Nowe rękawice
Autor Wiadomość
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#21
RE: Nowe rękawice
a ja własnie koledze zleciłem by mi w usa kupił SP1

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-03-23, 03:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bpr1 Offline
ZIOMUS
****

Haugesund/Viken
BMW E46

Liczba postów: 594
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#22
RE: Nowe rękawice
(2013-03-23, 11:18 AM)feniks_01 napisał(a): Też chętnie bym sie czegos dowiedział o tych rękawicach jak i o inych modelach tej firmy bo planuję zakup rękawic. Więc podpinam sie pod temat.

Ja bardziej o opinie gorszego modelu bym prosił jeśli ktos posiada Red_icon_smile

http://moto.allegro.pl/rekawice-motocykl...52807.html

No obecnie latam w takich SHIMA-ch
naprawde spoko wygodne sa na maxa
Jest to Polska firma wiec wspierajmy troche rodzimy przemysł
Ja za te pieniadze naprawde warto, latam w nich 3 sezon jedyne co to tu gdzie były białe troszke zciemniały
2013-03-23, 06:09 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pewus Offline
Konkretny
****

Powiat Chrzanowski
RN20 US

Liczba postów: 633
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 3
#23
RE: Nowe rękawice
przymierzałem dziś Handroidy w jednym z Krakowskich sklepów i zakochałem się Red_icon_smile leżą lepiej na mnie niż GP PRO, nie ograniczają ruchomości w stawach palców i śródręcza, każdy palec wchodzi do końca, bardzo przyjemne w dotyku - gdy włożyłem je pierwszy raz na ręce pomyślałem, że to lepsze od sexu Red_icon_smile
2013-03-23, 06:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#24
RE: Nowe rękawice
Hehe. A powiedz jak zakładanie przez to centralne zapiecie, mam szeroka dłoń i tego sie obawiam. W gp pro aż trzeszcza sciagacze Red_icon_smile

Tak przy okazji bo miałem Cie atakować wcześniej pies na twoim avku to kopia mojego Red_icon_smile co to za gryzak ? Rasowy ?
2013-03-23, 06:45 PM
Odpowiedz cytując ten post
Pewus Offline
Konkretny
****

Powiat Chrzanowski
RN20 US

Liczba postów: 633
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 3
#25
RE: Nowe rękawice
(2013-03-23, 06:45 PM)PonuryKlecha78 napisał(a): Hehe. A powiedz jak zakładanie przez to centralne zapiecie, mam szeroka dłoń i tego sie obawiam. W gp pro aż trzeszcza sciagacze Red_icon_smile

Tak przy okazji bo miałem Cie atakować wcześniej pies na twoim avku to kopia mojego Red_icon_smile co to za gryzak ? Rasowy ?

przymierzałem rozmiar M i wsunąłem w nie ręce pewnie i bez problemów, wiadomo jakiś tam opór był, jako że nie były to używane rękawice robocze, które przeżyły noszenie kilkudziesięciu palet pustaków i worków z cementem Red_icon_smile. Pamiętam też, że z GP PRO roz. M miałem większe problemy, żeby je założyć więc chyba coś w tym jest...

Co do pieska to Owczarek Niemiecki - nie ma rodowodu niestety bo był chyba 4 z miotu ale i tak wyszedł z niego niezły niedźwiedź Red_icon_wink. W ramach off topu wrzucę tutaj fotkę jak był szczeniaczkiem i trzymam go na rękach Red_icon_wink
http://img17.imageshack.us/img17/6246/treningte.jpg
2013-03-23, 07:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#26
RE: Nowe rękawice
Hahahahaha , padłem Red_icon_smile szczeniak , toz to kucyk bez siodła Red_icon_smile zajebisty. Dzięki za info odnośnie rekawic. Coraz bardziej ostrze sobie na nie zeby. Moje jak przezyja ten sezon to będzie cud, więc zbierają sie powody do wymiany. Muszę przymierzyć jeśli jak piszesz sa takie dobre.
2013-03-23, 07:29 PM
Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#27
RE: Nowe rękawice
Kurcze, a ja zawsze kupuję rękawice za 150-180zł i jakoś na 2-3 sezony starczają. Nie widzę potrzeby kupowania rękawic za 800zł. Dla mnie to przesada. Co innego kombi, kask, czy buty, tu nigdy nie żałuję kasy, ale na rękawice jakoś więcej jak 200zł nie dam.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-03-23, 09:17 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#28
RE: Nowe rękawice
Powiem ci Koczis że fakt cena kosmos, nie mówię ze kupię po prostu mi sie podobają. Jak kasy starczy to może na przyszły sezon Red_icon_smile w tym jest plan żeby jeszcze te wymęczyć.
2013-03-23, 09:31 PM
Odpowiedz cytując ten post
Pewus Offline
Konkretny
****

