilem do zony która powiedziala mi co innego-dodam ze nie pracuja razem(maja osobne biura)


mimo wszystko zycze powodzenia z ta sprawa!!!
R6...RN09,RN12,RN19,RN22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-03, 03:57 PM przez lukasbmw.)
2013-04-03, 03:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marcine13 Offline
Młody
**

Kraków
Brak:(

Liczba postów: 77
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#27
RE: ahhhh [*]
Jak przyjales mandat to po sprawie, przyznales sie do winy.
2013-04-03, 04:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#28
RE: ahhhh [*]
szukajce dla mnie kupców na r1 tylko sprzedam bez ramy. a tak to pogonie wszystko całością...
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2013-04-03, 04:11 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
aras1313 Offline
Użytkownik
***


R1 2006

Liczba postów: 311
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#29
RE: ahhhh [*]
to daj foto jak to wyglada
2013-04-03, 04:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
feniks_01 Offline
Użytkownik
***

Cieszyn
RN04

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#30
RE: ahhhh [*]
Dokładnie, sprawa nie jest taka przegrana od razu. Mandat przyjąłeś bo byłeś w szoku, tak się tłumacz. Czemu nie było karetki itd i czemu od razu Cie zwinęli na komisariat? Skontaktuj sie z agentem ubezpieczeniowym i powie Ci cała prawde co robić dalej, tylko nie czekaj z tym tylko jutro załatwiaj. Jesli była ewidentna wina gościa z hondy to Ty owszem, dostaniesz mandat za brak prawka ale walcz o ubezpieczenie.
RN04 Red_icon_mad

If I go crazy then will you still call me Superman?‎
2013-04-03, 04:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#31
RE: ahhhh [*]
Kiedyś jak pytałem psa Czy za dzwona bez prawka od razu jest moja wina powiedział, że nie, wina jest tego kto spowoduje wypadek i przepisy obowiązują normalnie nawet jak dzwona ma się po pijaku i nie jest z winy pijanego tez rozpatrywane jest czy jego pijaństwo mogło się przyczynić do wypadku to mi powiedział gość z drogówki, że problem może być tylko z ubezpieczalnią więc niepotrzebnie przyjąłeś mandat za wypadek. Za brak prawka tez nie dostałeś bo rozumiem, że na auto masz skoro dostałeś 300zł to za brak wymaganej kategorii (500zł jest za brak prawa jazdy natomiast 300zł można dostać nie za brak prawka tylko za brak wymaganej kategorii do prowadzenia danego pojazdu). Więc ja na Twoim miejscu jesli nie była to Twoja wina nie przyjął bym mandatu za wypadek tylko za brak wymaganej kategorii a z ubepieczycielem to może być ciężko

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-03, 04:30 PM przez Thor.)
2013-04-03, 04:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#32
RE: ahhhh [*]
ale spokojnie, ja mam prawojazdy na B i T ... czyli znam przepisy ruchu drogowego...
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2013-04-03, 04:36 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marcine13 Offline
Młody
**

Kraków
Brak:(

Liczba postów: 77
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#33
RE: ahhhh [*]
Ale mandat przyjęty, wujek policjant powiedział ze jeśli przyjales mandat to potem cieżko wyjść z tego przed sadem. Czesci tez sprzedajesz interesują mnie kierunki mocowanie tablicy?
2013-04-03, 04:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#34
RE: ahhhh [*]
nie za szybko z ta decyzja odnosnie sprzedazy czesci...
R6...RN09,RN12,RN19,RN22
2013-04-03, 04:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#35
RE: ahhhh [*]
nie sprzedaje czesciami tylko całością Red_icon_smile
kurwa, troche mnie zaniepokoiliście tym, że ubezpieczalnia nie pokryje kosztów naprawy jego auta... :/
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-03, 04:50 PM przez godlefas.)
2013-04-03, 04:49 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#36
RE: ahhhh [*]
Dupy dałeś, że przyjełeś mandat. Właśnie dzwoniłem do znajomego policjanta. Powiedział, że powinieneś dostać mandat za brak wymaganej kat prawa jazdy. Gość z hondy powidzien dostac mandat za spowodowanie kolizji skory wyjechał z pod porządkowanej. To, że nie masz lejców na moto nie znosi na Ciebie winy z urzędu za spowodowanie kolizji/wypadku. Musisz się od tego odwołać.

Podam Ci przypadek mojego brata z zeszłego roku. Łepek 17lat. Szalał skuterem po mieście. Wiadomo bez karty moto rowerowej nie może chyba, że ma skończone 18 lat. A nie ma. Gość wyjeżdża z pod porządkowanej łepek w niego wali 50km/h. Pierwsze co karetka i szpital. Policja uznaje gościa za winnego mimo tego, że brachol nie ma żadnych uprawnień. Wysyłamy papiery do ubezpieczalni która odrazu odpisuje, że nic nie wypłacą bo młody bez uprawnień. Odwołanko, że policja wskazała sprawce. Nie ukarali młodego za brak uprawnien i po dwóch tyg wypłacili odszkodowanie.

Więc zaczynaj odrazu zalczyć bo masz o co przyjacielu

Pozdro
2013-04-03, 05:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#37
RE: ahhhh [*]
dokladnie tak jak pisze Baca(wielki zbój) .
Odwołanie i prawnik i bedzie po sprawie .....
nie daj sie wjebac bo sie nie wypłacisz ...... gosc od hondy pujdzie do aso a w aso za sam jeden elemet blacharski krzykną ci z 5-7tys zł + na miejscu nic go nie boli a puzniej płać za zdrowie psiegokutasa ......
w wielkim skrocie tak jak pisalem od poczatku ...... ATAKUJ DO PRAWNIKA .
wygrywasz sprawe i wtedy zaczynasz zdrowotne a wtedy.... kupujesz r1 i w tedy2... walimy piwko z Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-03, 05:44 PM przez incom.)
2013-04-03, 05:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#38
RE: ahhhh [*]
ale ja mu przyjebałem w dupe czyli że zdążył włączy sie do ruchu i że jak w dupe to moja wina... no kurwa nie wiem co myślec...
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2013-04-03, 05:45 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#39
RE: ahhhh [*]
o karwa ..............
tak czy siak podlec pogadac z prawnikiem ...... bo jesli okaze sie ze jednak mozesz to wygrac to troszke poprawi to twoj portfel .... wiesz jacy sa ludzie wykorzystaja wszystko zeby sie dorobic ....
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-03, 05:48 PM przez incom.)
2013-04-03, 05:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#40
RE: ahhhh [*]
(2013-04-03, 05:45 PM)godlefas napisał(a): ale ja mu przyjebałem w dupe czyli że zdążył włączy sie do ruchu i że jak w dupe to moja wina... no kurwa nie wiem co myślec...

Nic Cię to nie powinno interesować. Wymuszenie pierwszeństwa następuje wtedy kiedy osoba włączająca sie do ruchu zmusza Cię do hamowania w celu uniknięcia kolizji. tym przypadku nie dałeś dary wyhamować. Co powiesz w przypadku kiedy gość (pod warunkiem, że to nie ADAM KORNACKI) zatrzymuje się w zatoczce autobusowej. wyjeżdża i walisz go w dupe? Wita ewidentnie jest tego kogośRed_icon_cheesygrin

WALCZ KURRR... BO MASZ O CO:B
2013-04-03, 05:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->