Powiat Chrzanowski
RN20 US

Liczba postów: 633
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 3
#29
RE: Nowe rękawice
jestem przekonany, że najczęściej w mniej lub bardziej poważnych wypadkach motocyklowych urazom ulegają kończyny górne i dolne. Nie sądze, że marginesowanie rąk jest dobrym pomysłem skoro w odruchowo w pierwszej kolejności to nimi próbujemy się podeprzeć w czasie upadku. W wysokiej klasy rękawiczkach takich jak Handroid lub GP PRO są zastosowanie świetne protektory tłumiące i rozpraszające siły działające na ręce podczas uderzenia, a specyficzna konstrukcja rękawic ograniczająca nadmierne zginanie czy prostowanie stawów nadgarstka przyczynia się dodatkowo do ochrony więzadeł i ścięgien. Osobiście jeździłem do tej pory w rękawicach Tschula za bodajże 120 zł i dzięki Bogu nie miały jeszcze crash testu Red_icon_wink ale sądzę, że jakby do czegoś doszło to bez L4 i rehabilitacji by się nie obeszło Red_icon_wink
2013-03-23, 09:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#30
RE: Nowe rękawice
Jeśli chodzi o ochronę to gp dają radę tzn. widać ze konstrukcja przemyślana tylko jakość za tą cenę powinna być lepsza :/
2013-03-23, 09:45 PM
Odpowiedz cytując ten post
lionel Offline
Młody
**




Liczba postów: 48
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#31
RE: Nowe rękawice
alpiny sa the best Red_icon_cooluwaga na chinskie podrobkiRed_icon_surprised
2013-03-23, 11:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#32
RE: Nowe rękawice
Sam mam alpiny i nie są the best ... Niestety
2013-03-24, 04:09 AM
Odpowiedz cytując ten post
Sonix Offline
Młody
**




Liczba postów: 68
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#33
RE: Nowe rękawice
(2013-03-23, 09:43 PM)Pewus napisał(a): jestem przekonany, że najczęściej w mniej lub bardziej poważnych wypadkach motocyklowych urazom ulegają kończyny górne i dolne. Nie sądze, że marginesowanie rąk jest dobrym pomysłem skoro w odruchowo w pierwszej kolejności to nimi próbujemy się podeprzeć w czasie upadku. W wysokiej klasy rękawiczkach takich jak Handroid lub GP PRO są zastosowanie świetne protektory tłumiące i rozpraszające siły działające na ręce podczas uderzenia, a specyficzna konstrukcja rękawic ograniczająca nadmierne zginanie czy prostowanie stawów nadgarstka przyczynia się dodatkowo do ochrony więzadeł i ścięgien. Osobiście jeździłem do tej pory w rękawicach Tschula za bodajże 120 zł i dzięki Bogu nie miały jeszcze crash testu Red_icon_wink ale sądzę, że jakby do czegoś doszło to bez L4 i rehabilitacji by się nie obeszło Red_icon_wink

Nie ujął bym tego lepiej.
Nie oszczędzamy na rękawicach. Nie oszczędzamy na kasku, butach, kombinezonie. Kazdy wie dlaczego Red_icon_smile

Jesli ktoś chce zakupic sobie rękawice Alpinestars, moge podrzucić materiały jak rozpoznać podróbkę.
Na allegro znaleźć oryginał to graniczy z cudem Red_icon_smile
Np. te: http://allegro.pl/rekawiczki-alpinestars...63948.html
Z oryginałem nie maja nic wspólnego...
[Obrazek: sonixr1.jpg]
2013-03-24, 06:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rubyR1 Offline
Konkretny
****

Mysłowice
pięta palec

Liczba postów: 794
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8
#34
RE: Nowe rękawice
Siemanko bylem przymierzyłem kilka modeli Shima Vrs, Richa T-PRO, Knox Biomech i Handroid. Jeśli chodzi o Shime to jak dla mnie swietne rekawice za te pieniadze, jakoscia wykonaniem i bezpieczenstwem dorównują reszcie stawki, wiadomo handroid rewelacyjnie wyglada ale jest drogi. Dla mnie wygrywa handroid a za nim wedlug mnie jest schima oraz biomech z richa na rowni.
Red_icon_mad
2013-03-26, 03:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#35
RE: Nowe rękawice
Dzięki byku za ten test. W takim razie muszę i ja powsadzac swoje grabie Red_icon_cheesygrin choruje na tego handroida ale w ciul kasy za to chcą Red_icon_sad może na przyszły sezon... A jak mi sie rozpadna moje wcześniej to pewnie vrs Red_icon_smile
2013-03-26, 03:59 PM
Odpowiedz cytując ten post
rubyR1 Offline
Konkretny
****

Mysłowice
pięta palec

Liczba postów: 794
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8
#36
RE: Nowe rękawice
naprawde te vrs sa zajebiste no ale handroid wyglada kosmicznie co ma dupne znaczenie
Red_icon_mad
2013-03-26, 04:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#37
RE: Nowe rękawice
(2013-03-24, 06:18 AM)Sonix napisał(a):
(2013-03-23, 09:43 PM)Pewus napisał(a): jestem przekonany, że najczęściej w mniej lub bardziej poważnych wypadkach motocyklowych urazom ulegają kończyny górne i dolne. Nie sądze, że marginesowanie rąk jest dobrym pomysłem skoro w odruchowo w pierwszej kolejności to nimi próbujemy się podeprzeć w czasie upadku. W wysokiej klasy rękawiczkach takich jak Handroid lub GP PRO są zastosowanie świetne protektory tłumiące i rozpraszające siły działające na ręce podczas uderzenia, a specyficzna konstrukcja rękawic ograniczająca nadmierne zginanie czy prostowanie stawów nadgarstka przyczynia się dodatkowo do ochrony więzadeł i ścięgien. Osobiście jeździłem do tej pory w rękawicach Tschula za bodajże 120 zł i dzięki Bogu nie miały jeszcze crash testu Red_icon_wink ale sądzę, że jakby do czegoś doszło to bez L4 i rehabilitacji by się nie obeszło Red_icon_wink

Nie ujął bym tego lepiej.
Nie oszczędzamy na rękawicach. Nie oszczędzamy na kasku, butach, kombinezonie. Kazdy wie dlaczego Red_icon_smile

Jesli ktoś chce zakupic sobie rękawice Alpinestars, moge podrzucić materiały jak rozpoznać podróbkę.
Na allegro znaleźć oryginał to graniczy z cudem Red_icon_smile
Np. te: http://allegro.pl/rekawiczki-alpinestars...63948.html
Z oryginałem nie maja nic wspólnego...

Możesz podesłać odnośnie Alpiny SP1?

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-03-26, 04:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
andreRLE Offline
Użytkownik
***

Leżajsk / Rzeszów
RN19

Liczba postów: 283
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#38
RE: Nowe rękawice
(2013-03-23, 11:42 AM)Tomierłan napisał(a): Ja Alpinestars SP-1 kupiłem w Intermotors w wyprzedaży za 319 zł Red_icon_smile dla mnie są rewelacyjne, mierzyłem wcześniej kilkanaście różnych modeli, ale w SP-1 najlepiej się czułem.

Miałem to samo, szczerze polecam. Bardzo dobre rękawice w dobrej cenie. Zalecam przymierzenie wszystkich dostepnych par z twojego rozmiaru bo rekawica rekawicy nie rowna. Moga byc minimalne roznice w dlugosci palcow i na szwach, a wtedy wiadome ze moga gniesc Red_icon_wink z neta nie radze zamawiać

Odważni nie żyją wiecznie. Ostrożni nie żyją w ogóle.
2013-03-26, 05:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#39
RE: Nowe rękawice
Mi wczoraj kolega w USA zamówił alpiny SP1 no zobaczymy co to będzie i czy dojdą

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-03-26, 05:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#40
RE: Nowe rękawice
No i juz kupione Alpiny SP1 co prawda jeszcze sa w usa, ale kolega juz je odebral

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-03-31, 05:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->